• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
lijank tak snad to bude jen takto, jak říkáš s tím HP. Genetiku máme, imuno taky, urologii taky, já mám vyšetřenou i štítnou žlázu, mám laparo+hysteroskopii a víme, že potřebujeme mesa tese - manžel má azoospermii, a poslední spermiogram máme měsíc starý od nich. Tak snad by to do nebo o prázdninách mohlo být ne? Už jsem zase nedočkavá - určitě to znáš :slight_smile: Díky za odpověď
22. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to jo. My měli přesně to samý vyšetření, takže jen u mě nový HP, za měsíc a něco (červenec) jsem byla v poradně, kde se sepsala stimulace. Pak do toho vyšlo v srpnu jejich volno, takže jsem měla začít v září. Tam na ultrazvuku ovšem průser jak ...., takže k IVF jsem se dostala v lednu.
22. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, trvá jim to ve FN opravdu dost, ale ve fertimedu mě hnali doIVF hned a bez jakýchkoliv vyšetření a to si myslim, že je mnohem horší. Já přestoupila, protože se bojím třetího potratu. a tak teď procházím prohlídkama. už je snad i máme a vyšlo to zatím dobře. Jen mi našli ureoplazmu, tak jsem měsíc na antib. a pak měsíc pauzu a pak nové odběry. Četla jsem o té potvůrce, že mohou být potraty i kvůli ní, tak tu léčbu ráda podstoupím.. no a přítel se mnou..
ale už mi čas taky těžce utíká..
štve mě, že jsem vlastně v pořádku a nic..ale aspoň mám pořád naději, že to přijde i bez hormonů a IVF. Mám z něj veliký strach.
23. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunky krasny vecer.co se tyce vysledku ve FN me na ivf poslali i bez genetiky a urologie,ale pritel je casto pracovne v zahranici tak to mame takove slozitejsi.
Paraplicko a Leni dnes jsem dopichala posledni davku a zitra me ceka ultrazvuk.tak jsem zvedava na ty foliky,snad nejakaj vyrostl :slight_smile:
23. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani a kdyby ne ,tak ti přidaj píchajdu,aby to v pohodě bylo :wink: tak dej určo vědět jak tio to narostlo
23. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci je dobře ,že tě na ureu přeléčí ,opravdu zapříčinuje potraty
23. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni tak mam 12 foliku a jsou uz celkem velke tak mi dali dve davky jeste gonalu a zitra mam picnout luveris a v patek jedu znovu na ultrazvuk tak snad uz bude brzy odber :slight_smile: preji krasny den :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani to jsou hezké zprávičky ,12folíků to je akorát .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nezapomen informovat dále :wink:
24. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky díky za info :slight_smile:
Nana: držím palce :slight_smile:
25. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji zitra podam zpravicky :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo to bude hezký počet a víš co na počtu nezáleží ,hlavně aby ve folíkách byly vajíčka a kvalitní :wink:
25. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim ze odber je v nedeli foliky vsechny pekne dorostli tak snad se tam nejake pekne vajicko najde :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani tak to se hezky na to vyspíš vid ..tak vidíš ,že to nebylo tak hrozný .. :wink:
26. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkacar: ahoj, jak se ti daří, jsem sem po dlouuuuhéééé době nakoukla :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monali: tebe taky moc zdravím :wink:
30. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob ahoj holčičko tak jak se máte s mimískem?to byly časy když jsi jezdila do práce a bylo ti těhu blbě ..
30. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani tak co už byl transfer?
30. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem na malého a řikam si ,ty bláho už jezdí na bruslích :grinning: a koukám znova ..to je něco na lezení ne?
30. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob malinkej je nádhernej ..to je sladkej koblížek a ta bunda mu děsně sekne .. :wink: a doma to máte hezký
30. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ahojky transfer byl nakonec zustali dva bojovnicci tak jim verim ze to jeden aspon dotahne dokonce.nejhorsi je to cekani ach jo :slight_smile: a co ty mas se?
2. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani tak držim vše co mám ,aby to byly opravdu veselé velikonoce pro vaši rodinku ... :wink: já se mám dobře ,začíná mi prodloužený víkend ,tak asi skouknem na chatu ,jen aby počasí bylo v cajku ..tak pa a odpočívej a podávej info .
2. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Leni tak co jak si prozila velikonoce.ja dnes zacala trosku spinit,tak bojim,bojim.to cekani je fakt hrozny :frowning2:
6. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a kolikátý den jsi? špinění nevadí :wink: držim palečky ..Velikonoce jsem makal na chatě a pak proválela na gauči s knížkou
6. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky leni tak hlasim že dnes jsem testla a jsou tam // jsem strašně moc štastna :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nani to strašně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co nani testíkl sílí???????????jak se má naše saramax? co miminko?ani se nám holčička neozve ..holky já zatim furt dodržuju gumy sex a chodim do práce ,ale je to hnus s tou gumou .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni dnes jsem zkoušela další testik myslim ze trosku sílí,odpoledne ho zkusím dat do albumku.no s tou gumou to věřím taky se mi to nikdy nelibilo :angry:
11. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
testík vidim pozitivní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak držim palečky .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak hlasim že vše dopadlo na vybornou hcg 206 ted už jen at roste :slight_smile:
14. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nani tak to je úžasný ..gratuluju moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek