FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

petulka22
13. črc 2010

Ti chlapi..
Manžu zase v neděli napadlo, že si uděláme výlet, a pak si zajde na ryby. Lezli jsme kamsi na vyhídku, kopec jak prase, v tom vedru fakt paráda. Ze mě lilo, naše jorkšírka, která měla nedávno kašel, zase začala kašlat, fakt super.. No, stejně jsme až nahoru nevylezli, nakonec manža uznal, že se to v tom počasí nedá.. 🙂 Ale jinak dobrý.
Nic, jdu makat a Leni, Ty se brzy uzdrav!!

lenkacar
13. črc 2010

tak tyhle príma výlety taky dobře znám..naštěstí mám doma trochu hlasovací právo 😀 😀 😝

petulka22
14. črc 2010

Já jsem se na ten výlet těšila. 🙂 Jen jsem netušila, že to bude až tak do kopce.. Ale nejlepší na tom je, že to netušil asi ani on. My turistikujem normálně, ale v tom vedru.. No, užili jsme si. 😀

petulka22
14. črc 2010

A jak to Leni zvládáš v práci? Máte tam aspoň trošku přijatelně? Protože my máme v kanclu 31 a vzduch se ani nehne. Každý den si beru prášek na palici.. Prostě bezva. Včera tady trošičku sprchlo,ale asi jen 10minut, takže to ani nebylo poznat.

lenkacar
14. črc 2010

to jste dobrý já jsem kůže líná

lenkacar
14. črc 2010

no já od pondělí marodim mám horečky a bolí mi v břiše ,ale dneska už je to o moc lepší

petulka22
14. črc 2010

Jo, Ty jsi pořád nemocná! Já myslela, že to bylo jen krátkodobé! To ti ten manža teda dal zabrat.. Příště žádné rekonstrukce!!! 🙂 Ať se Ti teda už hlavně uleví.
Chceš se pobavit? 🙂 Já jsem včera bourala na schodech, ujela mi noha a po zadku jsem sjela půlku schodiště. Pravá půlka těla zlikvidovaná.. Naražená kostrč, pata, odřené předloktí.. Chodím teď jak pajda a sezení je taky moc prima. 😀

lenkacar
14. črc 2010

peti já už se ve svém věku takovýmto příhodám ani nesměju.. 😔 😀 😝

petulka22
14. črc 2010

Leni, v jakém věku?! Vždyť jsme mladice! 😀
No ona to sranda moc nebyla, ale kdybys viděla to pajdání.. 😀
Nic, uzdravuj se, zítra chci číst, jak je Ti už dobře! 😉

lenkacar
14. črc 2010

peti ty možná já už mladá nejsem asi 10let 😀 😀 😀 😝 ,jasan pc mě uzdravuje ..je mi lépe už dneska ..

petulka22
14. črc 2010

Leni nech toho... Vždyť my jsme staré (teda mladé 😀) obě myslím stejně! 😎

marcajda
14. črc 2010

ahoj holky, tak se mi nezadařilo. a bohužel ani druhé kolegiňce, co jsme spolu byly.. hernajs..
no, takže koncem září další pokus a doufám, že se tech vajíček urodí víc, at je i těch šancí víc..
a já šupu od zítra do práce.. docela jsem si za ty tři týdny doma zvykla.. to byl nádherný oddych.

teda Peti, takový pád jsem taky zažila a docela dlouho to hooodně bolelo. to jsem doma několik let neměla zábradlí a pak mi ho udělali a já za týden spadla..
a Leni, tobě ať už je dobře, v takovém horku se ještě potit, to jsou nápady 😉 rychle se uzdrav!!

petulka22
14. črc 2010

Marci, to mě moc mrzí. Pořád jsem na Tebe myslela.. Příště už to vyjít prostě musí! A září je pěkný měsíc.. 😉
No nic holky, mažu spát. Nemám doma manžu, tak jsem čučela na telku a zrovna takový smutný film, tak jsem si pobrečela a teď už jdeme s pejskem chrupat. Takže dobrou.. 🙂

nana.76
15. črc 2010

Marci mrzí mě to příště to vyjde uvidíš 🙂
Všechny moc zdravim 🙂
Peti jak je?doufam že oki 🙂

petulka22
15. črc 2010

Nani ahoj kočko, Tebe jsem dlouho neviděla... 🙂 Jak se máš? Co mimísek? Jak snášíš ty vedra?
Já se chystám zítra na ultrzvuk, měla jsem zase cystu, tak snad už bude fuč a budem KETovat. 🙂

nana.76
15. črc 2010

peti mimisek je v pořadku,ale ty vedra už nedavam je to hruza.Jinak ale dobry.To zítra na tebe budu moc myslet tak se pak ozvy.Ty cysty jsou hrozny všechno kazí ☹ ale už to bude v pořadku uvidíš 🙂

petulka22
15. črc 2010

Nani, díky moc. Snad to bude OK a zase se trošku posunem k cíli. 🙂

lenkacar
15. črc 2010

čus holky nani to to letí 😵 ,marci co dodat ,půjdem spolu 😵

marcajda
15. črc 2010

čau holky, díky moc..
teda, jsem v práci a to horko a dusno a protivné kousavé muchy, to je strašné. zase si tu budu muset chvilku zvykat. doma to byla pohodička 🙂
Leni, tak v září spolu? to zní hodně dobře 🙂 no, peťulka to snad stihne dřív a bude na nás potom myslet. ty cysty mě taky děsí, ale snad ji vícekrát mít nebudu.. jejda, tak bych chtela aby to příště vyšlo..
nano, tak ta horka jsou pro tebe naročná hodně, to ti věřím, máš se kde schladit? chodíš k vodě? jak moc se hlídaš?

lenkacar
15. črc 2010

mě to taky 2krát odložily kvůli cystě a jednou mi jí odsávaly ,už jim došla trpělivost ,jinak bych ten protokol snad nikdy nedotáhla do konce,jednou jsem si jí tušim podpořila pitomým kontryhelem 🙄

lenkacar
15. črc 2010

jo marci,tak zase robotěnka ....no aspon přijdeš na jiné myšlenky ..

petulka22
15. črc 2010

Leni, o kontryhelu mi ani nemluv... Mě zase už tak nízkou sliznici snížil ještě víc.. takže kontryhel už nikdy víc! 😀
Marci taky máme v práci vedro.. vzduch se ani nehne, člověku se hýbat taky nechce a pomalu ani dýchat... Mně nepomáhá, ani když hodně piju.. Chtělo by to klimu, ale o tom si tak můžu nechat jenom zdát. Jo, doma v noci máme taky horko, na dnešek 27 stupňů. Jsme si s manžou říkali, že si postavíme na zahradě stan. To budou sousedi čučet! 😀

lenkacar
15. črc 2010

známý prej si postavili před panelákem 😀 😀 😀 ve městě ,to teprve asi lidi čuměj 😀

nana.76
15. črc 2010

marci chodím tady u nas na koupalište jen ale pod sprchu voda není nic moc a navíc mi to doktorka zakazala že bych mohla dostat infekci a to nechci riskovat takže to musím nějak přetrpět 🙂

marcajda
16. črc 2010

tak u nás v noci proběhla konečně bouřka.. ale teplo moc nepolevilo, jen jsem byla vzhůru od 3hodin..to bude den. asi si po dlouhé době uvařím kafčo.
tak jdu na to.. mějte pěkný den

lenkacar
16. črc 2010

marci a ty budeš do toho podzimka něco brát nebo ne?já beru ten prednison a listovku

petulka22
16. črc 2010

Tak jsem zpátky z Olomouce... Cysta jeopravdu fuč, tak jsem moc ráda.. Ale mají to jejich volno prodloužené až do 16/8, takže mi stejně napsal na měsíc antikoncepci, aby se cysty zase neobjevily, a pak snad už konečně ten KET. Od toho dubna už bych se k němu mohla dohrabat..🙂
Holky, tady taky v noci bouřilo, ale není to vůbec poznat. Zase se pařím v práci, už je mi z toho vedra blbě..
Leni jak Ty? Už jsi zdravá?
My valíme navečer k taťkovi do jižních Čech, vzala jsem si volno i v pondělí, ať si to tam užiju. Mají na zahradě bazén,tak se těším. Bude tam i ségra s manželem a synovečkem, už jsem je dlouho neviděla, tak to bude fajn. Tentokrát žádná turistika. 😀 Sice jsou v plánu některý den kolečkové brusle, prý je nějaká pěkná stezka na Hlubokou, ale jestli bude to vedro, tak nevím, nevím... 🙂
Přeju krásný víkend všem! 😀

lenkacar
16. črc 2010

kam jedeš do budějc?

petulka22
16. črc 2010

Marci a Ty jsi objednaná do poradny až na konec září? Koukám, že se jim ty jejich objednací doby pěkně prodlužují... Jo, dneska tam byla vlastně taky jedna holčina a taky ji objednali myslím až na 30/9. Její kámoška se jí ptala, na kdy je, ona, že na 30 a ta druhá - července? Prý ne, září... Tak ta čučela. 😀

petulka22
16. črc 2010

Leni Ty a tady? 😀