• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
@petulka22 dala jsem na tebe a zítra jedeme s kamarádkou do Olm. do divadla na Evžena Oněgina :grinning: tak doufám, že neusnu.. celý týden vstávám ve 4, tak by se mi to i mohlo stát. naposledy, to mi bylo tak 12roků, jsem taky usnula..
8. bře 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 tovíš už jsem na pracáku bohužel
8. bře 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci bezva! :slight_smile: Jestli bude toho Oněgina zpívat ten samý jak jsem ho viděla, tak je to fešák, to neusneš. :grinning: Pak poreferuj.:slight_smile:
9. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 ježiš samá kulturní vložka zde ..holky vy jste oduševnělé ..závidim
9. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar leni, to se teprve uvidí, jestli oduševnělá..záleží, jak to zvládnu..ale těším se moc. a snad jim tam nebudu kašlat do taktu..

a víte co to je fešák?? - vykastrovaný pes :grinning: chudáci chlapi, když jim tím lichotíme :grinning:
9. bře 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda jakto? no mě dneska říkala kamarádka že hnup je vykastrovaný kozel ,tak to taky slyšim prvně
9. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda taky bych chtěla někdy do divadla nikdy jsem nebyla a myslim,že by se mi moooc líbilo
9. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci, taky nějak nechápu to s tím fešákem.. a Leni ten hňup.. to mi taky nějak hlava nebere.:slight_smile: A Leni dojeď, půjdem ve trojko i s Marci, vyberem něco pěkného, kde se nebude usínat. :grinning:
9. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 to jsou oficiální nazvy.kohout je kapoun, býk je vůl.. s tím divadlem, dobrý nápad. leňa si udělá výlet z Budějovic, unás je krásně.a třeba by se nás sešlo víc :grinning: bude mejdlo :grinning:
9. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 no prej to bylo v telce že hňup je kozel
9. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda ti povim to by bylo mejdlo ..
9. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar u nas žádny problém, ale jak tebe dostat z takové dálky..
9. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jestli pořádáte mejdlo hlásím se taky :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leda že by sis udělala týdení okruh Moravou po známých z koníka.
U nás je pokoj volný , snídaně a pobyt zdarma, WC +koupelna s teplou vodou a příjemná společnost .
Stačí nahlásit termín
9. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali no hlavně to wc je paráda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a to jsem ještě mohla napsat , že je i splachovací :grinning:
9. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali ježiš to jsem si oddechla ,babouci a suchej to je hrůza ..mám fobii
9. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali prej příjemná společnost :grinning: to je jak když máš na to agenturu čoveče ,se vyznáš v lanaření :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky než bych se domlátila na moravu tak bych v tom dívadle bezpečně chrápala
9. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to víš, přece nenapíšu, přije'd potřebujem napéct,uklidit, teplou vodu nám zastavili,
elektriku vypli, manžel věčně ufrflaný ale jinak super a pohoda.
Já umím vychválit kdeco, jak jinak bysme se v práci zbavovali neprodejného zboží :grinning:
9. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Nikdy nevíš, třeba bys s tím chrápáním měla větší úspěch než celé divadlo
9. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali no aby měli všichni palice otočený dozadu na mě ,to by mě brzy vynesli v zubech ..jo ještě se mi na moravě zalíbí ,klofnu tam nějakýho fajne kluka a bude ..
9. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Pokud to nebude ten můj, tak klidně klofej

tak už pádím domů Pa
Dneska jdeme k neteři dát napít jejich hadovi, protože jeli nahory. To zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali ježišui tak pěkné pořízení a jak se napájí had? no to se snad dozvíme zítra ,pokud ho moni nebude mít jako šálu ..
9. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, JA MINULÝ TÝDEN hlídala dvě kočky a rodinka jsou od soboty zpět, ale kočka je jen jedna.. dooobře jsem hlídala, děcka slzičky..
tak já vyrážím, těším se.
Leni u mě taky pokojík i ten záchod..a z pavouků mám taky fobii a hroznou, tak se nemusíš bát :slight_smile:
9. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda kočky se blbě hlídaj ,hlavně jak chodí ven
9. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já a pavouci taky ne-eeee!Brr Když jezdíme někdy k manžovým rodičům na chatu, tak než tam vlezu, musí prošmejdit všechny kouty a všechny je povyhazovat (ne teda ty rodiče :grinning:), já tam jinak nemůžu ani vlézt. Myši v pohodě, ale toto...
Jo a Monali s tím hadem mě to taky zajímá. On se nenapije sám? Musíš mu pomáhat? Z flaštičky? :grinning:
9. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 se tu chlemim ,už vidim moni jak kojí hada :grinning: :grinning: :grinning: a pavouci to je u mě na celodenní téma ,někdy vám povyprávim jak se chystám na chatě ke spánku
9. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám, že vás had pobavil :wink:
No napsala jsem to blbě, šli jsme mu dolít vodu do misky, protože byl zrovna čerstvě nažraný a to prý pije víc.
No vlastně manžel dolíval vodu a já jsem jenom radila :slight_smile: . Přímo se ho nebojím už jsem ho i hladila, ale
on vždycky na mě tak divně kouká . Taky od té doby co jsem ho viděla naposled tak porostl, užmá tak 120cm.
A fakt se hned napil, strčil hlavu do vody a jakoby to do sebe pumpoval - bylo to dost dobrý. I když představa
že ho krmíme z flašky nemá chybu :grinning:

@lenkacar prosíííím napiš jak se chystáš na chatě ke spánku
@marcajda Marci tak si tu kulturu užijte a napiš jaké to bylo
@petulka22 Peti my když jezdíme k rodičům, tak mám někdy chuť vyhodit spíš rodiče :grinning:
9. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monali 120cm..a ještě divně kouká...:grinning: nooo,já bych ho asi ani nepohladila..
Hele Leni, nenapínej, taky mě ta chata zajímá.:grinning:
Jinak já jsem jednou-po zevrubné prohlídce pokojíku na zmíněné chatě a vyhození všech viditelných exemplářů manželem-nadzvedla polštář, že si ho natřepu a holky, byl tam... Žádnej chcípáček..Ve mně by se krve nedořezal. Ještě teď mám husinu jen si na to vzpomenu. To zas budou pěkné sny.:slight_smile:
9. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek