• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
@s9480 jak to krásně všechno stíhás, doufejme, že se vrátíš s dobrýma zprávama. jsem moc zvědavá.a že máte doma taky někdy veselo, že? to je potřeba :grinning:
@petulka22 koukám, že se stíháš pozorovat i v zaměstnání :grinning: no, to odbourat nejde..jejda, ale bylo by nádherné, kdyby to vyšlo!! budu taky nervozní.a co všechno papáš nebo pícháš? podporujete to nějak? hlavně to nevzdávej :wink:
15. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
@s9480 tak přeju klidnou cestu a i celý den ať máte v klidu . Pak nám napiš jak jste to zvládli.
@petulka22 teda vydržet až do odběru krve - to bych asi nedala :fearful: už jenom proto aby pak na mě nevybafli
že to nevyšlo, radši si to vždycky zjistím doma a pak už vím co mě čeká. Holky mají pravdu, příznaky nejsou určitě
podstatné. Tak držím palce a jsem napjatá, jak to dopad¨ne :wink:
@marcajda Víkendová oslava dopadla dobře, tanečky sice nebyly ale jinak veselo bylo. :slight_smile:
@lenkacar tak co Leni, už se pomalu chystáš na KEt, co mrcha už dorazila? a už něco užíváš?

Já jsem si byla včera nechat píchnout injekci na vyvolání MS, takže někdy v příštím týdnu bych měla jet na UTZ
před zahájením stimulace. Pak se uvidí. Zatím pa
16. bře 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali včera dorazila a papam na sliznici estrofem a k tomu acidofolan a prednison už delší čas a před transferem dostanu ještě nějakou injekci kvůli imunitě jako posledně,kontrolu mám 28.3,tak to třeba bude aprílek
16. bře 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holčiny,
tak koukám, že se nám to tady pěkně rozjede. :slight_smile: Leni, bezva, ať sliznice pěkně roste! :slight_smile:
Marci, já pravě pozoruju,že nic nepozoruju.:slight_smile:
Monali, Ty už taky za chvilku začneš, to je dobře. Kolikátý je to vlastně u Tebe pokus? A Tobě MS sama nechodí? Třeba se uvidíme už v pondělí.:wink:
16. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 mě roste i bez léků ,ale snad se nezblízní a nezpomalý růst ..já už se v sobě nevyznam
16. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, co máš z toho, já v sobě taky ne. Když se snažím, cpu do sebe všemožné vitamíny a čarodějné lektvary, aby sliznice poskočila, tak nic a když se nesnažím, tak si roste.:slight_smile:
16. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak konečně se to rozjelo a aprílek je hezké datum. A teda těch léků máš požehnaně,
ale hlavně když pomáhají, a jak je snášíš?
@petulka22 No já vidím UTZ tak na úterý, středu :unamused: tak se nepotkáme
A co já mám za sebou? 2 x IUI, 4 x IVF (2xzamlké těhu, 1xnegativní, 1x stimulace bez ET), 1x KET ,1x přerušená
minimálka . Teď to bude zase minimálka. A bez injekce nebo podpory prášku MS nedostávám.
16. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali to je taky teda požehnaně výkonů na tvé osobě ..
16. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to teda je a hlavně těch let co už uběhlo od začátku. :confounded:
A to jsem si já naivka myslela, když mě moje doktorka poslala do CAR, že když tam v září jdu poprvé,
tak v říjnu nejpozději v listopadu budu těhotná s dvojčatama. Už jsem málem doma měříla dveře, jestli
vůbec kočárek projede :angry:
16. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali Máš toho za sebou fakt hodně. Ach jo. Já jsem si taky říkala, že se ve FN moc neohřeju. No a jak jsem dopadla. Letos v červnu to budou dva roky, co jsem tam byla poprvé. 1xminimálka bez transferu-nic se přirozeně neoplodnilo. Pak stopnutá minimálka, protože neměli ve FN nakoupená kultivační média, 1.IVF-negativní, KET-negativní, 2.IVF-nezdařený ET (takže IVF bez ET) a teď teda 3.IVF.. Dvakrát už jsem měla bobíse u sebe a nikdy nic na testu. Holky, je tady vůbec někdo, kdo neměl nikdy na testu // po tom všem snažení? I když to třeba pak nedopadlo?
Jinak tady začalo pěkně pršet, je to celkem depresivní po tom sluníčku..
16. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jen na skok popřát Peti ať se drží :slight_smile:

A ostatní se taky mějte :slight_smile:
16. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monali jo moni i já je měřila a kam postýlky a dokonce jsem si byla obhlížet i kočárek dvojčecí
16. bře 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka22 ahoj,nerada se míchám do diskuze,ale ptala si se jestli je tady někdo takový,bez // na testu..mám za sebou celkem 14 hnusných neúspěšných transferů(patnáctý úspěšný,mám dvojčátka)..prosím,holky vydržte,jednou se to povede,moooc vám to přeji....
16. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gammaray ježiš marjááááááá..15ctý pokus? to bych musela vyloupit banku,čeká mě 6 transfer a už jsme skoro nuzáci
16. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to jsou čísla.. a já se tu deptám třetím pokusem.. no, ale jsem přesvědčená, že posledním :wink:
tak já si většinou nejdřív spočítám, kdy budu rodit, k tomu použiju nějakou kravku co se zapouštěla stejný den.. a pak si začínám plánovat.. a pak dopadám na tu hubu a probouzím se :slight_smile: tooolikrát už jsem tímto scénářem prošla, brrr
a taky kolik věcí jsme doma udělali s myšlenkou..to až budou děti
ale doufejme, že má gammaray pravdu, že se nám jednou ta témátka v diskuzi změní..
dobrou noc :slight_smile:
16. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 moc se těším, jak jste dobojovali váš výlet? našli, nenašli??stihli jste i nákupy a tak? ale už to máš za sebou :slight_smile:
16. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar dobré ránko..celkových ivf s odběry vajíček jsem absolvovala celkem 7.pak nějaké vlasní kety,někdy taky darované.jo jo,hrůza,celkem 15 transferů a 10 let lítání po carech.a nuzáci to jsme zcela určitě.nemáme nic a ještě dlouho se z toho budeme vzpamatovávat.ale nakonec to vyšlo,tak co.vám všem se to taky povede,to vám ze srdce přeji.
17. bře 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holčiny,
@gammaray Tak to jsi opravdu bojovnice, máš můj upřímný obdiv... Já už pomalu nevím jak dál teď. Kdyby aspoň ty roky tak neběžely. Děkuju moc za povzbuzení.
Dyny taky díky a co u Tebe nového?
Esíčko, napjatě čekáme na dojmy a pojmy.
17. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nedočkavý zvědavý :grinning: - nee je to super že se tu o sebe tak staráme
takže - manža má za včerejšek veeeeelkou pochvalu úplně mě překvapil
ráno při buzení teda nic moc, ale cesta dobrý a to i přes to že se mi z netu padařilo stáhnout asi tu nejdelší cestu jaká existuje, takže tento papír jsem mohla vyhodit z okna :confounded:
no dali jsme na intuici a jeli na Brno centrum tak jsme se pekaře zeptali na cestu a našli jsme to raz dva :wink: až jsem hleděla,
paní doktroka už nás čekala, v čekárně ani noha...........
sestřička nám dala vypsat takový dotazník, za 3 min si pro něj přišla a hned jsem šla já za paní doktorkou - moc příjemná paní, i ta sestřička
předela jsem jí papír co mi Dostál vypsal pro Plzeň :wink: zeptala se mě na nemoci atd atd,řekla mi co všechno mi bude dělat za testy, potom jsem šla na odběr krve, mezi tím už šel na pohovor k doktorce manža, potom vzala sestra krev mu on šel ještě na záchod nachytat spermoně, vše nám dali do složky i s mapkou jak se dostaneme do laboratoře kam jsme si vezli ty naše vzorky a fičeli jsme - suma sumárum do Viamedy jsme dorazili za 5 min 8 a vzorky jsem v laboratoři, které je ještě pěknej kus od té ordinace předávala v 9 hodin takže POHODA , vše jsme zvládli za hodinu a výlet mohl začít :grinning:
jeli jsme do Vaňkovky, já si koupila rifle, dali jsme si výbornou kávičku s medovníkem potom jsme ještě jeli do Ikey a pak domů, já jsem ještě stihla doletět na gyndu pro papíry na předoperační vyšetření na tu laparku, takže klapalo to jako na drátkách
výsledky z Brna nám cca za měsíc pošlou poštou, pokud by se našel nějaký problém tak i s doporučeným způsobem léčby
shrnutí - Brno doporučuju, Plzeň vidím opravdu jako zbytečnou časovou i finanční investici, myslím, že Brno není horší než Plzeň
Gammaray máš můj obdiv - jo a mimochodem solidní přezdívka :wink: taky je poslouchám
17. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berušky tak gammaray vam doufam dodala nove síly a naděje tak nezoufat a vzhuru do boje :slight_smile: tento rok je plodny takže se to tady bude těhulit :slight_smile: Jinak Terezka zjistila že ma ručičky a nožičky tak to je něco.Za chvilku mi už uteče :slight_smile: Včera jsme oslavili 3měsice,už je to děvčatko velike :slight_smile:
17. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gammaray no já taky počítam transfery, ne pokusy..k jednomu mi nedošlo,takže jsem tak v půlce tvého snažení :confused: boha jeho ,ale toto nedám jak ty ..
17. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala co je to za skupinu,trošku jako Helloween,moje mládí ,takže se mi to taky líbí
17. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esíčko no hurá! :slight_smile: Takže výletek pěkný, udělala sis i radost, teď už jen přeju, aby byly dobré výsledky a je to. :slight_smile: Jsem zvědavá, co Ti na to řeknou ve FN. Ono to asi bude opravdu jedno, kam jedeš a jen si posílají pacienty. A my pak jezdíme na druhý konec republiky jak trotli. :slight_smile: Ale jsem ráda, že to tam máme aspoň v pořádku zasebou.:slight_smile:
17. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 no stejně by ti dali jen prednison ,páč nic jinýho stejně nemají
17. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Leni no dyť právě a pro ten si nemusím jezdit až do Plzně a ještě 2x v jenom měsíci:angry:
včera se mě doktorka ptala jestli jsem někdy píchala Fraxík nebo Prednison, takže.............jak píšeš
17. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Vy jste to měli taky s výletem takže taky dobrý :wink: a tak co netestneš? necháš si to fakt až na tu krev jo? máš můj čapkysmek - to já bych nevydržela
17. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Peti co mi řeknou ve FN v tomhle případě je mi docela fuk, buď to budou výsledky ok tak to nebudu řešit jestli budou remcat že to není z Plzně a nebo se něco najde a potom mi ten Prednison předepíše i obvoďačka
17. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 kdyby ho dávali preventivně všem tak člověk nemusí jezdit po čertech dáblech a na genetice zjistí mutace a na ty potom fraxík
17. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no, já mám doma plný šuplík fraxiparinu :slight_smile: tak vím co mi hrozí..
@s9480 tak to jsou dobré zpravy a vidíš to, jací jste šikovní :grinning: rozesmála jsi mě s tím čapkysmek, to je úžasné slovíčko, musím si ho zapamatovat :wink: tak máž nové riflíčky.. to je dlouho neunosíš, vyroste bříško a máš to :sweat_smile:

a koukala jsem taky na tu skupinu a taky ji neznám :slight_smile: a taky si ji pustím, i já na podobné hudbě vyrůstala..
17. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar určitě jich nebudeš muset absolvovat tolik,co já.byla jsem takový zvláštní případ.mně totiž páni doktoři jaksi zapoměli poslat na imuno do prahy,já o tom taky nevěděla,,proto ty nezdařené pokusy.pak si nějak vzpoměli,že nemám vyšetřenou BI,byla samozřejmě špatná,takže roční přeléčení prednisonem a gumisexem.pak lázně,další 2 transfery a bylo to.hezký den všem
17. bře 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek