FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
5. dub 2011

@evik3 cože, u nás chtěj jen těch 30,-

evik3
5. dub 2011

@lenkacar a ten ultrazvuk hradi pojistovna neomezene?

lenkacar
5. dub 2011

@evik3 já jsem nikdy nic neplatila ,ale nedavno tu psla jedna holka že platí 300,-

marcajda
5. dub 2011

ahoj, já kvuli tomu neustálému placení a že mi neudělali žádná vyšetření a cpali me do IVF z fertimedu utekla. kamarádka tam zustala a bylo zajímavé, že v FN se za pero na píchání nic neplatí a tam jo a pořádně. takže ten rozdíl v jednom cyklu byl přes deset tisíc.. a to jsem si taky musela dokupovat jednotky..
čeká se tam na to první vyšetření, ale jen myslím do dvou měsíců? a pak už jak to nabíhá a je potřeba podle menzes. ve FN zdaleka není ten komfort v čekárně, ani to tam tak neodsýpá, ale jsem tam spokojená. mám z nich pocit, že to dělají, aby se miminko povedlo a ne aby vydělali..

petulka22
5. dub 2011

Ahoj holky, koukám, že se to tady pěkně hýbe..🙂
Monali vajuch jak na Velikonoce.🙂 To ses vážně posnažila.. třeba bude i na zamražení. I když už to samo nebude potřeba, ale třeba na sourozence.😉
Esíčko asi už to máš zasebou, tak pak podej zprávičky, určitě bude vše OK.
Marci, my zas máme dnes divadlo, aspoň trošku žiju, i když jen kulturně. 🙂 Tentokrát jedeme na Popelku do Brna, tak jsem zvědavá.. Ani jsem si nestihla včera umýt hlavu, ale dlabu na to..
Leni, Ty se nenervuj s prací, vlastně vůbec s ničím se nenervuj a buď pěkně v klidu a užívej si to.🙂
@evik3 já se přidávám k názoru Marci, žádný komfort a celkm dlouhé čekačky ráno na ultrazvuky a tak, ale co se týče peněz, tak je to určitě lepší. Co se týče péče, tak já měla s nima pár nepříjemných zkušeností, ale já jsem asi exot, takže na mě nedej.🙂 A stejně jsem od nich zatím ani tak neutekla, takže tak to máš.🙂

marcajda
5. dub 2011

@petulka22 peti, já byla na divadle včera, ale u nas a prodávat na bar.. takže jsme vše vylozily, nachystaly a pak nám paní sdělila, že přestávka nebude, tak jsme prodaly 3sklenky vína, já si zhmoždila prst u jeho otevírání a pak jsme zase všechno slozily a šly do hospůdky..to byla moje kultůra. jo a to jsem se vykoupala, vyjímečně namalovala, načančala, bílou halenku a tak.. někdy je to organizování zajímavé.

lenkacar
5. dub 2011

moni? tolik vajuch? to je prostě paráda 😵

lenkacar
5. dub 2011

na zítřejší volání přeju jen dobré zprávičky ,je dobře ,že jste si nechali ICSI ,je to jistota ,my měli pokaždé ..raději ..nechtělo se nám riskovat

lenkacar
5. dub 2011

@marcajda tak to ses moc teda nenadřela 😀 ,ale aspon ses někam podívala ,každej zážitek se počítá.. 😵 až budeš těhulinda tak budeš sedět na zadku s prcíčkem

lenkacar
5. dub 2011

@petulka22 dej vědět jaká byla Popelka,peti jak to budeš mít dále ve svém životě? dáš si oraz od práce a hodíš se do pohody?on ten klídek je fakt moc důležitej ..já jsem si popravdě zadělala na spousty problémů psychických v práci ,kde to byla jen buzerace a výsledek byl totálně rozhozenej cyklus ,bolesti v břiše a nakonec by šlověk skončil na psychárně ..

marcajda
5. dub 2011

@lenkacar já se zas tak moc dřít ani nenechám.. 😉

holky, budu moc zvědavá na zprávičky do pondělí, protože odjíždím na 5 dní do lázní na Slovensko.. takže se tu mějte pěkně a budte na sebe hodné at se mimískům u vás líbí 😀 😀 😀 mějte se krásně,pa

lenkacar
5. dub 2011

@marcajda jé a na co tě budou hýčkat, na spodek a nebo celkově?

paraple98
5. dub 2011

Marci - s Fertimedem souhlas, zadne vysetreni, jen tahali prachy, vsak uz jsem tu psala sve zazitky s darovanim vajuch a chovanim Sobka pri ET. Ve FN ac ma sve mouchy jako kazda megalo nemocnice, jsem spokojena. Za IVF mnohem mene a aspon mi udelali vysetreni, takze vime,kde asi je chybka 😉 🙂
Jinak preju krasne lazneni a hezky si to uzij 😉

Leni - drzte se 😉

Monali - tak at mate co nej bojovnicky a brzky ET s tim nejlepsim moznym koncem 😉 🙂

lenkacar
5. dub 2011

@paraple98 ahoj kočičko ..ráda tě vidim,víš že už si nevzpomenu na název prapůvodní diskuze kde jsem vás objevila?to je let ..ježiš

paraple98
6. dub 2011

Ahojky Lendulko, to mne povidej,leti to jak splaseny 😉 Prave nedavno jsme s manzou zjistili, ze je to uz pres 8 let co se snazime o mimco 😉 a jak je?

lenkacar
6. dub 2011

@paraple98 no je mi dneska dobře ..vyplnuju papíry do práce a snažim se zaměstbnat hlavu ,ale jsem nervní jako prase

paraple98
6. dub 2011

to naprosto chapu Leni, vydrzuuuuuuuuj 😉

lenkacar
6. dub 2011

docela mě bolí zase na mrchu 😒 ,tak si to musim někam napsat ,abych to měla pro příště jak se cítim

paraple98
6. dub 2011

Leni - a ktery den jsi?

dyny
6. dub 2011

Leni strašně moc držím palce a ze srdce Ti přeju ať to už konečně dopadne dobře 🙂

lenkacar
6. dub 2011

para jsem 5den,dyny díky ,jste hodné ,začínám mít nerva z práce

paraple98
6. dub 2011

Ja vim, ale nestresuj se, tohle je dulezitejsi....a kolika denní byly bobíšci?

lenkacar
6. dub 2011

@paraple98 3denní zmrzliny,dali jsme dvě ,protože jak známo ket je menší šance,mám strach že se tam budu nervovat ,ale musim to zvládnout ,hlavně at vše brzy pochopim za to se fakt modlim

paraple98
6. dub 2011

Jak u koho, pro nekoho je to lepsi, ze telo neni tak prestimulovane, kazdopadne moc moc verim ze to vyjde, tfuj tfuj tfuj....uz i proto, ze to nechavas osudu a neupinas se k tomu 🙂

lenkacar
6. dub 2011

já mám stimulaci hormonama,ale šance to každopádně je .. 😉

paraple98
6. dub 2011

a co divinu nebo neco podobneho ne? To je z tohoto hlediska lepsi nez ty gonadotropiny 🙂 ja citim v kostech ze to dopadne dobre 😉

lenkacar
6. dub 2011

@paraple98 kéžby holka ..vladís by byl moc rád

s9480
7. dub 2011

Ahoj holčiny tak se hlásím - teď jsem dorazila domů,od 9 jsem seděla na chodbě a čekala až mě dokrtor prospustí jenomže měl operaci za operací a do toho neplánovanýho císaře takže ve 13 hod mě řekl ať jdu domů, že mi zprávu pošle poštou 😠 no nic hlavně že jsem doma a tak jsem aspoň viděla úúúplně čerstvé mimi jak ho vezli ze sálu v inkubátoru náádherná holčička 🙂
takže - jsem naprosto OK , hysteroskopie ok, laparka ok a taky už mě doma čekaly výsledky z té imunologie taky OK, tak Vám nevím proč teda netěhotním 😢
asi je to fakt v hlavě, no a ta se bohužel odoperavat nedá, teda dá no ale.............. 😀
Leni držím palečky ať se ti v práci líbí a hlavně žádný stres, brzy budeš testit co? už se těším na // 😉
Moni ty jo to je vajuch super úroda, tak teď s nima šup do domku a hýčkat 😉
Marci ty jedeš do lázní?? hmm super, pěkně si odpočiň
tak já jdu do sprchy
jo jinak jak jsem se vždycky těšila na narkozu tak teď hrůůza bylo mi zle jako psovi, ale nejhorší je ten plyn - jizvy mě ani tak nebolely jak celé tělo z toho plynu, bolest jako když jsou zaražený větry ale 100x větší- a prd nikde - fakt děsný, jsem se proklínala na co jsem se nechala ukecat, ale teď už jsem ok, neschopenku mám min. do vytažení stehů, takže do úterý ale nechám si to teda už do konce příštího týdne, kontroly se prej nemám bát, protože 14 dní platí zaměstnavatel a ten mi kontrolu nepošle - snad 🤐

lenkacar
7. dub 2011

@s9480 vítám tě doma ..ted už sis odblokovala v hlavě ty nesnáze ,ted už víš že jsi zdravá a brzy se ti to podaří

dyny
7. dub 2011

Esíčko tak to jsou skvělé zprávy - super 🙂
Lenuli jak je?