FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
7. únor 2009

sara prý totiž bývá při dlouhém protokolu mín vajíček.já předtím měla krátký a měla sem 8vajíček a žádné mrazáčky nám nezbyli tak mám strach že ani ted nebudu mít mrazáčky když budu mít dlouhý protokol

olm
7. únor 2009

ale zas byvaji treba kvalitnejsi, ne?

sukubka
7. únor 2009

vy jedny měštandy vy se máte že to máte takovej kousek 😀

sukubka
7. únor 2009

prý jo olm ale to nevím.tys měla krátký že?podle mě je to o náhodě.nevím no

sara.max
autor
7. únor 2009

aha, a co se to zavádí? já jsem ráda alespoň za ty moje paterčátka 🙂 , už nejsem nejmladší, tak asi i proto

sara.max
autor
7. únor 2009

jo a kde bychom se sešly, už jste to nakously?

olm
7. únor 2009

Utrogestan - to je progesteron. Den pred ET zacnes a 3x2 denne pojdes az do HCG kontroly. Fujj

sukubka
7. únor 2009

zavádí se utrogestan ten dostaneš po OPU!já myslím že těch vajíček taky mít moc nebudu.ach jo já už pak hlavně nechci stimulovat ted mi to podruhé bude stačit 😒

olm
7. únor 2009

Ne, to jsme jeste neresily. Ale urco nekde na meste, ne? Zalezi, na co mate chut? na kavicku, na pizzu,......

sukubka
7. únor 2009

jo kde se sejdem je na vás já to tak moc ty kavárničky tam neznám.holky snad vás pak poznám abych nesedla k někomu jinému 😀

sara.max
autor
7. únor 2009

no fuj, to se mám na co těšit! Tedy ten utrogestan myslím, ne ten srazík 😉 😉 😉

sukubka
7. únor 2009

já na obojí 😀

olm
7. únor 2009

jojo, me jsi videla a sara ma fotku v profilu 🙂

olm
7. únor 2009

Tak pockame co sara v pondeli a muzem se dohnout 😉

sara.max
autor
7. únor 2009

tak pokud vím, hodně se maminky scházejí v Opeře na náměstí, ono se tam totiž nekouří, alespoň myslím. Chodí tam i maminky s malými dětmi. Jinak moc kavárny neznám, možná i Mozer (nebo jak se to jmenuje, je to naproti Césara).

sukubka
7. únor 2009

olm já kdybych tě ted potkala nepoznám tě!mám úplně super pamět a v té nemocnici sem byla tak dojatá tím jak sem tam byla dlouho že mi mozek a pamět vůbec nefungoval 😀

olm
7. únor 2009

pak je jeste jedna dobra ted nove na zacatku Dolniho namesti - v lete tam prodavali milion druhu zmrzlin. A nebo na pizzu k cesarovi.

sara.max
autor
7. únor 2009

jasnačka, sára to jistí 🙂 , hned jak budu něco vědět, hodím info ! Jé holky, já už tak dlouho nebyla na nějakém babském pokecu, fakt se na vás těším.

sukubka
7. únor 2009

holky a byli jste někdy kuřačky?já bohůžel jo 😒

olm
7. únor 2009

Hele, tak ja si zas vemu tu cervenou kabelku a je to jasny 😀 😀 😀

olm
7. únor 2009

ja taky a ted s tim bojuju jak hrom, nejit si zapalit.

sukubka
7. únor 2009

olm tak jo a musíš s ní mávat nad hlavou 😀 dělám si srandu snad vás nějak poznám,nebo vy mě 😀

olm
7. únor 2009

Musim uvolnit PC, ciao zitra 😉

sara.max
autor
7. únor 2009

já jsem taky kouřila a bohužel docela nedávno, ale teď už sekám dobrotu 🙂

Tak červenou kabelku? Hm, tak to dáme jako poznávací znamení, asi si nějakou seženu

🙂

sara.max
autor
7. únor 2009

Taky už musím, ahoj zítra, ještě to doladíme s tou červenou barvou kabelek 🙂 Tak dobrou 😉

sukubka
7. únor 2009

já právě taky ale sekla sem s tím doktor mě sprdl a vím že to není dobrý ale taky mě vystašila teta dělá na gyndě a neměla mi to ani říkat říkala že když tak náhle přestanu a jezdím na ivf tělo je doblblé a není to moc ok.ale nekouřím

sukubka
7. únor 2009

oki holky dobrou noc!pěkný sníky a těším se na vás zítra 😉

olm
8. únor 2009

Dobre rano, snad jeste nespite? Nebo vyvarujete??? 🙂

sidonie
8. únor 2009

Ahoj všem . Mím takovy problém , nevím jestli si vzít nemocenskou , nebo chodit do práce a dojiždět každy den do Olomouce . Jsem po stimulaci , je tam možnost nemocenske . Prosím poraďte . Dik .

olm
8. únor 2009

Ahoj Sidonie,
ty jsi po stimulce na IVF? Po OPU? A to ti nikdo neschopenku nedal?