• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
autor
olmi, to se mi nezdá, proč až koncem příštího týdne?
8. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protoze az koncem pristiho tydne by melo dojit k zavrtani. A ja jsem si puvodne rikala, ze do te doby budu doma v klidku. To jsem si ale myslela, ze to bude trvat tak 3, 4 dny po ET.
8. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si myslela, že je to 4-5 den po oplodnění. No a když k oplodnění dochází mimo tělo a pak se dávají dovnitř, tak si myslím, že by to mělo být maximálně 9-10 den po oplodnění a tedy 4-5 po ET. No ale možná se pletu :frowning2:
8. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si to myslela taky, ale holky me vyvedly z omylu. :slight_smile:
8. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara.max já si taky myslím že je to jak píšeš s tím uhnizdováním.
8. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tedy prý tak 8den po Et.nevím všude říkají něco jiného
8. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakris, tak uz nevim, no kazdopadne, behem pristiho tydne by se mel uhnizdit. :grinning: :grinning:
8. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to logičtější, ale zatím jsem si to nikde neověřovala. Když si ale vezmu, že 12 tý den už se chodí na krev, tak to by byly jen 2 dny na uvolnění hormonu do krve. No nevím, asi se na to zítra mrknu někde na net.
8. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně at se zavrtaj a je jedno kdy!!!!!!!!!!!!!!!!
8. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarčo nemuzu srovnavat. Myslim ze všude je neco - výhody i nevýhody. Celkem to jde. Uvidime jak dopadnu. Libí se mi že je to takove vic domaci prostredí než v nemocnici. A co vy ve FN, jste úplně spokojené?
8. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, to je fakt, hlavně aby už ta nejistota zmizela, že ? :wink:
8. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tohle jsem našla v důvěryhodných zdrojích:

embryo by se mělo zavrtat tak 7.-10. den po oplodnění. Když jsi měla 3-4-buněčné embryjko, to by mohlo být po dvoudenní kultivaci? Takže nidace má být tak plus 5-8 dni po KETu.
8. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Promiňte, že vám sem lezu :wink: . Jen, jak jste se bavily, kdy se embryjko "zavrtává". Já si taky myslím, že to je tak 3. den od ET :wink: . Někde jsem to četla. Asi "u nás".
8. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za info, já už to začínám hledat na googlu, ale zatím se mi to moc nedaří
8. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozara ty jsi tedy ve Fertimedu spokojená?já tam také šla protože to bylo jiné než nemocniční prostředí(a manža nesnáší nemocnice)a hlavně se tam na nic dlouho nečeká,ale na 2ivf jsem už utekla.Ale každý je spokojený jinde :wink: hlavně hodně štěstíčka
8. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ve Fn jsem sice krátce, jen od léta 08, ale až na dlouhé čekací lhůty před samotným vyšetřením, jsem spokojená moc. Je to sice nemocnice, ale mám z doktora Dostála dobrý pocit, myslím, že je to fakt odborník. Důvěřuji mu a to je asi to nejlepší. No hold kytičky na povlečení mě asi nečekají, ale snad to bude mít jiné výhody. :slight_smile:
8. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tohle jsem ještě našla v jiném pokojíku:

gabinaf • 1d • 21. červenec 2008 v 10:44

holky,
jestli můžu jenom v rychlosti vstoupit.... od ET do uchycení je max 6 dní, pak už zavedená embrya nemají šanci, takže ležet 14 dní je asi docela zbytečný (pokud se nechce zotavit po stimulaci)
8. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara.max já právě z Dostála mám taky dobrý pocit a myslím si že je to opravdu odborník :wink: manža si na nemocnici taky zvyk a sme tam spokojení!chodím tak ještě od později jak ty já tam myslím byla poprvé 22.09
8. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no co si budeme povídat, žádný komfort, ale jsme v dobrých rukou.

Našla jsem docela dobré stránky, ale přiznám se, že ani jeden z uvedených protokolů neodpovídá tomu mému. No schválně, kukněte se:
http://www.sexuologie-brno.cz/IMG/pdf/lecba_neplodnosti.pdf
8. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
O Fn vim až stejně od vas. :wink: doufam,že přestup nebude nutný a že se to podaři! :slight_smile: Jsem tak napnuta,ze ani nemuzu spat.
8. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ty už to víš na 100 %, že jdeš v úterý na OPU? Kolikátý den stimuluješ a jakým protokolem?
8. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara já si to čtu a ty máš ten dlouhý že začínalas 22den cyklu né?já asi teda budu mít krátký protokol když mám jet do car 2den cyklu a prý mi píchnou nějakou injekci.nebo tobě taky 2den cyklu neco píchli?kolikátý den cyklu jsi tam měla jet ty?promin ale mě to zajímá at vím víš?jdu to dočíst
8. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a to je právě ono, nevím od kdy to počítat. Tam píšou, že hned začali s nějakou medikamencí a mně píchli injekci 2DC a pak se skoro 3 týdny nic nedělo, tak už jsem z toho nějaká zmatená. Přestávám rozumět i tomu málu, co už jsem si troufla říct, že rozumím.
8. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele saro já mám mít po té injekci kontrolu za 14dní a nasazení léků
8. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
utery je 100%!!! Brala jsem Synarel sprej a 7 dni Fostimon 225 m.j. Je mi divne,ze mě ani nebolí břisko. Malo kdy. Jak to je nebo bylo u vas?
8. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám jet na 2dc do caru na injekci a budu mít sukubko dlouhý protokol
8. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Leni, tak to jsi na tom stejně, ale na těch stránkách je to jinak. Asi už do toho fakt nebudu šťourat. Leni a nevíš jak je to s tí zahnízděním embrya? Kolikátý den po ET?
8. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni tě sukubko ani neřekli jakej budeš mít? divnej postup
8. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saro myslim že 2až 4den
8. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni mně to taky neřekli, já jsem to vytušila jen z toho, co jsem si za materiály donesla domů
8. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek