FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

s9480
20. únor 2009

no já jsem z toho fakt hotová, nemůžu ani pracovat, jsem fakt zvědavá co mi pán příští týden sdělí

lenkacar
20. únor 2009

nedej se ,to je jasné a měla jsi ten koláč aspon v pytlíku?

sukubka
20. únor 2009

s9480 oni s tebou nějak ten příští týden vypečou sou to mrchy.Budou mít týden čas něco vymyslet ......

sukubka
20. únor 2009

kdyby dali člověku aspon pokutu 100kč nasere to ale 700kč je teda přehnaný.

lenkacar
20. únor 2009

sukub z čeho by si vařili kafe zmetci

sukubka
20. únor 2009

přesně tak!!!!

sidonie
20. únor 2009

Ahoj , tak ze všech 46vajiček se nam povedlo oplodnit jen čtyři ....ale i dik za ně . Teť si jenom nejsem jista jestli nahodou nemam OHS , protože břicho pořad boli , a nejhorši je stavani , lehaní a wc. Ikdyž jsem se dnes ptala , tak se dalj embrijka zmrazit . Mam ale otazku , zajak dlouho , mě pak oplodní .

s9480
20. únor 2009

Lencar jo měla jsem ho v sáčku, byl to navíc normální nedrobivej koláček 😖 , no jsem zvědavá co z nich vyleze
cituji z přepravního řádu: cestujícím je zakázáno - konzumovat zmrzlinu,potraviny a nápoje, které by mohli znečistit cestující nebo vozidlo.
tak si myslím že koláček není taková potravina 😠 , navíc jsem nikoho a nic neznečistila, ani jsem nedrobila!!!
Sidonie tak díky aspoň za 4, pokud máš OHSS tak se potom dělá ET myslím jako ket,další cyklus, ale nejsem si jistá

sukubka
20. únor 2009

sidonie vy ste neměli metodu ICSI když jich s tolika přežilo takový počet?

sukubka
20. únor 2009

byla si dnes na kontrole?nebo si do car jen volala?měla by si mít po tollika vajíčkách kontrolu,není to sranda!!!!

sukubka
20. únor 2009

myslím že kdyby jsi měla ohss tak by byl Et nejdřív za měsíc,někdy za 3měsíce.záleží na CARU a na tvém zdravotním stavu,to je těžko říct!!!!

sidonie
20. únor 2009

Ja tam jen volala, a zítra mam jit ET , pokud budu mitOHSS , tak na to přijdou i zítra , ne ? ICSI jsme neměli , nechali jsme to osudu .

olm
20. únor 2009

Ahoj,

S9480 jsem se nastvala i za Tebe. oni jsou takovy svine, ze uz nevi co by. Jeste, ze si stezovala!!! Snad to dobre dopadne! Ale co si Te ma co fotit? To je vrchol!
Ja jsem jednou jela s nasim pejskem na strihani, mela jsem ho v psi tasce, mel orazenou 5,- jizdenku. Protoze je to jorksir, navic v kabeli a na kline, tak mu proste nahubek nedavame. No a normalne na me zacli rvat, ze co kdyz nekoho pokouse............ Tak jim rikam, ze ho mam v kabeli, na kline, ze nikoho nesezere........ Kreteni, musela jsem okamzite opustit vozidlo. Hlavne, ze to bylo v poledne a v tramvaji nas bylo snad 5. Asi meli strach, ze by vsech pet lidi vcetne ridice sezral 😖 A jak rikas, bezdaci a cigani se vozi zadara 😠

Mufy, tak to je fajn, prijde mi, ze Ti to strasne leti, onehda jsi jeste cekala na vysledek a o vikendu uz dalsi IUI. Snad bude uspesna 😉 😉 Trebas budes jako ja, kdyz jsem si vylitala operaci a vse kolem toho, tak cysta po 3 mesicich praskla. Tak kdyz uz mas vse zarizene, tak se trebas povede 😉 😉

olm
20. únor 2009

Sidonie, tak to budou 4 silaci. Ti nejlepsi z nejlepsich!!!!! 😉 😉

s9480
20. únor 2009

Olm no jak píšeš je to děs 😠

lenkacar
20. únor 2009

ty sidon to mě neřikej ,že nemáš hyperstimulák ,tolika vajuch ..

sidonie
20. únor 2009

ja jsem jen dostala tabletky , ktere si dnes od večera budu zavadět....

sukubka
20. únor 2009

holkiy vy ste dneska marné kde ste kočky?sidonie přesně jak říká lenkacar koukám ´že nemáš hyperstimulák!kdyby ste měli I9CSI tak bys měla asi vajíček na prodej že?jsi úplná nosnice!!! 😉

olm
21. únor 2009

Dneska jsem prvni!!!!!!

sukubka
21. únor 2009

ahojík olm!

olm
21. únor 2009

cau Sukub!

Mufy, jak jsi na tom??? Dnes a nebo zitra a nebo az v pondeli???
Mimochodem, vse nej k svatku 🙂 🙂

sukubka
21. únor 2009

holky vy to tu pěkně flákáte,dneska sme sem nakoukli akorád já a olm 😀
bylo u vás taky dneska tak krásně????

olm
21. únor 2009

Dneska je mrtvo. ☹ Sukub, jeste, ze jsme to zachranily my dve 😀 😀

U nas bylo krasne dopoledne, po obede uz ne. Ale rano jsem byla ve meste a to bylo uzasny 🙂

sukubka
21. únor 2009

to věřím že to bylo super.u nás bylo krásně celý den a myslím že bude i zítra protože je úplně jasno.Olm kdy ty zase půjdeš do boje?

olm
22. únor 2009

Ha a dnes jsem zase prvni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olm
22. únor 2009

Sukub, dle Dr. neni na co cekat a je nejlepsi cele IVF znova zopakovat. takze ted mam na dva mesice antiko a po dvou mesicich bych mela zacit. 30.3. mam poradnu, kde sepiseme papiry a tusim nekdy kolem 10. dubna bych mela zacit.

sukubka
22. únor 2009

olm ty jsi měla krátký protokol?já ted dojídám antikoncepci,mám ještě 9prášků pak mám jet 1-2den na kontrolu a projednáme co a jak a měla by mě být píchnutá ta injekce.mám mít asi dlouhý protokol ale mě ten 1-2den cyklu vychází přesně na víkend,bude tam dostál???takyže jdeš hned do dalšího IVF?to bude 2?

olm
22. únor 2009

Jojo, mela jsem kratky protokol. IVF to bude 2. V sobotu ve Fn budou, v nedeli nevim. I tak, radeji si tam zavolej.
na kdy ti teda vychazi smaotna stimulace, opu, ET............??? Trebas budem spolem 😉

sukubka
22. únor 2009

zavolám si tam rači a snad tam bude Dostál,co myslíš?tak 2den cyklu by měla být so-ne (7-8března to mi píchnou tu injekci,pak mám v papírech napsaný že se po 12-14dnech po injekci dostavím na kontrolu a začínám si píchat ty pera (to by bylo někdy kolem 20.3 no a jak dlouho si ty injekce budu píchat nevím 😒 snad budu toho 7-8března chytřejší!)proč mám ale dlouhý protokol a ty krátký že?jak ten doktor ví že já mám mít zrovna krátký?

olm
22. únor 2009

tomu taky nerozumim. pritom to vypada, ze mame stejny typ problemu, ze. urcite Dr. vi, proc to tak mame.