FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

sukubka
2. bře 2009

manali jojo už se pozastavovací injekce blíží zítra mám poslední 😀 konečně bylo to nekonečné plato!já v čekárně taky vždycky čekám někdy i 3hodiny a vevnitř jsem pár minut!ale snažím se tam jezdit pokud to jde sama vlakem at manžovi zbyde dovolená a at tam semnou může jezdit až to bude vážně potřeba.Vypadá to že když prášek dojím v úterý mrcha dorazí v pátek.je asi tam lepší jet 1den cyklu když to bude pátek a je naděje že tam bude dostál že?A holky omlouvám se za ty otázky ale volali by ste tam třeba ve čtvrtek že v pátek dorazíte????Nevím jestli by mrcha nakonec vyšla na víkend jaký den cyklu tam je lepší jet první nebo druhý?

donald já bych asi na nic nečekala a obědnala se do car ty obědnávací a čekací doby jsou fakt děsný takže není na co čekat!

sukubka
2. bře 2009

a holky daorazil mi dnes ten kaenský pepř to chilli a ten prášek byl tak velkej že sem ho nespolkla a nakonec sem si ten prášek vysipala do kakaa a málem mě to zabilo ale dá se to zvládnout!!!!jsem bojovník 😀

lenkacar
2. bře 2009

sukub to jsi mě rozesmála 😀 ,pepř v kakau to je dábelská kombinace

sukubka
2. bře 2009

že?mě to někdo na nějaké diskusi poradil,jo rada nad zlato! 😀

imiska24
2. bře 2009

ahoj sukubko,
pamatuju si tě z jiných diskuzí,pokud si dobře vzpomínám,tak tě trápí stejně jako mě vejcovody.
Já už mám za sebou 2IVF a bez úspěchu,a jsem na dně.Pořád mi všichni tvrdí že teď už to vyjde,že jsem mladá
atd.A jak snažilkuješ Ty?A jinak to o tom chilli a pálivé koření jsem slyšela taky.Prý to pomáhá před KETem.
Tak doufám že jsem se tě nějak nedotkla a přrji brzké // 🙂
Já chodím do pražskýho Pronatalu,a Ty?

sukubka
2. bře 2009

imusko ahojík nedotkla ses mě vůbec!já to poslouchám stejně jako ty že tento pokus výjde a že jsem mladá a čeká mě 2ivf zítra dojídám poslední antikoncepci a pak mě čeká dlouhý protokol.Já chodila na 1ivf do Fertimedu v Olomouci na 2pokus sem přešla do FN olomouc cítím se tam líp tak uvidíme zda to výjde!vím jak ti je mě ten neúspěch taky hodně porazil a je to čerstvé nebo už se vschopuješ na další pokus?a měli jste nějaké mrazáčky?my ne 😒

imiska24
2. bře 2009

sukubka:snažím se z toho dostat každodenní prací,ale je to těžký.
Hl. kvůli přítelovi,on je o 12let starší,je mu 38 a ten to těžce nese.A to mě ubíjí.
Nevíš jak se pozná že je děloha v pořádku?A jak to snášíteb vy? 🙂

imiska24
2. bře 2009

Jinak máme ještě 2 mrazáčky z toho pokusu 🙂

sukubka
2. bře 2009

nevím jak se pozná že je v pořádku to pozná doktor!aspon máte mrazačky a určitě to výjde!kolikátý je to váš ivf pokus?a kolik ti je let?24ju?

sukubka
2. bře 2009

ne 26 sem blbá!

monali
2. bře 2009

Sukub, no mě vychází 2DC na středu, pokud ms přijde tak jak má. a taky by mě zajímalo jestli dopředu volat,
I když teď mě napadlo, že na dveřích mají napsáno od 8hod UTZ - bez objednání. Tak nevím. Tím , že jsi
popředu - tak mi to aspoň zjistíš 😀

A holky, věk neřešte, jste ještě opravdu mladinké, mi bylo v sobotu 33 a na mě se už každý dívá, jako
že už by to chtělo a že není na co čekat ☹ 😝

lenkacar
2. bře 2009

prdelky mě je 37let a co taky nešílim ,ikdyž někdy ty obličeje taky vidim ,že se zdam někomu stará na dítě..

monali
2. bře 2009

jo takoví ti chytrolíni, co o tom nic neví a jenom radí jsou nejhorší.
Lenka- skládám poklonu, na 37 rozhodně nevypadáš, typovala jsem ti tak kolem 30 🙂

lenkacar
3. bře 2009

monali 😀 ,jo věk nám holka nikdo neukradne

sukubka
3. bře 2009

Pěkné ránko!vidím že lenka je tu dneska první 😀

lenkacar
3. bře 2009

ahoj sukub jo strašim tady od ránka a zde nikdo všichni v peří 😀

sukubka
3. bře 2009

holky ten věk fakt neřešte moje švagrová má taky 33 a o dítě se ještě ani nesnaží a nikdo v rodině jim nic neříká!to je na každým kdo kdy bude mít dítě!Ale leni na 37 bych tě teda opravdu netipovala 😉

monali zjistím ti to.Mě mrcha asi dojde na víkend nevím jestli pojedu 1nebo2 den cyklu uvidím jak taky bude manža moc!!!!

Jinak holky pěkný a radostný den! 😀

mufy
3. bře 2009

Ahojky holky,

radím vám, abyste se objednali o FN už teď, protože jsem se objednávala teď, abych se mohla po laparce domluvit s doktorem co dál a sestřička měla volno až v květnu!!!!!!!! Jelikož jsem ji moc ukecávala asi 5 minut našla mi tam volno v dubnu, protože jsem jejich pacientka. Takže čekací doba je dost dlouhá.

Leni taky jsem si myslela že máš tak 30 let. 😉

Olm kdepak jsi? Za chvíli se jdeš domluvit na IVF. To bude zrovna v den, kdy mi mají dělat laparku. 😀 Škoda, mohla ses za mnou zastavit,ale to budu ještě pod narkozou.

Jaké to chilli a pepř jste tu řešily? A na co to je?Asi jsem si vás špatně pročítala.

lenkacar
3. bře 2009

ale jo sukub fotka zkresluje ,ty pytlíky pod očima mám 😀 a ted jsem sio udělala neuvěřitelnej hnus na hlavě a nevim jak to srovnam ,přepískla se trvalá a mám to jako dráty.. 😀

lenkacar
3. bře 2009

maminka k pohledání 😀 😝

lenkacar
3. bře 2009

chilli už neřešim leda že bych si zobla z ppytlíku ,měla jsem krásné papričky a mylela jsem si jak je budu dlabat a prd dřív to odkvetlo ,uzrálo a uschlo než je nová akce,snižuje to imunitu ne?

imiska24
3. bře 2009

dobré ránko všem snažilkám......... 🙂
sukubko,jen jsem se chtěla zeptat,jakej to má být ten cayenskej pepř?
Zatím beru jen listovku a chci si nechat napsat babyplan.
Zítra jdu k doktoru na UTZ,nemám ještě ani imuno.

lenkacar
3. bře 2009

no ještě žes mi to připomněla ,zapomněla jsem jíst listovku ,já mám teda acidofolan ,že se to líp vstřebává s vitamínem B,je tam i železo v tom

imiska24
3. bře 2009

ahoj leni,co je to acidolofan?
Nevíš jestli po UTZ uvidí jestli je děloha OK?A jak dlouho se snažíte vy?

lenkacar
3. bře 2009

imis tovíš že to uvidí na utz tam vše změří a kouknou všude..acidofolan je směs ,listovka ,B a železo v jednom..listovka se má brát s vitamínem B do caru jezdíme od léta

imiska24
3. bře 2009

my tam taky jezdíme asi od září,už mám za sebou 2IVF,a nic.Sliznice ukázková,všichni tvrdí že jsem mladá26 mi je,a že to bude dobrý.Přítel už se z toho hroutí,myslí si že z nás tahaj jen peníze.No je to masakr... 😒

sukubka
3. bře 2009

holky kdesi psali že se má jíst kaenský pepř neboli chilli že to půjobí dobře na břicho proti bakteriim atd ptala sem se i Dostála a říkal že je to dobrý!tak sem si to obědnala z netu ale manžel říkal že než do toho dávat 400kč měla sem si koupit chilli jako kečup ve skle 😉 je to děsný protože nesnáším ostrý ale dá se to.

holky mě ani před 2ivf neposlali na imunologii jen na genetiku endokrinologii atd.
jinka já papám femibion to je něco jako babyplan!

imiska24
3. bře 2009

sukub,Ty už máš za sebou 2IVF pokus?

lenkacar
3. bře 2009

imis víš co je tu holek který jsou zdravý ale prostě jim to nejde ..

imiska24
3. bře 2009

Vím leni,a je to fakt nespravedlivý...
Čůzy co děti nechtěj,tak roděj jak jabloně,ale my se taky brzy rozrodíme...... 😀