FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
8. dub 2009

řikala sestra že tam jedna pani jela rovnou na chinu a pak blila a zle několik dní ..prej ty střeva hůř pracujou po tý narkoze ..když se to teda až do těch střev dostane 😀 😝

lenkacar
8. dub 2009

kokina jsem nikdy neslyšela ,ale moc se mi líbilo chodit s ostravákem ,to jsme se kolikrát nasmáli...těm slovům

monali
8. dub 2009

jo přesně tak, ráno na krev a večer ve 20,30 ovitrel. Na další kontrolu už naštěstí nemusím. Dneska jsem měla
chuť někoho zabít, byly jsme v čekárně 4, byla jsem 3. a k doktotovi jsem se dostala až po 11hod. A to UTZ
by měl začít 8,30, doktor dorazil kolem 9.15 a co potom s těma pacientkama dělal fakt netuším, já jsem vevnitř
maximálně 10minut a to i s cestou přes kabinky. 😠 Manža na mě čekal a už byl skoro rudý 😀 nesnáší čekání.

lenkacar
8. dub 2009

my čekáme v recepco a manža tam dřepí se mnou ..

monali
8. dub 2009

Leni a víš teda co jsou to klamerky?

lenkacar
8. dub 2009

ne .. 😀

sukubka
8. dub 2009

můj manža bude rudej zítra taky nesnáší čekání 😀 to je tam ale monali normální snad tam už pak chodit nebudeme 😉
Leni monali je ostravačka já sem šumperačka 😀
já tenkrát byla kdesi s ostravačkama a ty zase říkali količkům na prádlo klamerky,čuměla sem jako puk co to je!
a jak si říká malé dítě u vás Leni o bonbon?bonbon?u nás prostě koko 😀

lenkacar
8. dub 2009

hele a jeho mámě jsem rozuměla každý 10slovo ta do toho mlátila ještě polštinu nebo co .. 😀

lenkacar
8. dub 2009

koko řiká slepici 😀

lenkacar
8. dub 2009

s váma by byla ještě holky srnda to už vidim ,my než bysme se domluvily tak bysme všechny porodily..

monali
8. dub 2009

přesně tak mluví i moje mamka, má polskou národnost takže doma u nás se mluvi "PONAŠIMU" to znamená
trochu česky, hodně polsky a do toho ještě pár slovíček z němčiny. Když k nám brácha poprvé dovedl svoji
holku - teď už švagrovou tak ta mamce skoro nerozuměla 😀 😀 a to je z Ostravy. Holt máme kousek
ty polské hranice, takže se to u nás míchá.

lenkacar
8. dub 2009

prej prajzy nebo co ..no jo no..

monali
8. dub 2009

Leni škoda že jsi z takové dálky, společné kafe by bylo určitě fajn, to bysme se nasmály 😀

monali
8. dub 2009

Asi byla z Prajzke, tam se mluvi ještě trochu jinak 😀

lenkacar
8. dub 2009

to jo ,já tam byla naposled před 2lety a už se tam asi nepodívám..prej hezky zpívám ,ale jemu se to líbilo ..dodneška když slyšim ten přízvuk se mi to líbí 😉

lenkacar
8. dub 2009

jinak my 2 do roka jezdíme do bruntálu od ttud mám manžu ,narodil se v krnově

lenkacar
8. dub 2009

tam to taky stačí jak se mi smějou ..ale mluví jinak to slyšim..

lenkacar
8. dub 2009

manža mluví jako já je tu už dlouho na jihu čech a jak tam překročí práh tak spustí po jejich a je vykydáno a jen čumim a nestíham ,to vy máte manžely od vás že?

monali
8. dub 2009

No jo Ostravaci maju kratke zobaky, norlmálně mi to nepřijde, ale když jsem se viděla na videu, nebo spíše slyšela
byla to fakt síla, my ty slova fakt sekáme hodně nakrátko 😀

lenkacar
8. dub 2009

sukub zlato a v kolik jdeš na řadu? budeš aspon 1?

monali
8. dub 2009

Manžel je z Ostravy, já jsem původně z Havířova - to je ještě o kousek blíž k Polsku. U nich doma se ale polsky
nikdy nemluvilo, ani nesledují polskou televizi, takže on TAK nemluví. Už se naučil jakžtakž rozumět ale nemluví.

Já taky sotva vlezu k našim už mluvím jako mamka - PONAŠIMU 😀

lenkacar
8. dub 2009

moni je to fajn jak jsme vychovávaný jinak

monali
8. dub 2009

Subuka nám někam zmizela

lenkacar
8. dub 2009

to je prča stejně ..to by byl srazík ,bysme akorát žraly dorty pily kafe a čuměly bysme na sebe jak trubky ..

lenkacar
8. dub 2009

musí se na to vyspat ...je dobře že nemá zbytečné nervy ,ani o tom nebudete holky vědět ,že vás něco bolí ..fakt ne ..kdo má tak do 12vajíček říká ,že je mu úplně fajn ,ale ta narkoza prostě hodí žaludkem

sukubka
8. dub 2009

Leni nevým jestli budu první ale jdu na 7:15h 😉
nezmyzela jsem fénovala sem si vlasy 😉

můj manža bydlel asi 2km ode mě ale neznali jsme se 😉
a Leni odkud jsi ty?

lenkacar
8. dub 2009

tak taky mizim ,mějte se hezky a zase zítra a budem čekat co napíše sukub jak se jim zadařilo..já šla na odběr s tim že je jich 20 a vytáhnou 30,tak nevim ..tak si myslim ,že ty jejich počty nejsou zas tak přesné

lenkacar
8. dub 2009

z jihu čech 😀 ,mám to k moni asi 430km,šumperk je spíš tam někam jak je odtud manža můj ne?

sukubka
8. dub 2009

já měla při 1ivf 1ě folíků a vůbec mě břuch nebolel jen asi malinko,nebylo to tak děsný když si to už napamatuju 😀

lenkacar
8. dub 2009

tak vidíš ,aspon se nebojíš 😉