FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

monali
9. dub 2009

Kdyby bylo na mě klidně se obejdu, snad je to k něčemu dobré.

A co velikonoce? polívá se u vás taky vodou a nebo je to zase jenom naše moravská specialitka?

lenkacar
9. dub 2009

nene polévá ,ale já se letos neůčastním ničeho ..i na výzdobu prdim ,nemám náladu ,na nějaký velikonoce ..

smilers
9. dub 2009

sukub drzim palce at tech bojovnicku zustane co nejvic 😉 a hlavne at se jim u tebe libi 😉

lenkacar
9. dub 2009

smilers ty jsi taková pohodová matka vid ..potřebovala bys medaili

monali
9. dub 2009

Tak to já tomu asi neujdu, nechápu jak to ty chlapy může pořád bavit 😠
V pondělí u nás bude na oběd švagrová s rodinou, takže to bude od rána mazec. 😒
Velikonoční výzdobu miluju, mám větve na nich pověšené vajíčka, v misce trávu a v ní zapíchnutého zajíce
a dneska jsem přikoupila ještě kuřátko nebo spíše slepici 😀 takže tak

Jo a tchán ten nepolívá ale umývá obličej ve studené vodě, taky super 😠

lenkacar
9. dub 2009

já normálně moni taky ,ale věř mi že mám náladu tak leda pocikat test a najít na něm // nic jiného mě nezajímá .. 😉

smilers
9. dub 2009

leni nejsem, ale pri trojkach se nesmis zblaznit,jinak ses nahrana😀 takze chca nechca musim byt jakz takz v pohode 😝 nu deti uz zacinaji byt vic vychcanejsi a zkousi, takze si uzivame, i co se tyce prdiku, rustu zubu a ted u jedne mozna budeme cvicit vojtovku, pac nam jde hlavickou doprava,se nenudime 😀

lenkacar
9. dub 2009

co to je hlavičkou doprava..?

smilers
9. dub 2009

ja mam to stesti, ze ani ja ani manzel a ani mamka ty svatky nemame v lasce, tatka, ten jen symbolicky😀😀

smilers
9. dub 2009

kdyz pase nebo ji mam na rukou tak naklani hlavicku doprava, na druhou stranu se ji nechce 😝

lenkacar
9. dub 2009

já bych nevjela ani dvojkovým kočárem do dveří ,o výtahu nemluvim a na trojky nevim ...fakt ani ty dvojky nevim ,je vysadit na chodbě s korbou a pak to bokem pronést ..do kočárkárny ..no je to docela praktickej problém

lenkacar
9. dub 2009

jako že by mohla mít křivou hlavičku ,nebo nalevo ochablé svaly?

lenkacar
9. dub 2009

myslim přeleženou hlavičku z jedné strany..

monali
9. dub 2009

Smil to máš dobrý, u nás každý symbolicky polívá a poláívá a čím jsou ti chlapi starší, tím jsou horší. 😀
Mít najednou 3děti asi není lehké, ale zase je to určitě krásné - a co teprve v pubertě,když budete mít
doma 3slečny. už manžel kupuku vzduchovku? 😀

lenkacar
9. dub 2009

smil má můj obdiv co jsem jí poprvé zahlídla v albíku s bříškem ..

lenkacar
9. dub 2009

tak jdu spát mějte se kočky

smilers
9. dub 2009

spis ty svaly, ale to uvidim, pristi tejden nas ceka 4 mesicni kontrola, tak nepanikarim zatim😀 no trojkovej kocar do panelaku tezko dostanes, jen ten co mame jako druhej, rikam tomu tramvaj, ma sedatka za sebou😀

lenkacar
9. dub 2009

až holky povyrostou to budeš mít svaly na rukách co?záda tě nebolej?

smilers
9. dub 2009

moni lepsi je brokovnice😀😀

dobrou, ja jdu jeste mrknout na net, leni 😅

monali
9. dub 2009

dobrou holky,

Skub, kde ses nám ztratila, doufám že zítra nakoukneš, mám hromadu otázek 😉
dobrou

ametob
10. dub 2009

Ahoj holky, konečně pááááátek, to je super 🙂 A pak tři dny volno. Dneska jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, co mi pan doktor řekne na ty spermio výsledky. Čekám to nejhorší, takže mě může akorát trošku překvapit 🙂

lenkacar
10. dub 2009

ahojík holky snad mi ten víkend líp uteče když je prodlouženej a nebudu doma tak sama..matob tak hlaš hned jak na tom jste..

ametob
10. dub 2009

Lenkacar: určitě ti víkend uteče, bude s tebou manža, ne 😉 Na gyndu jdu až po obědě, ale pak dám hned vědět 🙂

s9480
10. dub 2009

Sukub tak držíma palečky ať ti zítra řeknou dobrou zprávu, s nějakým úbytkem je třeba počítat ale určitě nějací bojovníci zůstanou.
Lencar tobě uteče velikonoční víkend jako voda a pak už se bude blížit testování 😉 , Ametod neházej flintu do žita.
Ahoj Smil jako zasloužilá matka na náš dohlížíš co? no já před tebou taky smekám, absolutně si to nedokážu představit, na to musí být nátura aby ses nezbláznila, ale já jako známá stresmenka bych skončila na psychyně na tuty 😖

sukubka
10. dub 2009

ahoj holky 😉
Monali a Leni ty gelové bobole jsou proti infekci až bude OPU aby si neměla žádný zánět atd v bříšku víš!
monali byla jsem tam ještě s jednou holčinou,ta šla na řadu jako první myslím v 7:45 a v 8:05 už ji dovezli zpátky na pokoj,bylo docela zajímavý sledovat jak byla mimo a nehybná a mnluvila ze spaní.doktorky ji převalili na jinou postel a pak sem šla na řadu já a říkala si nesmíš mluvit ze spaní a dělat ostudu Luciie!!! 😀
Po narkoze sem na pokoji ani pak už nespala,kecala sem s tou holčinoukterá už byla vzhůru a v 10h nás pustili domů,ale to by nás měli správně pustit až v 11h řekli sme že sme na tom v poho!
Já jak přijela ze sálu na pokoj byla moje první otázka jestli můžu jíst normální oběd 😉 doktorka se smála a řekla že můžu hned sme pak jeli do Globusu 😉
ničeho se neboj je to úplně v pohodě,ale ty víš do čeho jdeš.Držím pěstičky

mufy
10. dub 2009

Sukub tak přeji,aby jsi měla ET co nejdříve a embryjka se povedla. 😉

smilers
10. dub 2009

Nazdarek, esko jj dohlizim na vas 😉 vis, ja myslim, ze by si to zvladla, nic jineho by ti totiz nezbylo a casem se tak obrnis, ze me uz nedela blbe ani ten jejich jecak 😀 a sukub, jak jsem ti psala do IP ted, ber to hlavne s nadhledem, v pohode,zadnej stres 😉

lenkacar
10. dub 2009

sukub no to čumim že ti řekli že můžeš jíst to nám teda zakázalai a jedné holčině to neřekli a ta chudák blila z oběda až do večera...přeci jen je to narkoza a kdo nemá silnej žaludek tak může mít problémy..

mufy
10. dub 2009

Leni po OPU můžeš jíst normálně, někomu to jde a někomu ne.Ale je to slabánarkoza,takže by to vadit nemělo.Při normálních operacích je silná narkoza a to je pak horší.

lenkacar
10. dub 2009

já vim ,ale nám to tak řekli ,ale zase mi jí teda asi přehnali páč já byla mrtvá do večera při tý cystě a po OPU jsem byla jako rybka za půl hodky ,alwe stejě jsem neriskovala a od huby se mi prášilo z těch sucharů a ten hlad co jsem měla .. 😀