• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
tak zatím pá, jdu za manžou koukat na telku, ať se necítí osamocen.
25. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jenom vás jdu narychlo pozdravit, :slight_smile:
dneska jsme byli celý den u našich na zahradě a zítra jedeme k tchánům - je u nich pouť.
takže nakuknu zase až večer.
Hezkou neděli přeju a pa
25. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj moni tak se hezky vykolotočuj na pouti a zbytku přeju hezký den ..
26. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, hlásím návrat z Prahy:slight_smile: Dracula byl výbornej..... :slight_smile: Akorát ze začátku hóóóóódně smutnej, to jsem si skoro pobrečela....
26. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob a kdo tam byl? Hůlka?
26. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík kočky tedka nějak nemám na koník čas,pořád s manžou vylepšujeme zahradu,zítra jedu na tu krev,ikdyž vím že je to na prd,domluvím si aspon imuno a 3pokus!
26. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub tak podej hned hlášení co doktoři na to ..
26. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasnačka hnedka podám hlášení ale je to tam na prd v tom že odběr krve je na 7:30 a až v 11:30 výsledky a domluva s doktorem co dál,snad stihnu na aspon na 18h jízdy přikoupila sem si před úterníma skouškama v s autoškoly snad to už na podruhé dám,aspon něco :unamused:
26. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase pondělí :frowning2: Lenkacar, Draculu hrál Josef Vojtek, byl dobrej:slight_smile: Sukubka, tak přeju ať se s Dostálem dneska na všem pěkně domluvíš a všechno ti řekne.....
27. dub 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,jo tak Vojtek jo? mě se líbí ten jeho brácha ,kurna to je chlap ,akorát na můj vkus .. :wink:
27. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kdyby mě chtěl zakousnout a sežrat tak se necham a ještě nastavim ,krk samozřejmě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, sukub drzim palce :wink:

ametob, ja byla kdysi na drakulovi s hlukou, a nemelo to chybu s nim, nejak si vojtka nedovedu predstavit jako drakulu :grinning:

me se spise libil vic v musketyrech, to mam teda jen na dvku :wink:
27. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si ho taky smil asi nedovedu představit ,on je tak hrr,až mě trochu odrazuje ,to ten románek to je nunánek ..
27. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma nemám nunánka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky se mě líbili takový holčičatý tipy ,ale na vztahy na mě nějak vyšli ty chlapi s drsným ksichtem
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky se mě líběj modrý oči a hrozně ,ale měla jsem v životě asi jen 3chlapy co je měli a to byli paka,bohužel .. :cry: :cry: :cry:
27. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni:grinning: ono se rika, jak jednou vidis drakulu s hulkou, tak ho tam proste nikdo nenahradi a to same se rikalo, ze kdyz vidis prvni muzikal drakula, tak dalsi muzikaly uz jsou nic moc, aneco na tom je
27. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na živo neviděla nic ,ale líbí se mě písničky z bídníků jak zpívá ta magda malá a to mám orgáč ,ale jen na dvd jsem viděla kvasku
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kvasku mam teda film :wink: ja nazivo byla prave jen na drakulovi:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem si to pustila na youtube písen samotářky ..to mám husinu ,je to krásný
27. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenkacar a Smilers, no jako taky bych tam viděla reději Hůlku, ale musím říct, že mě uchvátil i Vojtek:slight_smile: Na prvním muzikále jsem byla na Angelice, takže největší zážitek mám z Angeliky a pak jsem byla na Třech Mušketýrech, to jsem seděla vzadu na balkoně a z toho teda takovej zážitek nemám....
Kvasku jsem viděla jen film, ale líbil se mi taky:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilers - ze které vesničky u Olomouce jsi? Jestli to sem chceš napsat? :wink:
27. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona asi dělá hodně ta atmosféra na tom youtube je tam záběr z celýho sálu a je to krásný což pak na živo ..sakra jste mě navnadili asi poškemram u taty at někam vyrazíme
27. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkacar, a co ty na chajdě? Pracovala jsi?
27. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob ne asi ,jsem sedřená jak vůl ,včera jsem si dezinfikovala ruce jak je mám zdrápaný a na závěr jsem vdechla vatu tak jsem se tu hodinu dávila ..no fakt magor hadr
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob klidne , drive jsem bydlela primo v olmiku na novych sadech a ted bydlime po babicce v baraku s nasema v krelove :wink:
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je prima ne? že ti smil pomůže mamka
27. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni neocenitelna pomoc, opravdu, jsem rada, ze bydlime s nasema :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkacar, jéééžiš, to ses pěkně namakala, no ještě že jsi se neudávila :wink: Včera byl pěkný fičák tady u nás, to se nedalo dělat celkem nic, manža přesazoval muškáty a hlína lítala všude.....
27. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Smilers, v Křelově, tam to trošku znám, mám kousek babičku v Horce.... :slight_smile: A jezdíme tam za známým na zahrádku :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek