Genetické vyšetření v Repromedě v Brně, máte zkušenost?

sandra7777
25. črc 2014

Ahojky, máte někdo zkušenosti s genetickými vyšetřeními v Repromedě Brno? Je pravda, že se tam tím více zabývají? Děkuji

cilka12
26. črc 2014

Zdravím, já mám teď čerstvé a moc dobré zkušenosti s Repromedou, genetikou se tam hodně zabývají a jsou to opravdoví profesionálové, nemohu si je vynachválit, už teď mi moc pomohli. Navíc je to takové uklidňující prostředí a všichni jsou hrozně ochotní. Takže za mě správná volba.

soleilll
26. črc 2014

@sandra7777 Já tam byla před cca 2 roky, takže to nemusí být aktuální, ale genetické vyšetření spočívalo v odběru krve obou partnerů plus pohovor se zakreslením rodinné anamnézy. Toť vše. Přestože máme v rodině vrozenou vadu (ale ne fatální), nic víc se nedělo. Nezdálo se mi, že by to bylo v něčem podrobnější, než jinde...

cilka12
27. črc 2014

Tak to my jsme si to přímo vyžádali, chtěli jsme řešit konkrétní problém a vlastně jsme se pro ni i kvůli tomu rozhodli a vážně nám tam pomohli. Však můžeš si tam jen zavolat a uvidíš, co ti řeknou, co pro tebe budou moct udělat, za konzultaci nic nedáš 🙂

nevelyn
7. srp 2014

ahoj, mojmu partnerovi v Repromede minuly rok zistili chromozomalnu translokaciu (takze sme museli podstupit ivf s PGD- ja som este k tomu potrebovala darovane oocyty). Cely pokus stal strasne moc penazi a na zaver nemali jedine zdrave embryo. Pristup dobry, vysledok katastrofalny. Ked sme potom presli do Heliosu a urobili rovnaky cyklus (darovane vajicka+ PGD), ziskali 4 zdrave embrya. Za mna Repromedu nedoporucujem, postarali sa nam iba o fakturu na horentnu ciastku a obrovske sklamanie.