Gennet, Iscare nebo Cube. Srovnání na základě vslatních zkušeností?

nika110818
24. srp 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo možnost srovnání CAR Gennet, Iscare nebo Cube na základě vlastní zkušenosti. Předem děkuji.

danulka04
25. srp 2020

@nika110818 Ahoj, mám srovnání mezi Iscare a Cube. Do Iscaru jsme přišli v r. 2017 a letos na jaře během koronaviru jsem tam odtud utekla do Cube. Iscare mi nevyhovoval střídajícími se lékaři, kdy s některými z nich jsem neměla dobrou zkušenost. Nelíbilo se mi tam ani to prostředí a po tom co se přestěhovali, tak to bylo paradoxně ještě horší. Tak jsme se letos v dubnu sebrali a odešli do Cube, kde se komunikace se sestrami a lékaři nedá s Iscarem srovnat, všichni se mi věnují, jsou milí, dá se udělat konzultace s lékařkou i po telefonu, prostředí je mnohem lepší. Kýženého výsledku jsem se ale zatím nedočkala ani v jednom zařízení ☹

nika110818
autor
25. srp 2020

@danulka04 Děkuji, já právě z Iscaru odcházím hned po pár prvních návštěvách kvůli přístupu, který byl s výjimkou první návštěvy nelidský a měla jsem pocit, že jediným cílem je dotlačit ženu do IVF a vydělat co nejvíc. Takže teď zvažuju přestup do Gennet nebo Cube. Jestli se můžu zeptat, proč jste si vybrali zrovna Cube? Každopádně držím palce. 🙂

danulka04
25. srp 2020

@nika110818 Naprostý souhlas, já jsem z posledních návštěv Iscaru odcházela úplně rozhozená. Navíc jejich zázemí pro výkony byl otřes. V Cubu máš naprosté soukromí a vše s tebou řeší za zavřenými dveřmi přímo lékař. A rozhodovala jsem se naprosto stejně jako ty mezi Gennet a Cube a vyhrál Cube díky tomu, že v dubnu během koronaviru fungovali víc než Gennet a byli ochotní nás bez problémů vzít. To bylo jediné malé plus které rozhodlo, protože jsme nechtěli čekat kdo ví jak dlouho zase. A je pravda, že v Cube mi navrhli i jiný postup léčby, v Iscaru jen furt dokola IVF, IVF, IVF... sotva jsem přišla s tím, že jedno nevyšlo, tak dr. už hned plánovala další...

nika110818
autor
25. srp 2020

@danulka04 Děkuji za potvrzení, teď mám dobrý pocit, že jsem se rozhodla odejít. Mě lékař absolutně nelidsky oznámil, že jedinou variantou je IVF, žádná jiná možnost není a mám přijít příští měsíc a hned udělá první cyklus. A to mám jen 28 let a špatně dopadlo jenom jedno vyšetření ze všech, jehož výsledkem si navíc nebyl 100% jistý. Odcházela jsem se slzami v očích a naprosto zmatená. Snad to bude jinde lepší, já se momentálně víc kloní ke Gennetu. Tak uvidíme, každopádně moc děkuji za sdílení dojmů.

alena138
27. srp 2020

@nika110818 ahojky, srovnání nemám, ale byla jsem v gennetu na Letné a naprostá spokojenost. Soukromí, individuální přístup, vše vysvětlili. Ač jsem různá vyšetření absolvovala u různých lékařů - aby se vše stihlo a zbytečně nenatahovalo přes další cykly. Ale vždy jsem byla dotázána, zda budu akceptovat jiného lékaře či lékařku. A v případě více volných termínů jsem i lékaře mohla vybrat. 🙂

meyryen
27. srp 2020

7 let jsem byla pacientkou Gennetu na Letné, chodila jsem k Dr. Langerové, zažily jsme toho spolu opravdu hodně, lepší Dr jsem nepoznala. V době pochybnosti jsem byla na jedné konzultaci v Cube u prim. Višňové , kde mě naprosto odradila tím, že během naší konzultace vyřizovala rozhovor s dcerou a probiraly spolu vysvědčení a dal mi pak nevyhovovaly ty jejich balíčky služeb...v Gennetu jsem platila až to, co jsem skutečně využila nikoliv předplacené metody.

nika110818
autor
27. srp 2020

@alena138 @meyryen Moc vám děkuji. Máte, prosím, i osobní zkušenost s paní dr. Vykysalou? Jsem k ní objednána, ale na znamylekar.cz jsem nečetla moc lichotivé recenze. děkuji.

alena138
27. srp 2020

@nika110818 tak zrovna u této paní doktorky jsem byla ani jednou. Ale je tam spoustu lékařů, případně si myslím, že je možnost chodit k nekomu jinému. Pani doktorka Langerová je úžasná, ale.i Jarošová, nebo pan doktor Černý nebo Leachomski. Já byla pacientekou paní doktorky Hokerové, také byla příjemná. Nikdo z těchto mě nikdy neodbyl, vysvětlili, když jsem si nebyla něčím jistá, tak trpělivě zopakovali. Vůbec nebyl třeba dojem, že bych otravovala. A i sestřičky všechny úžasné.

meyryen
27. srp 2020

@nika110818 Odborne je učíte zkušená, je tam už dost let. Osobnostně mi ale nesedla, je taková nemastna, neslana, prostě lekla ryba. Působila na mě spíš bez zajmu a sekala to jak Baťa cvičky. Spíš bych rekla, že je dost vyhořela, ale už tam 2 roky nechodim, tak třeba se změnila.

nika110818
autor
28. srp 2020

@meyryen Dekuji, hned jsem se dnes preobjednala k pani doktorce Jarosove. Termin jsem sice dostala az na konci rijna, ale pristup je pro mne moc dulezity, tak snad to dobre dopadne.

meyryen
28. srp 2020

@nika110818 Jarošová je skvělá, dobrá volba🙂

nika110818
autor
28. srp 2020

@meyryen Děkuji. hned mám lepší pocit.

alena138
28. srp 2020

@nika110818 souhlasím s meyryen, Jarošová výborná 🙂

nika110818
autor
29. srp 2020

@alena138 @meyryen A jestli se ještě můžu zeptat, využili jste v Gennetu i možnosti konzultací s psychologem?

alena138
29. srp 2020

@nika110818 tak to jsme nevyužili. Ani jsme tam nebyli na genetice, takže s tím nepomůžu. My opravdu jen byli u lékařů.

meyryen
29. srp 2020

@nika110818 Když jsem se po 3. IVF rozbrečela v ordinaci, tak mi ho dr doporučila. Tak jsem tam tedy šla, aby se "neřeklo", ale asi po dvou sezeních jsme se domluvily, že žádná další nejsou potřeba. Za mě to byl ztracený čas, nepomohla mi v ničem, ale já jsem její pomoc ani nepotřebovala.

nika110818
autor
29. srp 2020

@meyryen Samozřejmě, chápu, jen mně to zajímalo, jestli máte zkušenost. Je pochopitelné, že člověka ovládají emoce, ale to je asi vždy, když člověku na něčem záleží, nemusí hned jít o nějaký problém.

meyryen
29. srp 2020

@nika110818 je to narocny proces, plný bolesti a slz. Mně vždycky po každém neúspěchu hrozně pomohlo plánovat co dál, kdy může být další pokus, co můžu ještě udělat dalšího... potřebovala jsem aby se pořád něco dělo, abych neztrácela další měsíce. Upřímně mužů říct, že jsem šťastná, že už to mám za sebou🙂

nika110818
autor
30. srp 2020

@meyryen dekuji za uprimnost. Ja jsem na uplnem zacatku, jen pred 2 tydny jsem si vyslechla diagnozu, na kterou jsem nebyla vubec pripravena. Jsem mlada, vsechny ostatni vysetreni dopadli ukazkove, o to vetsi sok to byl. Navic jsem verici, takze v sobe zpracovavam i etickou a nabozenskou otazku. Ale verim, ze i kdyz to bude narocne, stoji to za to. Snad to zvladneme taky. 🙂

meyryen
30. srp 2020

@nika110818 Určitě to za to stojí, já nikdy nelitovala ani vteřinu. Mám dvě báječné, zdravé děti. A i když nejsem věřící, tak nebylo večera abych o děti Boha neprosila. Třeba u vas cesta nebude tak dlouhá a trnita a brzy si k vám miminko najde cestu🙂 Zvládnete to.

nika110818
autor
30. srp 2020

@meyryen Moc vam dekuji. Sice mam koleb sebe skvelou rodinu a pratele, ktere nas velmi podporuji, nicmene kdyz slysim nazor nekoho, kdo si tim osobne prosel, je to vzdy neco jine. Moc dekuji.