Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
3. lis 2009

Tak to Vás bylo dost. Ani při OPU já měla jen 2 další holčiny. To tam lítal Péťa jak zběsilý teda. 😅 No hlavně, že to tak dopadlo... To budou ti správní bojovníci. 😉

nadis.h
3. lis 2009

Musím jít vařit véču..

Budu později. 😉

petra49
3. lis 2009

Ahoj hollky, jsem doma. Měla jsem jít cvičit, ale kvůli močáku jsem nešla. No mám s tím potíže už od dětství, ale takovýhle nález jsem už neměla dlouho, úplně jsem se zděsila, přitom piju, jak duha a to jsem si říkala, že bude lepší jak minule. No nic, byla jsem z toho fakt na nervy. nakonec jsem volala Bydžovský- je fakt super a uklidnila mě, že to nevadí a k odběru dojde. Poradila mi ať si koupim brusinky a urologický čaj, tak už popíjim. Radši si v pátek nechám ještě moč zkontro,lovat, sice říkala že nemusim, ale nechám. Dobrý co holky.

Jinak Majo gratuluju ať se pořádně zavrtaj.

Holky to musíte na ET být napitý? PROČ?

ma.ja
3. lis 2009

nadi co máme dnes dobrého??? Já měla palacinky od maminky 😵

Ahoj Pěťo, tak to je dobře, že to navadí. Bydžovská je skvělá, vždycky mne nabije optimismem...

Ptala jsem se Petra, proč musí být plný močák, a prý je to protože když zavádí embryjka, tak je tam nějaký úhel mezi ? a dělohou a když je plný močák, tak je ten úhel menší a jde to snáz. A navíc to pak doktor lépe vidí na ultrazvuku( jak tam zavedl katetr a pustil embryjka). Když to Mudr dělal, tak mi sestřička držela na břiiše ten venkovní ultrazvuk.
Kdybych na ET ještě náhodou někdy šla, tak to tak s pitím přehánět nebudu, já trubka vypila 1,5litr a pak 😝 😝 😝

petra49
3. lis 2009

Tak to jo, zase jsem o něco chytřejší. Teda to břicho s kombinací s močákem je fakt supr 😝 , nejradši bych už teď byla doma.

petra49
3. lis 2009

Majo, je horší na píchání ten cetrotide než gonal? Zítra bych si ho měla píchnout.díky

ma.ja
3. lis 2009

mne to přišlo malinko jednodušší, píchnout tu injekci. Protože to namícháš, vyměníš jehly, odstříkneš a píchneš. Já jsem u pera měla obavy abych ho třeba nerozbila nebo nepíchla víc, navíc jak to jakoby "praská", když to pícháš z pera... tohle píchneš celou injekci a hotovo

nadis.h
3. lis 2009

Peto tak to je fajn,ze primarka rekla ze to neva na Opu. Ono kdyby to bylo nejak spatny pak k transferu tak by se max embryjka zamrazila a sla bys az pak pozdeji na transfer az by ses uzdravila.
Ja k ni vzdy sla rada. Jak je mila tak jsem vzdy mela dobrou naladu,kdyz jsem odchazela.

Maji ja delala spagety milansky. Mam je rada moc. Chtela jsem puvodne delat veprovou s knedlem,ale zjistila jsem ze nemam maso a cely den premyslim kam jsem ho mohla dat,protoze si nevybavuju,ze bych ho zdelala... Zahada... 😀

Holky to "praskani" Gonalu me vzdy strasne vadilo... 😝

petra49
3. lis 2009

Tak to mě nějak neva a nebolí to tou injekcí víc, je delší.

Jo a víte, co mi řekla šéfová, když jsem ji dnes oznamila,že budu asi od příštího týdne v neschopnosti? Řekla, že by se jí to hodila víc až za 14. dní, tak jsem řekla, že má smůlu. sama šla dneska nachcípaná domů.

janina83
3. lis 2009

ahoj nadi ja dostala gonal a na prvni uz jdu tet ve ctvrtek sem napnuta 🙂 co a jak se ve me deje jestly rostou 😕 a jak se citis?a po trasferu boli te jeste brisko?hlavne aby se uhnizdily mimiskovee 😀 urcite to dopadne ale jestly te bolej prsa tak to vypada dobre 😀

nadis.h
3. lis 2009

Majo co jsi vse dostala za leky? Mas magnesium? A dostala jsi po Opu anopyrin?

nadis.h
3. lis 2009

Jeee no jo další do party! 😀 Janička... Jani choď častěji já na Tebe zapoměla. Jsem pěkně po sobě holky. 😉 Jani a jak Ti jde píchačka? na utz držím mooc palce.
Jani po odběru mě teda bolelo břicho strašně. 😢 A transfer mě taky bolel až mi kápla slza. 😀
Bolí mě břicho jak na mrchu a prsa chvilku jo a pak zas ne.. Sama nevííím. 😝

ma.ja
3. lis 2009

mam Prednison 1/2denně, 3x denně magnezium a Petr řekl, ať si koupim ještě Calcium 500. A utroš

nadis.h
3. lis 2009

Tak to máme stejně. 😉 Calcium teda nee.

ma.ja
3. lis 2009

berušky jdu na Šéfa, pa a dobr 🙂 ou noc

nadis.h
3. lis 2009

ja koukam na sefa z postele uz. 🙂 dobrou noc.

ma.ja
4. lis 2009

no holky, kde je kdo???

nadis.h
4. lis 2009

Já jsem tu. Ale bez nálady. Dnes mi byl oznámeno, že nemají pro mě zatím práci. 😖

ma.ja
4. lis 2009

hm, to je špatné ☹ můj chlap taky pořád hledá, skončila sezóna, tak byl dnes po úřadech...

a mne dneska bolí břicho, včera v pohodě, ale dnes nic moc ☹

petra49
4. lis 2009

Ahoj holky!

Nadi to mě mrzí.

Holky já se cejtim hrozně, břicho mám nafouklý, že si připadám jak ve třetím měsíci, je mi na zvracení a bulim. Hormony hnusný.

ma.ja
4. lis 2009

ahoj péti, máš pravdu hormony s námi pěkně cvičej!!!

co říkáte na ten hnus bílej venku, ještě že nemusím ven. Zítra sice musim na gyndu, přecházim k jiný gyndařce, pak jěšte něco nakoupit do ledničky, jsme jak u sežranýho krámu...

petra49
4. lis 2009

Maji, my taky v lednici skoro nic nemáme, teď jak jsem nafouklá nemam ani hlad.

Maji jseš na neschopence?

Já si mám za chvíli píchnout ten cetrotide nebo tak něco a bojim se tý větší jehly, škoda, že to neni pero.

nadis.h
4. lis 2009

Peto Ty mas urcite hyperstimulak!!!
Ja sla nakonec do prace protoze me fakt nastval sef a nakonec jsme se dohodli ze budu delat dal pro ne provizne z domova a k tomu si najdu neco na plny uvazek.

petra49
4. lis 2009

Nadi proč myslíš? Bydžovská nic neříkala. Myslíš, že teď něco seženeš, když jsi těhu. Každopádně držim palce.

nadis.h
4. lis 2009

Péťo o tom jestli budu těhu nikdo nesmí vědět. 😕 Já nemůžu být doma zadarmo. 😒 A dle toho břicha soudím jestli ho máš hodně velké. 😨

petra49
4. lis 2009

Mám ho větší než normal, třeba mi nejdou zapnout kalhoty, já spíš myslím, že to je těma hormonama a rostoucíma folíkama. Další komplikace už nechci. Stačí mi ten močák. Já cítím, že by mi bylo líp doma, mohla bych víc odpočívat. Uvidíš Naďo teď je to s tou prací vůbec blbý. Jinak injekci jsem píchla, docela to šlo. Už abych to měla za sebou.

nadis.h
4. lis 2009

Péti je možné i že to je tím močákem.Ale fakt si to raději hlídej. 😉 Já vím,že s prací je to na prdku. Tuhle jsem hledala od března do července a našla jí úplně náhodou.

petra49
4. lis 2009

Jdu spinkat, zatim pa.

nadis.h
5. lis 2009

Ahoj holčičky, tak se jdu podělit i k Vám o radost. 🙂 7 den po ET a jsou tam //... 😉

petra49
5. lis 2009

To už je poznat takhle brzo? Ohromná gratulace, hlavně ať je už teď všechno v pořádku a za pár měsíců zdravej mimísek. SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER.