• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Já vařím omajdu na véču tak odskakuju. :dizzy_face:

Stejně je to jenom zásluha Gennetu, že jsem na téhle zatím dobré cestě. Měli se mnou trpělivost takovou dobu.
5. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt nebejt jich v gennetu tak co bysme delaly vit????tobe to dopadne uvidis uz se tesim na tvoji prvni fotku z utz :grinning:
5. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se těším na krvičku jestli dopadne dobře. Pak si hoooodně ulevím a už bude vše jak má. :dizzy_face:
5. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,jsou to nervy Nadi viď
5. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim ale opravdu nejak na to nemysli radsi se zabivej necim jinym a to se divim ze to dokazes tutlat pred manzou ze mas // ahaha ja bych to asi nevydrzela fakt ne ja bych to kricela do celyho sveta znam se!!!!
5. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo záhul to je jako prase na peněženku,normálně na to stejně člověk nenašetří,tak se jede do mínusu,moje mamka taky hodně pomáhá
5. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre ze vasi pomahaji hlavne aby se zadarilo kdy jdes do gennetu?ja zitra mam ale hruzu z dr :confounded:
5. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenka zase micha omajdu vit???? :grinning:
5. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já nechodím do Gennetu,lezu sem občas za Naďou :grinning: no a i tak ráda pokecám.Já jezdím do Plzně,ale Liberec je mi blízký,protože pocházím z České Lípy :wink: :wink: :wink:
jani neboj vlka nic!!! POřád lepší, když píchneš víc, než abys píchla míň. Zvlášť pokud ti folíky moc nerostou :slight_smile:

Jsem se hezky vyspinkala, to zas nebudu moct v noci spát. Holky já bych po tom transferu pořád spala, jsem jak šípková růža :dizzy_face:
Já si to vybila tu prvotní radost u Vás. :grinning: Já nechci,aby byl zklamaný kdyby se to nějak pohnojilo. Tak mu to řeknu raději až po krvi.
5. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naděnka míchá,pak je na diskuzi u nás a já zase u vás :grinning: :grinning:
ahoj ma.ja,jen spi,tělo si řeklo no :wink: :wink:
5. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maju medu ja myslela ze taky chodis do gennetu a nemyslela si na zmenu kdyz se to tam u tebe kam dochazis nevedlo dvakrat dobre???
5. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a coto mícháš? Já bych to nevydržela, ale asi si taky potají koupí¨m testy a budu testit dřív :slight_smile:

medu jenže to moje tělo by spalo přes den a v noci budu čumět :confounded:
5. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu nadi potom to hnusne sklamani ale tobe se to nestane !!! nesmi !!!!!nikomu z nas se zto nesmi stat jeeee fakt na to nemysli stohodle mam depky ja ach jo kdyby clovek vedel vit dopredu co bude!!!
5. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím ne,ono je to všude stejný,nikde zázrak nedělaj a vše záleží tak jak tak na těle.
5. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maju zdarne // preju a hned se pochlup a kdy ze to budes testit???
5. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to mas pravdu ja sem si tak tohle vsecko spusobila sama ale s pomoci lekaru jinak uz sem mohla mit mimisku treba 3!!!! :cry:
5. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc :dizzy_face: testit až příští týden, dnes jsem teprve 2 dny po ET.
5. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji to je po utrouši to spaní. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem někdy ok, ale někdy si sednu k telce a během pár minut chrápu jako medvěd. :grinning: Testíky kup. Je to takový akční čůrání ráno vždy. :grinning: A dělám omajdu smetanovou s knedlem.
5. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi se nechala sterilizovat?jsem viděla pořad,že někdy se to dá vrátit,ale ta řacha za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se tak přežrala, a přijel mi drahouš, tak za chvíli pa
5. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano nechala na dop.lekare miho gin.pry ze bych dalsi teh.nedonosila ale v gennetu na to mely jiny nazor tak jsem sla do toho ale tet mam tak malinko vycitky svedomi no!
5. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se taky těším na véču. A Karel krafe u kámoše. Já už tady nadrženě naskládané knedle v kastrolu a on nikde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uvidime za chvilly jdu pichat gonal co myslite jak to jeste budu dlouho brat?
5. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč bys měla mít výčitky,děti máš,pak ti to řekl gyndař,tak sji udělala co bylo v té době pro tvoje tělo a tebe dobré.jen je to debil a mohl ti nabídnout,šetrnější variantu,třeba antikoncepci
5. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já píchala 15 dní. A spotřebovala jsem skoro 4000 jednotek. :confounded: Taky mi nerostli folíci jak měli.
5. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím,podle utz,jak ti porostou folíci :wink:
Nadi,tak mu brnkni,že knedle už skotačej v kastolu,ať pospíchá :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to joo ale ja mela telisko a stejne sem otehotnila injekce mi nedelaly dobre a na prasky jsem obcas zapomela!jinak sem se nesmela dotknout chlapa hned sem vtom litala at uz sem antikoncepci mela nebo nemela!
5. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to měla moje spolužačka a dnes má 6 dětí :grinning: :grinning: :grinning: ta otěhotněla přes antikáču jako nic :grinning:
5. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek