• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
ahoj ja sem byla vcera na uz a dnes na uz dostala jsem leky a v utery jdu na punkci tet to tady studuju a nejak tomu nerozumim!a ty si uz po odberech vajuch???
6. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku máme rozpis stimulky, ale i chodíme na utz. Jen je Janička zjančená a má toho hodně a neví co dřív. :grinning: Ale ona to pobere, je to holka šikovná. :grinning:
6. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, já už mám za sebou 5 transferů, tak už jsem něco napíchala :grinning:
6. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nějak moc rychlé, ne? Jestli to chápu dobře, dnes začne Jani píchat a už v úterý punkce nebo už má gonal déle a dnes přidává další léky?
6. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu nadi jsem stoho v soku :grinning: jejda janysku ani jeden zdarnej pokus????
6. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano gonal picham uz od 31,10dneska mi bylo pridano mam stoho nerva nechci to skazit a stohodle papiru noo nevim a navic mam panickou hruzu z jehel u gonalu mi to nevadilo byla to mini jehla ale toto????
6. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi predstav si ze na punkci jdu presne na sve 26 narozeniny :grinning:
6. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany jojo Jani už píchá.Ale dnes jí přidali certroide a Ovitrelle ještě. Já jsem píchala 15 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo....., takže přidáváš další injekce, to jsem taky měla, neboj, jde o první injekci, pak ti to vůbec nepřijde.
Píchneš gonal, pak dáš tu injekci (teď nevím, zda máš Cetrotide?) a pak připíchneš Luverix, můžeš udělat mezi nimi pauzu, nemusíš naráz. Ovitrele zatím neřeš, na to je čas...
6. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale joo uz vtom mam jasno dneska teda gonal cetrotide a luveris to snad zmaknu teda az na ty hnusny jehly
6. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten ovitrele az v nedeli neni po tech inj.neco?dr petr rikal ze nektera injekce pali uz nevim ktera :grinning:
6. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jehly jsou hezky ostré a pěkně zajedou :wink: . Po tom cetrotide tě může trochu štípat bříško, ale jen chvíli. Ty pícháš až večer? Já je dávala hned ráno, akorát gonal 2x denně.
Jani ty normoš injekce do břicha se mi píchaly mnohem lépe než Gonal.U Gonalu mi vadí jak cvaká když pícháš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale do břicha jsem měla normoš jen jednu..Ovitrelle.Jinak jsem měla jen nosní sprej a Gonal.
nadi a jak se citis co delaji mimiskove nezlobeji te?? :grinning:
Nadi, je ti fajn? Jsem byla dnes v práci, tak jsem dočetla jen u nás...
6. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha noo snad to zmaknu noo teda musim.musim je pichat vecer vsechny picham kolem sedme ale ty zaverecny az v devet
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janys ty jsi uz po transferu?
6. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenko kde pak te mame???
6. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám za s sebou 2. IVF a v prosinci chci jít na stimulovanou IUI a začátkem roku na 3. IVF, v dubnu mi je 40, tak do té doby musím stihnout ET
6. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ani jeden zdarnej pokus?a to iui je prosim te co? :sweat_smile:
6. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
5x a ani ťuk. IUI je inseminace
6. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi je moc lito ale to dopadne uvidis mocinky to preju opravdu!!!a lukase mas prirozene??
6. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já honím kde co všude možně. :grinning: Dneska mě teda pěkně bolí prcka. :sweat_smile: Dost blbě se mi sedí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, koukám, jak skáčeš...., jako já :grinning: . Spolubojovnice mi někde chrápou :wink:
Jj, Likáše mám přirozeně, ale to jsem byla mladá a neopotřebovaná :wink:
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej nadi mela bys odpocivat pry po transferu se nesmy chodit do schodu je to pravda?
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony se ty názory liší, každý CAR doporučuje něco jiného, každopádně odpočívej, netahej nic těžkého a ty první 3 dny odpočívej
6. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dopadne uvidis!janys jak to mas vzp???
6. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jany já jsem stará drbna no. :grinning: A se divim,že mě bolí sedět když u toho sedím celý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani já jsem to nijak neprožívala nějaký ležení po ET. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lehla jsem si když jsem po ET přišla domů a dala si 20 protože jak jsem byla vynervená od předtím tak to ze mě spadlo a usnula jsem jak mimino. Pak jsem už neležela. Jen se šetřila, že jsem netahala nic těžkého a tak.

A jak je vidět u mě....Děcko si nevyležíme.Je jiná když jsou problémy nebo krvácení..Přehánět se to nesmí, ale zas je blbost dle mého jen ležet a ani se nehýbat.
6. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dekuju za drahe rady!!! :grinning: urcite se mi to hodi
6. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda porad jen lezet a nic nedelat ale opatrnost ta byt musi noo
6. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek