Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
8. lis 2009

to jo nadi.ty to budeš mít už jen dobrý

nadis.h
8. lis 2009

No to bys celé pohnojila,kdybys to nepíchla. 😨 😀

jejda pošli. To jsem zvědavá. 😅

janina83
8. lis 2009

http://jasanek.webpark.cz/plzak.html 😀 😀 me vysla holcicka

janina83
8. lis 2009

pak napiste co vam vyslo hihih 😀 nadi neboj se pichnu to to je jasny!!

nadis.h
8. lis 2009

Jani tak to doufám je nějaká blbost co nevýjde!!! 😝 Mi vyšlo jen samej kluk!!Ani jednou holka natož vícerčata. 😀 😀 Já chci holkuuuu... 😀 Co vyšlo Tobě?

nadis.h
8. lis 2009

Jo už to vidím co jsi psala že Ti vyšlo. 😢 Já chci taky holčičkuuuu.... 😢 😀 😀

janina83
8. lis 2009

ja chci zase chlapecka holky uz maaaaaam

nadis.h
8. lis 2009

Tak si to pak vyměníme... 😀 😀 😀

janina83
8. lis 2009

😀 tak jooo

nadis.h
8. lis 2009

😀 😀 to je dohoda panečku... 😀

janina83
8. lis 2009

vit?!ale stejne tomu neverim tomu odkazu nebo myslis ze by to mohlo byt pravdive?

janina83
8. lis 2009

http://www.pohlaviditete.cz/cinsky-lunarni-kale...
nadi tady mas jeste jeden jestly se to potvrdi to co ti vyslo na poprve tak to fakt bude klucik 😀

nadis.h
8. lis 2009

Jani to víš že ne. Já dostala odkaz na nějaký takovýhle věštění dle čínských výpočtů a tam mi vyšla holka zase ve větším množství.

janina83
8. lis 2009

tak posli odkaz mrknu se taky 😀 jen pro srandu je jasne ze se tomu neda verit!

nadis.h
8. lis 2009

Jani já už to nemám. To je už dlouho co jsem tam čučela. 😝 Musím jít vařit rizotko. Za chvilku zas příjdu až se mi bude smažit masko.

janina83
8. lis 2009

jasne az tu budes tak pisni ja sem vzdycky nakouknu 😉

nadis.h
8. lis 2009

Už se mi vaří rýžka

janina83
8. lis 2009

halo devcata je tu nekdo???

reny01
8. lis 2009

zdravím holky.tak jak se cítíte?

janina83
8. lis 2009

ahoj reny no jsem nervozni jak blazen uz se mi to blizi 😀

janina83
8. lis 2009

koukejte holky co jsem nasla http://www.zenska-neplodnost.cz/ivf-in-vitro-fe...
ale co me moc prekvapilo ta veta :: Zvláště při využití ICSI metody je pozorován drobný nárůst výskytu genetických poruch a špatného vývoje dětí. mrknete na odkaz!

reny01
8. lis 2009

to chápu.neboj,všecko dopadne dobře.

janina83
8. lis 2009

ja vim ale mam strach abych mela vajuchy a pak ten transfer uz me musite mit plny zuby porad se vas na neco ptam 😅

reny01
8. lis 2009

no tak to jsem snad radši ani neměla číst.to mě moc nepovzbudilo.to by nám měli říkat před zákrokem

janina83
8. lis 2009

prosim te treba to tak neni clovek nemuze verit vsemu co cte sem to asi nemela posilat co?ale zase je dobre vedet uplne vsecko me v taky nerekly ze musim hodne pit sem se to dozvedela az tady ale uz je asi pozde mam nejaky vytok a brisko me boli a jsem na foukla jak blazen takze mozna hipersimulka ☹ ☹

reny01
8. lis 2009

mě taky neříkali nic o pití před zákrokem.o těch věcech je lepší vědět

janina83
8. lis 2009

takze se nezlobis ze sem to poslala??ja to nemyslela spatne ale porad se vtom hrabu a chci otom opravdu vedet co nejvic ale tobe se nic takoveho nestane narodi se ti krasne a zdrave mimi to je jasny 😀

petra49
8. lis 2009

Holky klídek, žádnou paniku.

Já celej den něco dělám a ani nemám čas na to myslet a je to lepší.

Dělali jsme s manželem jeho sestřenici svatební oznámení, v pátek 13. se bude vdávat podruhý. Myslim, že obřad neuvidim, protože budu mít asi po ET a budu hajat, jinak oslavu nějak velkou už nedělají, ale stejně jim závidim. Já bych si znovu vzala manžu, mě se naše svatba strašně líbila.

Jani, to jses dobrá s tim pečením, ale měla bys pak spíš odpočívat. Já jsem pekla pár druhů a málo, spíš jen pro manžela, já pak jenom kynu. Letos se nato asi vyprdnu.

petra49
8. lis 2009

Holky, zas musím jít. Dneska fakt nestíhám. Musíme odvézt ty oznámení, pak si Vás dočtu.pa

reny01
8. lis 2009

proč bych se měla zlobit?jsem ráda že jsem si to přečetla