• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
holky moc diky a na zitra moc drzim palecky reny a tobe krasne vyditelne // nadi ty vlastne taky vit? a my zitra peto sraz gennetu :grinning:
9. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej nadenko ja mam strach jako blazen zitra vkolik tam budes?
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ja nejdu zitra. Volala jsem tam a muzu prijit az ve ctvrtek.
9. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se du na to vyspat tak se tu mejte hezky a hned zitra napisu co a jak a na zitra holky hodne uspechu s testovani :grinning:
9. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak se tedy neuvidime a proc jdes az ve ctvrtek?
9. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to mi rekli v Gennetu dnes,ze muzu az ve ctvrtek. Tak tfuj tfuj tfuj.
9. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi a nevíš koho bysme mohly mít na sále, řeknou nám to ráno? To bude hrozná noc.
9. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,
ty si už testovala?
Něco mi uniklo?
9. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani počkej Ty to nevíš????? Já testovala už 7 den po ET a byly tam a teď už jsou silnější a silnější. Dnes jsem 10 den.

Péťo já se právě taky ptala jestli víte koho tam budete mít. To zjistíte až na sále kdo tam je. :slight_smile: To je takové překvápko.
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani to je vid Nada nám utekla a to nám nedávno záviděla že na to jdem .A ted už je maminkou to to letí.Tak se nám hezky opatruj mamko to budou vánoce krásný štastný vid??
A co ty jani jak je v práci???
9. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dvoj já se ještě moc neraduju. Budu se radovat až po krvi trošku. Teď asi tomu ještě nevěřím pořádně.Ale chvilkama se přistihnu jak si bříško hladím. :slight_smile:
Jani dvoj a jak Ty s akcí?Kolik zbývá?
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi.
tak to blahopřeji. A trochu i závidím. :slight_smile:
Aby tam nakonec opravdu nebyly dvojčátka.Jak silné čárky si měla?
Já jsem je měla v uterý hodně slaby a to jsem byla asi 11den.

Jani DVOJČE - no v práci to docela vzládám.Je to dost změna.Spíš psychycká než fyzická.Práce je pohoda,žádná makačka.Víc sedím u počítače.
Malej chodí docela rád do školky.Minulý týden se ještě počůraval při spaní a dneska už jsem si domů prostěradýlko a pyžámko na praní nenesla.
9. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuji. :slight_smile: mám je v albu. Ty slabší jsou ze 7 dne po ET a ten jeden je z 10ého dne odpolko.

Malej je šikulka. :sunglasses:
9. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten 7 den jsou první co se ukázaly. 6 den jsem testila taky a bylo tam prd.Proto jsem začala s těma dvojkama,když se to ukázalo takhle brzy.
9. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem je takhle silné neměla.To co ty máš 7den tak já měla 10den.
Aby si neřikala "malý jsou šikulkové" :grinning:
9. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela Tvůj malej,že je šikulka. :grinning: Ne ti moji nebo můj. Ježíš to bude překvápko. Hlavně pro taťku. :grinning:
9. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já testovala ráno - asi po 8hodinách spánku a byla jsem ráda že jsem je tam viděla.
To jsem teda zvědavá jestli si obě myslíme stejnou věc.Budu stále "v kontaktu" s koníkem abych měla přehled. :grinning:
9. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty první ten 7 den je jedna z rána a druhá z dopoledne. :slight_smile:
Jo jo jsem teda napnutá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdy mě vezmou na utz od krve? Tak za 14 dní co?
9. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej ono se to jedno vajucho rozdělí na dvě a budeš mít čtyřčata proto máš takovou dálnici!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Jani já taky závidím a vůbec né tiše kdo by tady nezáviděl???Ale moc jí to přeju jako i tobě u dalšího pokusu!!!
Já to mám ted kolem 10 dostat ale pojištovna zatím nic zítra budu volat ale přemýšlím nechat to na prosinec abych našetřila když mně ted nechávaj v práci brygádničit.
9. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
aha.Tak já ti zase někdy cinknu a pokecáme.
Dálnici má pěknou. :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Woe Jani nechej toho. :grinning: To by mě Karel asi odstěhoval do garáže nebo já nevím. :grinning:
Ta pojišťovna je divná, že to tak trvá. Mě to schválil prvně když jsem na pojišťovnu volala už ten stejný den co to tam z G donesli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky nedělejte si legru. Dvojky ještě zmáknu, ale s trojkama už bych měla hrachy. :fearful:
9. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě budu se těšit a můžem někam na kafíčko to platí pro všechny s dálnicí i bez dálnice :grinning: Dobrou noc
9. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci na kávuuu. Domluvíme se ju holky?! :wink:
Karel maluje celý večer! Rudou červenou obývák. Je to hezké. Ale už bych šla spát tak čekám a popoháním očima aby to už dodělal.Je mi trapný jít spát, aby on tady makal. :grinning:
9. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už skončil..Jupííí jdu do spršky a jdeme s dětma hajat. Dobrouky. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Všem na dnešek držím palečky. :wink:
10. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, teda spíš už dopoledne :slight_smile:

zrovna odešel opravář na pračku a ještě teď mám spadlou čelist !!! Platila jsem pouhých 2500,-kč. To je v pr.....

No nic, i to patří k životu, ale jsem v šoku. :frowning2:
10. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zapoměla jsem taky všem držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mne zas včera bolel břich, večer jsem malinko špinila a na noc jsem si málem brala kyblíček k posteli, až tak mi bylo šoufl :frowning2:
10. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si des udělala testík a byli tam//.ta druhá není ale tak výrazná,tak nevím.zítra jedu na krev,tak uvidíme jestli se to potvrdí.moc tomu nevěřím. jsem zvědavá na holky jak dopadli.držím palečky
10. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny super! To bude dobre,uvidis! :slight_smile: ja Ti psala ze ten test z Gennetu je divny,ale jsou tam proste a krev Ti to jen potvrdi! :slight_smile:

Maji to jsou soky. Ja jedu zrovna do Prahy a musim si najit praci tam. Tady v Lbc nemam sanci.

Holky mozna jeste chrupaji ted. :slight_smile: jsem zvedava s jakou prijdou.
10. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi díky,snad to bude dobrý.teď by jsi si asi neměla hledat práci.měla by jsi být v klidu.já taky nemám práci a ted do mateřský bych taky nic nebrala.měla sem jen samí brigády a na černo,protože jsem nic jenom na raní nesehnala.na vícesměnný provoz jsem s malou nemohla. maji držím palečky ať je vše dobrý
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek