• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
petruš moc vám to sluší
11. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto to je moc dobre ze tak chlandis! Jsi sikula!
Jinak ja na Et asi chlapa mit mmohla pac jsem mela pdokoje i sal i vsechen personal jen pro sebe. :grinning: nikdo jiny tam nebyl. :slight_smile:) ale uprimne receno bylo by mi to neprijemne. Aby koukal jak se ve me pi doktorka stoura.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mimisi na Tv byl krasny zazitek!
11. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že to byl hezký zažitek.moc hezký.mě to bylo líto
11. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes prisla na to ze mamka ve stejny den jen s asi tydennim rozdilem zplodila segru. :grinning:
11. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, je to prostě dědičný.
11. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto jeste me boli brichoale jde to ja se snazim pit ale nebila jsem zvykla a tet se musiim lit je to pro me hrozny i kdyz zapomenu tak manža mi donese matonku a nuti me! :unamused: jsem uz prelita ale peto vypijes vic nez ja!ja tolik nepiju nemuzu muj zaludek to nebere
11. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pijte fakt! Neni o co stat. Uz mi prijel bracha! Jupiii uz se nebudu nudit. :grinning:
11. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si poradne pokecejte ja jdu neco delat pak se jeste ozvu
11. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky udelejte si doma posledni tezke veci co pak uz nebudete moc. Ja si udelala den pred Et uklid a zehleni a pak jsem mohla mit klid na par dni.
11. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam uz hotovo me pomaha mamka tak je to dobry!! :grinning: ja se nemuzu dockat ale fakt!!!a stema tezkyma vecma mi pomuze manža nic jineho mu nezbude! :grinning: jinak stema dom.pracema to nejak zvladnu akorat po ET budu hodne odpocivat no radsi
11. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsem tu :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky tak jak je?
11. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem druhy den po Et uz vytirala. Vodu mu pripravil pritel a luxoval take on. On je zlaty! :slight_smile: ja se Jani taky tesila. :slight_smile: a odchazela jsem uz s pocitem,ze to vyslo a tak se citim celou tu dobu. :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem rada doufam ze to taky u nas tak dopadne a co na UTZ je to vydet jak to transferujou??hi hih ihi popis mi to ja sem strasne moc zvedava ale to uz me asi znas hahah :grinning:
11. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co pritel nadi uz si mu to rekla uz to vi?nebo jeste si tajnustkarka :wink:
11. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny a tys to povedela manžovy?jaka byla reakce? :grinning:
11. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Reny tak to je úžasný!!!! Strašně moc ti to přeju a strašně moc závidím!!! Já si snaz půjdu zítra pro test :confounded:

holky peču husu...poprvé v životě...co bych pro toho svýho miláčka rozežranýho neudělala :grinning: :grinning: :grinning: je taky pěkně mlsnej :slight_smile: já bych si radši dala vínečko, ale musím si nechat zajít chuť :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no majo to my vsichni si musime nechat zajit chut ja mela vcera narozky a nic stoho nebylo!ale nevadi kolkatej den po ET jsi?
11. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnaaam ja bych si dala husu s hromadou zeli a br.knedl! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani embryjka Ti ukazi na telce velke jako v kine! Az na ty roztazene nohy na koze! :grinning:

Maji kolikaty den jsi? Jestli pujdes pro testy tak kupuj jedine mamatesty ruzove! Stoji cca 38 korun a jsou 2 v 1 baleni. Ty jsou Nej! A delaji ted skoro kazde // :grinning: i na jinych diskuzich jsou dalsi 3 tehu. :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ja se nemuzu opravdu dockat maju tobe samozdrejme taky prejem // hned dej vedet jak to dopadlo :grinning: nadi rano budu volat tak jsem zvedava jak se jim dari
11. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pritel to uz vi. Ale jeste tomu neverime na 100% asi.
11. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej byl prvni dojem??ale nadi nemalujte certa na zet je to jasny a kor kdyz sama rikas ze ty testy jsou na 100 pro!!!!!!!a zitra jdes na krev ne?nebo teda v patek vit?niceho se neboj ju!!drzim pestiky
11. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 8.po, asi to nevydržím, uvidím. Dneska zas špiním...pořád si namlouvám, že se zavrtávají :dizzy_face:

k husičce bude brknedl, Jirka by radši houskovej, ale na tom si tak nepochutnám.

Nadi díky za radu, držim palečky zítra na krvičku :dizzy_face:
11. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
janičko tak aspoň všechno nejlepší, hodně lásky, zdravíčka a hlavně brzy pořádné// :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju majo za vsechno tobe to taky vyjde a stim spinenim si nelamej hlavu je to bezne co jsem cetla :grinning: na netu tak se stim nestresuj
11. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem četla, že to k tomu patří, tak uvidíme....

husička už jen hoďku, voní úžasně :dizzy_face:
11. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :frowning2:
11. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me zacalo dost bolet bricho na mrchu. :(
11. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nadi neblbni to neno mozny treba to boli protoze ti roste deloha nestras!
11. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mne bolí dnes celý den, a špiním...do červena, mám z toho nerv :frowning2:
11. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek