Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

larri
21. lis 2009

Ja nemam zpozdeni,ale u mne je to ruzne.Ted co jsem mela mimodelozni v cervenci,tak to bylo 30,40 dni.Ale ja mam celkem nepravidelnou MS,ale porad citim,ze uz by mohla prijit.

Prorozene nemuzu otehotnet,mam jeden vejcovod nepruchozi a druhy nemam vubec.Byl nepruchozi,oplodnit se v nem nedalo,ale pri IVF mi tam vklouzlo.Tak mi ho vzali.Divne,ze jo? Nechapu to dodnes. 😉

seery
21. lis 2009

Jo a píchlo tě někdy takhle po 7 dnech transferu nebo tak nějak v břichu, mě bolí ale jen trochu jako tak jako bych to měla dostat mam to dostat ale až 1.11 a břicho tvrdy teda nemam

petra49
21. lis 2009

Seery, vždyť jseš strašně krátce, kdybys byla přirozeně, tak o tom ani nevíš.

Jo, jo nadi - my byli taky včelky pilný. jsi pěknej labužník jako manža - ten by si to hned dal s tebou - tu zmrzku.

nadis.h
21. lis 2009

Seery počkej.Vždyt jsi byla na transferu v pondělí ne?? To je ještě brzy na test. Musíš jím dát čas,aby se embryjka zakousla a začala teprve vylučovat hcg do těla.

seery
21. lis 2009

chjo bojim se abych o ně nepřišla, ale díky za podporu co bych bez vás dělala 😒

petra49
21. lis 2009

Larri víš co já furt nechápu, jak je možné po ivf mimoděložní těhu, když to zaváděj přímo do dělohy a dr mě ujišťoval, že to odcestovat nikam nemůže.

pindrusec
21. lis 2009

Všem pěkný podvečer 🙂 Tak mám úspěšně kino za sebou....ale už zas dlouho do normálního nejdu 🙂 sem se mohla počurat....

Nadi ty seš neskutečná provokatérka 😀 jak to děláš že tolik baštíš a jsi jak opuchlý párátko? 😀 😀 ...já to tu jen přečtu a mam p tři kg víc 😀

seery.....bejt tebou se vubec nestresuju..... 😉

nadis.h
21. lis 2009

Seery fakt klid. Zkus test až tak 12 den nejdřív.

Péti no já miluju mandarinky.To jsou ty v plechovce ty jsou nejlepší na světě. 😀 A že na sladké nejsem,ale tenhle scénář jsem si složila už v krámě co si na to všechno dám. 😀

janina83
21. lis 2009

asi holky mate pravdu akor jestly lari pise ze mela az 16 den // to ste mi udelaly holky moje radost jsem plasan nooo 😀 lari jestly se muzu zeptat ty si mela az 16 den // a cekas na 3 ivf stalo se neco???nebo to mas dalsi mimco??

nadis.h
21. lis 2009

Péti mimoděložní může být bohužel i při IVF. Nejen ve vejcovodu,ale i v rohu děložním.Z toho mám bobky já.Vejcovody nemám a tak se bojím tohodle. 😝

Pindru ahoj. 😀 Na čem jste byly?

Jani tak tak.Každá jsme jiná.Už ted netesti a zkus to až ta 12-14 den. 😉

seery
21. lis 2009

na transferu jsem byla ve středu, nj to je brzo a mohu se zeptat jak to mam brat když mi je davali pětidenní do těla tak dnes jim je osm dni že? Nebo ode dne transferu

nadis.h
21. lis 2009

Seery těhotenství si spočítáš od 1 dne kdy Ti začala poslední menses.

pindrusec
21. lis 2009

byly jsme na Asterixovi 😝 nic jinýho tu nehráli 😀 šli jsme kvůli dětem 😉 ale já normoš kino nesnáším...bolí mě dycky celej zadek 😀 snesu 3D....to je délkou naprosto ideální 🙂

nadis.h
21. lis 2009

Jdu si koupit do Billy rakvičky! 😀 Hned jsem tady.

petra49
21. lis 2009

Nadi, mandarinky v plechovce máme taky rádi a úplně si nás naladila, že si večer uděláme taky pohárek. Já si jěště dělám horký maliny s vanilkovou zmrzkou a nebo horký švestky se skořicovou zmrzkou. teď jsem si dala chleba se salámem a teď jdu ještě na jeden s marmoškou.

Pindru na čem jste byli?

petra49
21. lis 2009

Nadi ty seš nezapřelá těhule, těma chutěma 😀

pindrusec
21. lis 2009

Bože holky já tu slintám závistííííí 😀 dejte si i za mě aspon nepřiberu 😀

seery
21. lis 2009

Aha ale to je stejně nějaký divný, já myslela že tak to dělaj doktoři, protože ženská neví kdy do toho přišla ale stejně když to vlastně ví tak by měla počítat podle toho kdy se začali vyvíjet. to si myslím no. To mi jednou řekl doktor, jestli vím kdy jsem měla styk že by se to počítalo líp

larri
21. lis 2009

Jani,ja jsem pak mela mimodelozni.

Presne jak se pta Peta,je to divne,ale nemela jsem pruchodne vejcovody,musela jsem jedine na IVF.A pak mi to do toho praveho vlezlo a ja nevim jak.
Nadi si urcite pamatuje,jak jsem byla zoufala a skoro mesic nevedela na cem jsem.Pozitivni testy,hcg nizke a na utz nic.Chodila jsem na kontroly,jednou mi volala dr.do prace,ze musim okamzite prijet,no hruza....

Kdyz uz jsem byla v nemocnici,tesila jsem se az budu v narkoze a bude rozhodnuto.Nastesti jsem sla po trech hodinach od nastupu,tak jsem nemusela na nic cekat.Ale sami dr.nevedeli,jestli je to potrat nebo mimodelozni.
Na sale mne upozornili,pokud to bude ve vejcovodu,tak mi ho vezmou.

Holky,ja se musela prihlasit na FB kvuli kolegum z prace a ted tam porad cumim. 😠

petra49
21. lis 2009

Seery já to počítám od zavedení, dneska jsem 8 den a ještě netestim, mám až v pátek

pindrusec
21. lis 2009

Larri,vím že je to asi hodně bolestné,ale momentálně jsem na tom dost podobně....mohu se tě zeptat zda jsi měla nějaké bolesti?....ani já totiž na UTZ nemám nic vidět ☹ a v pondělí se dozvím z krve zda to též neni mimoděl.

seery
21. lis 2009

petra49 Počkej tak to jsme stejně ne... Já byla ve středu ale bylo jim už pět dní takže dnes taky osmej

seery
21. lis 2009

Jo když už se tu bavíte o tom mimoděložním, tak já ho před rokem měla a věděla jsem i kdy jsem měla styk, no a po týdnu zhruba jsem měla šílené bolesti a ž křeče, bylo to strašné, pak po dvou dnech byl den kdy jsem to měla dostat, tak jsem si udělala test a byl pozitivní, měla jsem radost, ale zároven jsem věděla, že to bude něco špatně, tak jsem šla hned na utz a doktor viděl tukat srdíčko v mém pravém vejcovodu, ale řekl mi že ty bolesti zapříčinilo i to že jsem měla v děloze krev kterou mi museli pak odsávat a to bolelo, ale měsíc před tím tak nebylo nic a oni nechápali jak se to tam tak rychle dostalo

petra49
21. lis 2009

já byla v pátek a na opu v úterý

larri
21. lis 2009

Pindrusec v pohode,bylo to uz v cervenci a musim bojovat dal.Ted si nekdy jenom pobrecim,kdyz si vzpomenu v kterem bych asi byla a jak by to bylo hezke.

Z krve ale nepoznas mimodelozni.Zalezi jak ti poroste hcg a pak utz.Ale jsou holky co mely vysoke hcg a stejne mely mimodelozni.

Ja mela 147,244,pak mi to spadlo na 63,tak to vypadalo,ze mi to odeslo samo,ale najednou to skocilo na 123 myslim.
Celkem nic mi nebylo,delala jsem v praci i 14 hodin denne,ale byla jsem takova klidna.Stvalo mne,ze nevim co se deje,ale jinak mne nerozhodili veci co normalne.Jsem strasny nervak.
Az pri te posledni kontrole jsem to citila na prave strane.Motala se mi treba hlava,ale bylo to v lete a bylo dusno.

seery
21. lis 2009

V pátek?? No to máš teda mín ne

larri
21. lis 2009

Seery,to bych chtela videt,jak ti videl dr.ve vejcovodu tukat srdicko.Mi se v 8tt neukazalo na utz nic a tobe tohle. 😕

petra49
21. lis 2009

ale pátek 13. 11.

seery
21. lis 2009

larri Přísahám, takhle mi to řekl a hned pak tu krev v děloze a hned jsem šla na sál

nadis.h
21. lis 2009

Tak jsem tu.Rakvičky neměli. 😠 Vždy na ně čumím a když je chci tak je nemají.Ach joo. 😀 No ale aspon pohárek bude. 😅

Péti maliny mám také ráda, ale vždy se toho přežeru a je mi pak šoufl jak je to sladké. 😀

Chytly mě ty chutě dneska teprve. I společně s tím jak mi je špatně. 😝

Larri pamatuju si to noo. ☹ Já se srovnávám s jednou mojí kámoškou tady co šla na ivf 14 po mě v tom červnu co mi to stopli. A taky furt srovnávám jak bych byla daleko kdyby to tenkrát klaplo. 😒
Ale takhle nesmíme přemýšlet.Musíme přemýšlet nad tím co bude ne nad tím co bude. 😝

Larri já bych řekla,že Ti tu průchodnost udělali špatně a že jsi byla průchodná jedním směrem.To tak občas je.