Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
31. kvě 2009

Ahoj holky 😉

Nadis - drzim se, ale to vis, neutika to 😒 hezky zbytek vikendu

nadis.h
31. kvě 2009

Kami to si mysli kazda bych rekla. Meli by to zmenit to info,ze je to zdarma! My mame 3 % pod prumer spermiogram,takze budeme platit 7 tisic za to ICSI pro sicher,ja budu potrebovat vyssi davky hormonu pry,tak pocitam,ze tak 2-3 tis navic dam za injekce i kdyz jsem si vzala ty hrazene pojistovnou a dal uvidime. Jestli zbydou embryjka tak je nechame zmrazit na priste coz jsou dalsi 4 tis. No rekla bych ze je to tak 10-15 tisic. Nekde mene nekde vice. Je to hodne individualni.

Muras drzim palecky! A jak se citis?

kkamca
31. kvě 2009

nadis.h--- No já zatim nevim co a jak bude..Vše se uvidí ..pokud neotěhotnim do podzimka pak případně laparka a pak teprve ivf..asi nebo možná inseminace ..kdoví..Ty jo to sou ale ceny to je děs..Vůbec nekoukají že jsou lidičkové kteří by si moc mimiska přáli,ale vynakládat takové finanční výdaje -- 😒 ☹ to si může dovolit jen někdo.Měli by ty 3 cykly hradit úplně..

janina83
31. kvě 2009

kkamca:prosim te a nevis kolik ta tva kamoska platila????a jak ji to dopadlo?sla do toho nebo ne nejaky blizsi info prosiim ☹

nadis.h
31. kvě 2009

To by určitě měli. Taky to máme jen tak tak. Ale ono bohužel nic nezmůžeme. A bud mít mimi nebudeme nebo to nějak uděláme co se těch financí týče. :( Nehledě na to že já jsem doma a vše platí přítel. 🙄

janina83
31. kvě 2009

nadis.h:nadenko to mas pravdu vkocarku penize vozyt nebudem ale neni to jen tak a to jdu teprv na prvni konzultaci 😀 a mam stoho mindraky protoze nevim co a jak noo ty viis o co jde 😒

kkamca
31. kvě 2009

janina83:Nevim co je to stálo..dlouho sem sní ted nemluvila ale vím že jim 1.pokus nevyšel..

kkamca
31. kvě 2009

nadis.h--to jsme na tom podobně,já jsem taky doma a vše hradí přítel..no to abych začla pomalu šetřit.. 😒

nadis.h
1. čer 2009

No já taky "šetřila"..,Z nemocenské...Ušetřila jsem 15 tisíc a mám kůlo z toho. 🙄 Uvidím jak to vše půjde tento měsíc. Dnes jsem se zaregistrovala na pracák poprvé v životě, abych měla aspon hrazenou zdravotku a možná, že stimulaci odložíme až na červenec,abych měla aspon nějakou korunu z podpory. Přítel nemá problém s tím, aby to zaplatil, ale prostě já nechci, aby vše bylo na něm.

kkamca
1. čer 2009

nadis.h--Já sem na pracáku už delší dobu..vlatně od doby co byly malému 4 roky.Ale abych pravdu řekla nějak extra nehledám..my se spíš soustředíme na mimi 😀 😀

nadis.h
1. čer 2009

Kami no já hledám nehledám. 😀 Potřebovala jsem hlavně, abych měla placenou zdrávku. Ale šlo se mi tam blbě teda. 😝 Já teda na pohovory chodila a chodím,když najdu něco dobrého. ALe s tím, že na rovinu říkám jak na tom jsem a co nás čeká. Neumím lhát nebo něco zastírat. A samo, že to pak nevýjde, že raději vezmou někoho u koho těhu nehrozí. Ale třeba nějaký lehčí práci bych se nebránila. Třeba v kanclu nebo tak. Lepší než být doma. Dost mi šibe tady. 😀 Ale lepší být doma a být v pohodě než se stresovat v práci.

kkamca
1. čer 2009

nadis.h já teda nevim odkud přesně jsi ale já bydlim docela v díře kde je fakt o práce nouze..Já shánim podělanou uklizečku a ještě mi nebyly nic schopný nabídnout..a hlavně práce na 1 směnu je fakt zřídka..U nás musim jen na ráno kvůli školce atd..

nadis.h
1. čer 2009

Já bydlím v Liberci. A Ty? Jinak na pracák jsem musela do Prahy páč mám v Praze trvalé bydliště. Tak doufám, že mě nebudou nutit hledat si práci v Praze. Už se vidím jak jezdím za pár korun makat někam do Prahy nebo tam jezdit zbytečně hledat práci!

kkamca
1. čer 2009

Nadis.h já bydlím přesně v Zákupech Nových to je 15 km od české lípy--a přes 50 km od liberce.

jÁ TO MĚLA TAKY TAK ,KDYŽ JSEM BYDLELA V PRAZE A MĚLA TRVALEJ TADY ,TAK JSEM MUSELA ODJÍŽDĚT SEM..a v pohodě..tady mi nic nenabízeli.Tam jsem si našla práci rychle ale to jsem byla bez synka..a před 4 lety jsme z prahy utekli sem za levnějším bydlením,a ted nadávám jak pohan že jsem sem šli,,nájmy zdražily a práce žádná

kkamca
1. čer 2009

nadis.h autobusy 4 za den..jak nemáš auto seš v háji 😒

nadis.h
1. čer 2009

To já šla z Prahy do Harrachova pracovat v květnu a v lednu utekla. Peníze sice super, že jinde těžko dostanu takovou nabídku, ale zas to bylo vykoupené tím, že jsem tam byla od pondělí do neděle. A když v listopadu potkala v Harrachově současného přítele tak jsem se musela rozhodnout zda chci rodinu a nebo peníze. Oboje dohromady nešlo skloubit ani náhodou. Tak jsem se vyprdla na práci a šla do Liberce k němu. I když zas tak plánované to nebylo. V lednu jsem omarodila s tím teda že už od prosince měli mojí výpověd a byla jsem nakonec nemocná do dubna tudíž se už nevracela. A shodou náhod jsem si vyběhala všechny doktory,které jsem kvůli práci zanedbala, dostala se na laparku v březnu kde mi zjistili neprůchdné vejcovody a odstranili je a my rovnou teda začali řešit IVF,když už jsem byla v tom kolotoči co se doktorů týče. Takže práci si najdu, ale až když nevýjde tohle IVF.

kkamca
1. čer 2009

nadis.h--tak snad to vyjde ne?Přála bych ti to..Kolik ti je let? 😎

nadis.h
1. čer 2009

Mě je 26 a přítelovi 39.. 😉

kkamca
1. čer 2009

nadis.h týý joo...mě 29 brzy bude 30 a přítel 33 letos 😉

nadis.h
1. čer 2009

A kdy vy se cca chystáte do Gennetu?

kkamca
1. čer 2009

nadis.h--Sem se musela odmlčet..práce doma 😀 Já právě nemám zatim nic rozjednanýho,na to že se snažíme o mimi 3 roky tak jsme teprve na samém začátku..když do podzimu neotěhotním tak laparka..a dál nevim co se obvykle děje.. 😒

kkamca
1. čer 2009

nadis.h--a jelikož to mám do LBC nejblíže tak jestli nás to jednou nemine..a jako že asi ne..tak sonduju dopředu..co to stojí a hlavně jakej tam maj přístup k lidem 😎 😎 😎

nadis.h
1. čer 2009

Já stíhám vše najednou... 😀 Je to super tady v Gennetu! Opravdu. Já jsem náročná na doktory a tady nemám co říct špatného jak na doktory tak sestry. Jo nám to šlo po laparce rychle všechno. 🤐

kkamca
1. čer 2009

já vim že tady někdo psal,že to tam jde rychle..že to ještě tolik lidi neznaj--mín klientů.

To já zas tak náročná nejsem,ale nemám ráda odtažitý chování..prosim tě já ještě dodnes dojíždím za lékařem do Prahy,sem nebyla schopná najít někoho jinýho--tak dobrýho jako jen ten můj dr 😀 😀 Sem si zvykla za těch 8 let.. 😵 😵 😵

kkamca
1. čer 2009

Sem zvědavá až budu jenou těhu..jak za nim budu 100 km dojíždět 😝 😝 😝

nadis.h
1. čer 2009

A kde jsi v Praze bydlela? Já doktora našla suprovýho!! Myslela jsem si, že chodím v Praze k vyhlášenému mudrovi a prd. Tenhle se nedá s nikým srovnat. Ale obvoďačka...děs... 😝

janina83
1. čer 2009

ahoj co je noveho???murasku jak jsi dopadla??? byly // ????

kkamca
1. čer 2009

nadis.h--Bydlela sem v dolních měcholupech..Já chodim do gyncentra to je taky dost známý..možná znáš v hloubětíně 😀

nadis.h
1. čer 2009

Kami jj znám. 🙂) Tam je snad taky CAR ne? Kdyby jsi chtěla doporučit gyndaře tady v Lib tak jdi jedině k mudr Vrkočovi v Klášteře. Je fakt bezchybnej!! A sestřička strašně hodná. 😉

kkamca
1. čer 2009

nadis.h--no hned vedle tak 20 m ani ne..iscare..ale já tam asi nepůjdu.chci pak něco blíž.pro mě jen LBC o 50 km bližžší.A kde ten klášter je?