• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
To bych taky zalezla a pak pod peřinku. Ale s koupáním mám útrum. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, konečně jsem vás dočetla.

Jdu s dobrou zprávou - ohss snad zažehnán a ta největší novina hlásím se k počátečním těhulím, dnes // čárky a hcg 93. Byla jsem totiž ráno na krvi kvůli ohss a v laborce mám známou, tak mi ho dodělala. Paní primářka mě v ordinaci prokoukla, ale bylo to super.

V pátek jdu na krev, jak hladinka bude stoupat a bude i kdyby nechtěla. Hrozně moc jsem bobísky v bříšku pochválila.
23. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co janča?
23. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vam nevim nic mi neni neni to divny? Peti ahoj tak to gratuluju a co kterypak mas den?? Tebe taky nic nebolelo??
23. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juchuchuuuu Péti oooobr gratulace!!!!!! :grinning:

Seery neplaš.Já jsem v 7tt a taky mi nic moc není.Jen občas mi je špatně. Na to aby Ti něco bylo je strašně brzy.
23. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj seery,díky, jsem dnes 10 od ET ten den nepočítám. občas bolelo občas ne, ale teď mě spíš pne než bolí, to asi jak rostou šikulové
23. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn já jsem zkrátka plašan a budu tak dlouho dokud něco nezjistím. Peti to jsi jela brzy k lékaři ne?? Mě řekli až za 14 dní po transferu, no ale asi to záleží kdy jsi to měla dostat že, no já až 1.12
23. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi díky, je to krásný pocit, jsem ráda, že už toho máme tolik za sebou a že to je jak je, ale jěště není úplně vyhráno. mimísci to ale dotáhnou až do konce, já jim věřim už od začátku
23. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
seery já jezdila častěji kvůli kontrolám na ohss
23. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra49 ttj no a ohss je copak?? :grinning:
23. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti to je jasný,že bude vše v pořádku. :slight_smile: Co Ti řekla primářka na to že jsi si nechala dělat hcg? :grinning: Víš jak na to přišla? Páč z laborky co chodí papír tak tam máš vypsané zpětně všechna vyšetření co Ti z krve dělali.Odevšad.I od obvodní a tak. :grinning: Proto jsem nešla dřív raději na krev.
23. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vás holky bolely tak prsa po těch práškách?? Mě teda dost
23. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.konchedras.com/proc-ne-miminka-umele/ Holky tak tohle si přečtěte, já osobně jsem měla dost, když jsem to četla :angry:
23. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
seery ohss je hyperstimulační syndrom, který můžeš po stimulaco mít

nadi, ve výsledkách to nebylo. ona se mě ptala jestli už jsem testovala a já to na sebe práskla a ona, že mi ho chtěla nechat nabrat, ale pak si to rozmyslela, že by to přede mnou neutajila. řekla, že jsem opice a jinak vše vzala s humorem - je prostě super
23. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky sestřička řekla,že mi dá na zadek,když jsem práskla že jsem testila 7 den. :grinning: Jsou tam milí všichni. :dizzy_face:
23. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, tak v pátek na krev - zase zkusim zjistit dřív a když bude vše v poho, tak od pátku za 14 dní na UZ, že už by mělo být srdíčko.

holky na chodbě něco natírali a to je smrad v celým bytě, že by člověk pad

Bydžovská se smála sama říkala, že by to nevydržela. :grinning:
23. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem si namazala chleba s feferonkovou hořčicí - mnam, mám tady taky tolik práce a jenom bych se válela. holky však počkejte až se nám to narodí, budem rádi, když si chvilku odpočinem
23. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti no já šla horko těžko pro kolena do obchodu.Bolí mě celé tělo a nejsem schopná se ani zvednout.Šla bych spát,ale vařím uzené.
23. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky je na netu jedna stránka kde píšou že v lbc se přihlásilo asi 150 párů a z toho asi 26 žen je ted těhotných. A co říkáte na tu stránku, hrůza co??
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky domluvíme se pak na společný těhu plavčo? A s prckama chci chodit pak na plavčo.Teda když bude jedno. S dvouma bude útrum. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery já to nečetla.Nečtu takovýhle články.Nebudu se něčím takovým prudit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi já na těhu plavčo nevim s těma mýma urologickýma potížema, ale chtěla bych chodit na pilates pro těhule
23. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, to chápu. Copak Nadis to už máš jistý jedno?
23. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery nemám.Vždyt píšu že pokud budou 2 tak mám útrum.

Peti to je škodaa. Ale tak na těhu cvíčo chodit budu s Tebou. :wink:
23. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak joooooooooooooooo
23. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak domluveno.Ještě zlákáme holky. :slight_smile: A bude nás tolik,že budeme mít privátní hodiny. :grinning:
23. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis ja nevim ale někde jsem tě viděla, nejsi na libimseti?? A pokud jo jakou máš přezdívku??
23. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já asi zdechnu.Co to se mnou je? :cry:
23. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery možná před hoodně dlouhou dobou. :confused: Ale teď tam nejsem.
23. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek