Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pindrusec
25. lis 2009

ahojky Larri 🙂 mooooc moc díky 😵 😵 😵

Nadi tak to ti nezávidím 🙂 tam si asi moc nepokecáš 😉 ale pravdou je že i za tohodle doktora děkuji tobě 😀 před pár dny si mi sem šoupla odkaz na recenze lékařů 😀 a já ho do ted měla v Bolce a naprd....otravovalo mě to tam jezdit;) no a nebyla sem u něj 5let 😀

Péti...to víš že se málem radostí pokakinkal 😀 😀 dneska přijel a přivezl mi mega kytičku...mooooc mě potěšila 😵

larri
25. lis 2009

No to jsem zvedava,jak to bude u Apoli.Ted je nas myslim sest,co budeme testovat postupne.

Ja jsem posledni,takze jsem na zacatku.

petra49
25. lis 2009

Larri, děkujem

Nadi, kterej den jsi měla obě dvě stejně silné čárky, jestli teda vůbec. já tu druhou mám furt slabší, ale dneska jsem testila až odpo, tak si myslím, že močka byla víc naředěná, zítra zlusim ráno.Jdu si tu dálnici vyfotit na památku do albíčka

nadis.h
25. lis 2009

Pindru jsou to super stránky. Taky jsem díky nim vděčná za mého fajného mudra. 🙂

Larri no daří se zatím všude kolem kam koukám. Tak proč by ne u Apoli. 😉

Péti já taky nemám ty čárky stejné. 😝 Nejvíc podobná je tomu ta nejposlednější co jsem testovala až ten nějaký 18ý den.

petra49
25. lis 2009

díky nadi, jsi naše sluníčko 😀 😀

petra49
25. lis 2009

Nadi, napsala by jsi sem prosím ještě jednou ten odkaz na ty doktory, nějak ho nemůžu dohledat. díky

nadis.h
25. lis 2009

Petruš www.znamylekar.cz jestli myslíš toto. 🙂

Jdeme večeřet. Dělala jsem knedlo vepřo. 😵

pindrusec
25. lis 2009

Mnam ty mi děláš faaaaakt denně chutě 😀 😀 😀 😀 zas slintám jak hroch 😵

petra49
25. lis 2009

Nadi dobro chuť.

tak jsem tam koukla a zjistila, že můj zubař stojí úplně za h..... tak jsem si našla v JBC kousek od baráku a změnila bych i obvoďáka. stejně jsem to chtěla už udělat a jestli budu těhule a budu doma, tak abych kvůli tomu nemusela až do LBc

nadis.h
25. lis 2009

Bylo to výýýborné!

Péti když budeš shánět zubaře PROSIM TE strašně moc dej mi vědět kam jsi se dostala! Já sháním zubaře od června a ani jeden asi ze 30i mě nevzal.Že neberou nové pacienty! A já nebyla u zubaře už sto let a potřebuji vytrhnout zub co se mi ulomil a mám tam jen kousek a kořen! 😝

larri
25. lis 2009

Nadi,vytrhnout zub ted,kdyz jsi tehotna? Vzdyt by ti nemohl dat injekci,to chces trpet bez ni?

nadis.h
25. lis 2009

Larri no já se snažila najít zubaře 4 měsíce. ☹ A na pohotovosti by mě vyhodili protože se musí udělat rentgen kudy vedou nervy bez toho vytrhnout nejde. 😝 A jestli nebudu moc injekci tak to bude muset vydržet ten zubík až do porodu no. 😅 Bez bych nešla!Na to jsem srajda. 😀

nadis.h
25. lis 2009

Tak jsem se chtěla po dlouhé době pomazlíkat. A byla jsem "vyhozená"... 😒 Tak jsem se zdekovala do obýváku a jdu si připravit práci na ráno. 😢

pindrusec
26. lis 2009

Dobré ranko děvčata 🙂 nevím co se děje ale nějak už mi nešlo spát a to je divný poté co poslední dobou vstávam v 11 😀

ma.ja
26. lis 2009

ahoj holky 🙂
teda Nadi to se nemáš 😒 ale Jirka taky nechtěl, když jsme byli potencionálně "těhu". Zato teď je jak puberťák, 3denní půst byl fakt na palici.
Mám za sebou IUI s Mudr.Landfeldem, tak uvidíme.
Jdu si na chvíli hají a pak do práce. Večer nakouknu. Papa

nadis.h
26. lis 2009

Ahojky,
no já nechtěla sexovat,jen se tak potulit a stejně prd. 😝
Maji co to je za doktora?To je nějaký nový že?
Pindru mě se to taky střídá,předtím jsem spala jen třeba do 6i a ted nevím kdy vylézt z té postele. 😅

pindrusec
26. lis 2009

Nadi to tu věřím 🙂 mě dnes vzbudila šílená bolest v prsou...bolejí mě už několikátý den a hodně ☹ ale dnes mě to až vzbudilo 😉

petra49
26. lis 2009

Ahoj holky, mám chuť na povidlový knedliky, tak si je dělám k obídku, ale vždycky zapomenu, že tam přijde vařená brambora, tak musim čekat až se mi uvaří. Už se na ně těšim.

Maji, tak držím palečky. To jméno doktora mi něco říká, jestli nedělal na gyndě ve špitále.

Zítra jdu na hcg, tak jsem zvědavá. Nadi tobě už se ten UZ blíží viď? Já bych měla jít v pátek 11.12., zítra podle krvičky se objednám.

pindrusec
26. lis 2009

ahoj Péti...tak to ti budu držet všechno co jde 😉

petra49
26. lis 2009

No doufám, že hezky naroste v pondělí jsem měla 93.

petra49
26. lis 2009

holky jdu už na ten obídek, straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moc se těšim až nám porostou pupíci, to bude nádhera.

nadis.h
26. lis 2009

Péti obden se HCG zdvojnásobuje takže bys měla mít zítra cca 400. 😉 No a na utz se těšííím. Od zítra už jenom za týden. 😵 Ty 3 týdny byla muka!! A Péti Tebe objednají bych řekla až na 18.12. na utz. Jestli půjdeš po 3 týdnech jako my.

Pindru mě teda prsa nijak extrémně nebolí. Ale rostou, rostou. 😀

Péti já se taky na pupíse těšííím. Furt se sleduju už ted v zrcadle. 😀

pindrusec
26. lis 2009

no já si musím už koupit větší podprdu ☹ bo se do těch mých nějak nemužu narvat 😀 měla sem tričko s palmama a milášek mi řekl....tobě nějak vyrostli palmy 😀 😀 😀 ...bohužel má pravdu 😉

nadis.h
26. lis 2009

😀 😀 😀 Můj ví kůlo páč nosím jeho mikinu. A nahou mě neviděl už nějaký ten měsíc. 😀

pindrusec
26. lis 2009

😀 😀 dobrej nápad...asi si taky nákou pujčím 😀 😀 😀

nadis.h
26. lis 2009

Já musím nosit jeho hadry. Od mojí první červnový stimulky mám nahoře 10 kilo. 😖 Ne li víc. A předtím moje oblečení typu holej pupek už se moc nosit nedá. Kalhoty co jsem si dvoje koupila už větší tak mi jsou taky těsný. 😝 Tak radši nikam nechodim a zevlim pořád doma v elastákách a jeho mikině. 😀

petra49
26. lis 2009

Hlky, to jsme si s mimískama pochutnali.

Nadi mě říkala primářka za 14 dní od krve, což vychází na 11.

nadis.h
26. lis 2009

Péti tak jsou sestry pitomý. 🙄 Už se to stalo i jedné holčině v Praze v gennetu,že jí sestra tvrdila něco jiného než ve skutečnosti tak chtějí doktoři. 😠 Tak to se zkusím přeobjednat taky na dřív. 🙂

seery
26. lis 2009

Ahoj Holky a Nadi tebe se chci zeptat, dnes jsem si dělala testík ráno a nedřív jsem byla zklamaná protože tam byla vidět jen jedna čárka silně ale pak mě napadlo se podívat pořádně tak jsem to ještě nechala chvíli a opravdu ta druhá tam byla úplně slaboučce vidět ale byla akorád kočka mi ho ze stolu ukradla a trochu zničila takže jsem ho nemohla ani ukázat přítelovi, tak jsem byla naštvaná. Hele Nadi jak tam máš v albu tu fotku s těma dvěma testy tak vypadal podobně jako ten tvůj napravo, kdy sis ho dělala?? Ale jinak mám z toho radost a zkusím to ještě za dva dny ráno zase.

nadis.h
26. lis 2009

Ahoj Sery,

No tak supeer. 🙂 Ty 2 co mám v albu jsem si dělala 7 den po ET. Respektive 6 když nepočítám den ET.