• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
petruš dobré chutnání :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pindru a Seery,

jak se máte? :slight_smile: Pindru to je teda chuděrka malá. :unamused: No a s tou cenou za léky...Ani mi nemluv. Já už nějaký rozčilování vzdala k čemu celý život platíme zdrávku,když si všechno stejně pak platíme sami. :rolling_eyes:
27. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nadis, no já se mám i nemám to čekání mě zabije než budu vedet, že už to nedostanu. Cho a bolí mě to břicho trochu
27. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery je to příšerně dlouhý co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší to pro mě bylo přes víkend.To se tak táhlo. kdybychom si do těch břich viděly. :grinning:
27. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo víkendy jsou nejhorší :frowning2:
27. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
seery musíš věřit že to výjde :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pat a Mat tady stěhuje lednici venku.To se fakt tlemim. :grinning: Já jsem holka, ale tak jak na to jdou oni 2 chlapi to by mě v životě nenapadlo. :grinning:
27. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadin co bys chtěla?chlapi :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny fakt jsem byla mrtvá. Od začátku až do konce než to dali do výtahu. :grinning: :grinning:

Je mi zas divně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou stavy teda.
27. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak já se chvílema taky cítim naprd,ale může to být i horší,tak jsem ráda za to,jak mi je teď. :wink:
27. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny no já jsem taky ráda,že mi je zatím takhle "jenom".. :slight_smile: Když čtu jak ostatní holčiny tráví celé dny u mísy...Ale už chci mít potvrzené,že je to dobře. :angry:
27. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky .strašně se těším na ten utz.moc
27. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den děvčata.Mohu se zeptat?dělá se v gennetu i inseminace?
27. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny i já na jednu stranu. Ale spíš mám větší strach než že se těším. Já vůbec nevím co bych udělala kdyby mi řekla,že to není v pořádku. A jít na revizi? To bych psychicky nedala. :pensive:

Ahojky Venys. Ano dělají. :wink:
27. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu skočit do krámu. Hned tu jsem
27. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak to taky nevím co bych dělala,ale nesmíme si takoví věci vůbec připouštět.musíme věřit že bude vše v popřádku
27. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi spíš bych chtěla mít doma ultrazvuk :grinning:
27. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny no jasné.Ale asi je tenhle strach "normální"... :zipper_mouth:
Seery to já taky. :grinning: Já mám přítele chirurga...škoda že není gynekolog. :grinning:
27. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gravidita po in vitro fertilizaci, tedy oplodnění "ve zkumavce", může probíhat zcela bez komplikací jako těhotenství vzniklé bez metod asistované reprodukce. Zároveň ovšem má i svá rizika a specifika.

Pokud dojde po IVF k uhnízdění embrya do dělohy, lze již za 14 dní prokázat v moči a krvi těhotenský hormon (lidský choriový gonadotropin-hCG). V této době se hovoří o stadiu tzv. biochemické gravidity. Za další dva týdny se provádí ultrazvukové vyšetření, při kterém lékař zjistí, kolik plodů se v děloze vyvíjí a zda je patrná srdeční akce. Toto období se označuje jako klinické stadium těhotenství. Pokud je vše v pořádku, je těhotná žena předána do péče svého gynekologa................................Tak tohle jsem přečetla na netu. Tzn Nadi, že ty po utz už půjdeš ke svému gynekologovi.
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ale chirurg se taky může hodit :grinning:
27. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery jojo já to vím.

Reny no momentálně se mi nehodí. :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po IVF je asi dvakrát vyšší riziko časného potratu než v běžné populaci. Je to ovšem spíš důsledek vyššího věku a přidružených onemocnění neplodného páru než samotné metody IVF....................Tzn že my jsme ještě mladé takže to snad bude o.k :grinning:
27. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi a neměl by i chirurg vědět něco o tomhle, když studuje medicínu tak se učí vše tak nějak aspon trochu ne.
27. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seery ne ne on není přímo chirurg. On je rentgenový laborant. A to je úplně něco jiného.
27. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to pak jo :grinning:
27. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže Uz mám 14.12. jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.
27. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peti a v jakém jsi týdnu, že to tu nemáš napísaný víš?? Jak jsi psala že se nevejdeš do kalhot
27. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš superrrrrrrrrrrrr
27. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 14 dní po Et, do kalhot se vejdu, ale tlačí mě a jsou mi nepříjemný, protože mají vyšší pas a nejsou to bokovky
27. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brzo už jo
27. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek