Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
4. pro 2009

to jo,je to šíleně drahý.já postýlku mám,ale je fakt úplně jak nová.po malí.mám k nim i nebesa a jsou žlutý,neutrální,takže noví kupovat nebudu.a kočárek mám taky jak nový a ten je zase oranžovo modrý,takže je to supr.já do 7.měsíce nic nekupovala.pak když jsem byla v porodnici,tak to všechno musel obstarat mladej.ale vybral dobře.akorát kdybych měla kluka,tak na něj nemám vůbec žádný oblečení.ale fakt žádný.všechno mám do růžova.

nadis.h
4. pro 2009

To máš štígro,že to máš po malé ještě! Ono oblečení koupíš "za pár korun" ale tyhle velký položky kočárek,postýlka apod..To je děs. Ale já nebudu kupovat nic nového,když by to nebylo za dobrou cenu. Stejně je to jen na chvilku a co koukám na tom mimibazaru tak tam prodávají např kočárky za fajn ceny. A nevypadají vůbec špatně. Jen zda obrázek odpovídá aspon trochu realitě.

A já budu mít Karolínku určitě, tak dyžtak holčičí věci odkoupím od Tebe. 😀

reny01
4. pro 2009

nadi tak postýlka samotná není drahá.kup si nejdřív postýlku a doplňky si můžeš dokoupit postupňe.podívej se v dětský prodejně a poptej se na to.kočárky jsou docela drahý.ale je myslim lepší si ho prohlídnout osobně.a kočárek nemá být v domě dokud se to nenarodí.nosí to smůlu.tak si na něj dávej korunky na stranu,máš na to 9měsíců.
jo a já měla malou v postýlce 3 roky,to jsem jí měla u nás v ložnici.potom jsme jí udělali pokojík a to už spala v posteli.

reny01
4. pro 2009

jo a kdybych neměla holku,tak ti spousty věcí dám.neprodám.

nadis.h
4. pro 2009

Reny já chci jen postýlku samotnou. Bez nebes apod. Nemáme doma vůbec místo.A jestli zůstaneme tady tak nemusíme řešit nějaký vyskakování s pokojíčkem apod. Už ted nemám kam dát skříň ani pro mímo.A u nás ve skříních není místo. 😀 Máme 2+kk...Nějak nepočítal miláček asi s tím,když byt kupoval,že by měl děti. 😨

reny01
4. pro 2009

kromě teda věcí na miminko,protože na doma ti dupačky nevadí ani růžový.to si totiž pamatuju,miminko pořád převlíkáš,i třikrát denně.nadi a mám fakt některý veci moc hezký.

reny01
4. pro 2009

to máte teda malí.my máme3+kk a je nám to malí.

reny01
4. pro 2009

tak ono vás to asi přinutí poohlídnout se časem po nečem větším.ale to máte ještě čas.nám ty dvě místnosti taky stačili pěkně dlouho.ve třetí místnoti jsem měla takový skladiště

nadis.h
4. pro 2009

Jee to jsi zlatá. 😵

No já vůbec nemám představu kolik věcí koupit. Hodně čtu,že stačí 3-4 dupačky na malý mímo.Ale to se mi zdá málo pokud nepereš každý den. 😕

reny01
4. pro 2009

jenže ono už jak je to dítě větší,tak to už vnímá a ona už s náma prostě spát nemohla 🙂

reny01
4. pro 2009

nadi to je hodně málo.já nevim,ale ti říkám,že opravdu to pořád ze začátku převlíkáš.miminko musí být čistý a voňavý.nevim.já toho mám dost,já něco na mimčo dostala od kamarádky,a vim že ze začátku jsem to nechtěla,protože jsem si myslela že si všechno koupím nový,a nakonec jsem byla šťastná,že mi to dala.košilky dupačky.jak se mi to hodilo!

nadis.h
4. pro 2009

Reny no to je jasný. Víš co přítele máti mí taky byt v osob.vlastnictví. Bydlí tam sama a má 3+1!!! Karlovi mému je 40 a ona mu pořád vykládá až umřu bude ten byt Tvůj. Takže kdyby byla co k čemu a až by věděla,že čekáme mimi nebo třeba pak i později a vyměnila si to s náma...Ale ona je dost divná.A proto jí ještě neznám a ani se do toho nehrnu. 🙄 Každopádně přítele bývalá měla dceru 4 letou když spolu začali a vřešili to tak,že v obýváku byli oni a v ložnici měla pokojík ona.Takže i tak by se to dalo časem třeba,kdybychom se nestěhovali.
Ono stejně kdž přítel maká tak sem jezdí jen v noci spát,takže bychom se tady nějak moc nemotali. Ale stejně...

reny01
4. pro 2009

ale zase ono to stačí ty troje,dvoje si koupit,ale mít od někoho po někom na doma.košilky,bodýčka a dupačky

reny01
4. pro 2009

no jo tchýně 😝
nadi a ty neznáš někoho kdo by ti aspoň půjčil něco pro mimi?to pak to ho nemusíš moc kupovat

reny01
4. pro 2009

vždycky jenom mít něco novýho když jdeš k doktorovy,nebo k někomu na návštěvu.já jsem to tak dělala

nadis.h
4. pro 2009

Já si taky právě myslím,že je to málo kolik ty holky psaly. 😝 Akort já to vím od mojí ségry malý jak byla průtoková. 😀 Mlíčko jí teklo i ušima po jídle. 😀

Reny neznám vůbec nikoho. Jsem 1 mezi známýma a že mám známé holky třeba i po 30 co čeká mimi.Všechny jsou praštěný s názorama co nesnáším: Já mám času dost ještě. 🙄

A jediná kamarádka co má děti 2 tak ty už má velké.Chodí do školy a co měla doma už má dávno pryč.

reny01
4. pro 2009

nadi ono už je zase tolik hodin.já musim na chvíli končit.vůbec jsem nic za celí den neudělala.to je hrozný 😅
já sem ještě dneska juknu.zatím se loučím

pindrusec
4. pro 2009

ahojky babulky 🙂 Jéééé Nadiii moooooc blahopřeju 😵 😵 fotečku máš krásnou...taky se těším na úterý že si dám udělat když pujde 😵 jinak jsem vás konečně dočetla 😀 a ještě vám chci říct že já též už dlouho chodím na mimibazar...ale ještě víc na www.mimiaukce.cz ted jsem si tam vyhrála novou bílou postýlku za 900,-...s matrací...povlečením a mantinelem a ještě mi to ta maminka dovezla až domu 😀 chodím tam denně a hraju 😉

Jinak reny ahoj taky 😉

reny01
4. pro 2009

musíme sehnat někoho kdo by měl něco pro mimi 🙂 zatím

nadis.h
4. pro 2009

Ahoj Pindru taky čučím i tam. A i na aukro.Tam se taky dá pořídit dobře.

nadis.h
4. pro 2009

Reny paa hezké odpolko. 🙂

reny01
4. pro 2009

ještě teda zdravím pindru,a teď doopravdy čus 😀 😀

pindrusec
4. pro 2009

😀 no tak teda čus když jinak nedáš 😉

nadis.h
4. pro 2009

beee je mi zas šoufl... 😝

pindrusec
4. pro 2009

už zas? 😕 teda chuděro ty to máš vostrý ☹ to já kdybych nevěděla tak krom prsou vubec nic.....a krom prdů 😀 v těch sem ted přeborník 😀 😀 😀

nadis.h
4. pro 2009

já měla taky celkem klid ted 2 dny. Ale ono je to nejspíš tím,že nejím. Jakmile jsem najedená tak mi je dobře celkem.

pindrusec
4. pro 2009

tak proč nejíš 😀 😀 tě zbiju do hranatý kuličky...nervy už nemáš tak se koukej mazat najíst;)

nadis.h
4. pro 2009

😀 😀

No to je právě to,že já nejedla moc ani předtím a jak mi bylo dobře tak mi zas otrnulo. 😀 Ale už jsem napraná. 😀

pindrusec
4. pro 2009

no ty si vzorná 😵 tak nezlob a mysli na mimi......když je něco tobě je i jemu.....když ty si spokojená a v bříšku máš jak v pokojíčku tak i ten špuntík 🙂

nadis.h
4. pro 2009

Ted mu tam posílám velkou Milku s křupinkama. 😀 😀 Tak snad mu taky chutná.