Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
12. pro 2009

Ahoj holky, jak se máte?

Nadi, to jsem ráda, že už máš zub venku a máš pokoj.

Já jsem včera neměla vůbec čas, byla jsem u ségry a hlídala děti a pak jsme byli ještě u rodičů a vrátili se pozdě.
Dneska jsme byli ještě trochu nakupovat, konečně jsem si sehnala puzzliky od Anne Geddes, tak můžu zkládat.

Teď mi je zase šoufl a už jsem teda pokřtila taky mísu. 😝

nadis.h
12. pro 2009

Tož vítej Péťulí mezi náma kterým je šoufl. 😀 Mě je taky dnes řádně. 😢 Ale asi jsem se přeplácala. Dopol jsem dělala česnekové jednohubky a ted odpol zemlbábu. 😀

reny01
12. pro 2009

zdravím holky 🙂
seery podívej se na stránky ,,tabulka velikosti plodu"přesně nevím jak jsou ty stránky,a podívej se tam na třetí týden těhotenství a tam je to všechno vysvětlený.v momentě kdy otěhotníš, jsi vlastně 3týdny těhotná.tam se můžeš i podívat jak tvůj plod právě vypadá.já tam koukám pořád.
jinak holky jak se máte?

nadis.h
12. pro 2009

Ahoj Renuš,

je mi zas šoufl a už mě to nebaví. A ještě ten sníh do toho. 😝 Co Ty? 🙂

Jee a Péta jde vlastně pozítří konečně na utz.

reny01
12. pro 2009

mě je taky šoufl 😝 my tady teda ještě sníh nemáme ☹ já ho mám ráda kvůli atmosféře vánoční.
aspoň že už máš ten zub venku 🙂 to sis musela užít ☹ česnekový jednohubky taky dělám.ještě na to dám kolečko klobási a kousíček pomeranče.fakt dobrota s tím pomerančem.
na petrušku budu v pondělí myslet.nakonec jí bude z nás nejhůř 😢
ale je mi divný, že seery nic neviděli na tom utz.to už něco musí bít vidět

reny01
12. pro 2009

být 😀

nadis.h
12. pro 2009

Taky si myslím,že tam něco musí být. Už je to fakt pozdě. 😕
Já na ty jednohouby dávám plátek banánu.Mnami mnami. Já teda sníh ráda nemám ani kvůli atmosféře. Nebo jo at je, ale at nikam v tom nemusím chodit. 😀

reny01
12. pro 2009

banán,tak to sliším poprvé,ale vyskouším.

reny01
12. pro 2009

teda já jsem dneska ale češka 😀

nadis.h
12. pro 2009

To dělala naše známá. Cesnekovku do které dá strouhaný eidam a na to dává banán půlku kuličky hrozn.vína a vlašský ořech a posype to sladkou paprikou. Ale já měla jen banán tak jsem dala jen ten. Ale je to moc dobré.

nadis.h
12. pro 2009

😀 😀 neřeš

reny01
12. pro 2009

hm,mňamky.určitě vyzkouším.teď mám na to chuť,ale nemám na to nic 😢

nadis.h
12. pro 2009

Já dotáhla dneska 2 igelitky žrádla. 🙄 Abych nemusela nikam zítra. Je tam strašná zima a nebaví mě pořád lítat do krámu.

Renuš jdu se natáhnout k telce. Pořád se tady nějak kroutím jak se mi blbě sedí. 🤐

Hezký večer přeju. 😎

reny01
12. pro 2009

taky jdu k telce.tak holky hezký sny 🙂

dunynka
12. pro 2009

dobry vecer devcata zadam vas o radu byla jsem na umelem oplodneni muzetemi poradit jake jste meli priznaky me neustale boli v podbrisku mate stim take nektera skusenost dekuji dunynka

petra49
13. pro 2009

Dobré ráno, holky.

Ahoj dunynko, já teda nevim, jak dlouho jseš po IVF, to nepíšeš, ale myslím si, že je to naprosto normální. Jednak zvětšené vaječníky po stimulaci, jednak odběr folikulů. Záleží jaká ta bolest je, pokud je mírná, já měla stále takový tlak v podbřišku, tak asi v poho, poud je ale nějaká moc velká a nesnesitelná- navštívila bych nejbližší nem., kde by se na Tebe podívaly, taky jsem tam jednou skončila ještě před ET, pro šílený a nsnesitelný bolesti, vše bylo v pořádku, tak mi píchli Novalgin a pak se mi ulevilo.

seery
13. pro 2009

Nadi Obědnali mě na 28.12 a ET jsem měla 18.11 a mrchu 2.11.

nadis.h
13. pro 2009

Seery tak to je správně. Objednávají až tak pozdě,aby bylo něco na utz vidět.

Duny jak píše Péťa a taky si hlídej jestli se Ti břicho nezvětšuje hodně.Ale jestli Tě bolí břicho jako na menses tak to je normální. To bolelo každou snad. 😉

Jinak dobré odpoledne všem. Já dnes skoro vůbec nespala. Furt jsem byla vzhůru a nemohla usnout. 😠

reny01
14. pro 2009

krásné ránko všem 🙂
petruš držím palečky 🙂

reny01
14. pro 2009

tak mám dovařín.konečně 😵 dnes jsem dělala segedínský guláš.já ho normálně moc nemusím,ale mladej pořád otravoval že má na něj chuť.holky ten je táááááák dobrej.fakt se mi dneska moc povedl 🙂
a kdepak jste všichni?

reny01
14. pro 2009

tak koukám že holky dneska stávkujete 😠

petra49
14. pro 2009

Ahoj všichni, tak už jsme doma a máme neskutečnou radost. Máme jednoho bobíska, měří 10,8 mm a krásně mu bije srdíčko, byl to úžasnej pohled, odpovídáme 7+2t, odnesli jsme si 3 fotečky a krásný zážitek. teď bobískovi přeju hlavně hodně zdravíčka, ať vše probíhá jak má a ať se mu u maminky líbí. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

reny01
14. pro 2009

no petruško velká gratulace 😵 😵 😵
dej fotečky 😕

petra49
14. pro 2009

určo dám, ale musim znásilnit manžu, já to neumim. Akorát jsem se zapomněla zeptat, jak je to s pohlavním stykem.

reny01
14. pro 2009

mě doktor říkal ať jsme opatrní,kdyžtak jen na krajíček 😅

reny01
14. pro 2009

naděnko a kdepak jsi ty? 😕

nadis.h
14. pro 2009

Ahoj holky,

Tak nejdříve Petruuuuš OBR gratulace. 🙂 😵 Jupí tak jsme komplet potvrzené. 😵

Já jsem dneska celý den lítala.Žehlila obrkopu prádla a uklízela co je potřeba, protože odjíždím v týdnu makat. Na pracáku nic nedostanu a to co mám na doma je za strašně málo. Ještě snížili částku na hodinu,takže na to kašlu a musela jsem si něco najít. Nemůžu říkat přítelovi o každé prd a ještě po něm chtít,aby platil výbavu. Takže dokud můžu tak si trochu vydělám. 😝

petra49
14. pro 2009

Nadi a kam jedeš a co budeš dělat?

za gratulace děkuji.

nadis.h
14. pro 2009

Péti no čekám na tel od kamaráda,který by mě zařídil místo provozní ve Vrchlabí v restauraci. A ještě mám nabídku jít dělat do hotelu jednoho ve Spindlu vedoucí recepce.Ale to je od cizých a nevědí o těhu zatím. Tak bych raději tam kde o tom budou vědět od začátku.

petra49
14. pro 2009

Nadi, Nadi, hlavně aby jsi byla v pořádku.