Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
1. led 2010

Mému blo v létě 40..

reny01
1. led 2010

to jste teda docela dost od sebe 😉 je fakt,že takový člověk už má něco za sebou a většinou ví co chce 😉

nadis.h
1. led 2010

Přesně.Hlavně je už "vyřáděný" a ne jak mlaďoši co lítají po diskotékách a po pařbách s kamarádama apod...

reny01
1. led 2010

to jo.mladej taky nikam nechodí.nikam nechce,ani když ho vyhánim 🙂
a co nadi v práci?

nadis.h
1. led 2010

Můj taky ne. On ani nepije tak ho nebaví nikam chodit.Jednou tak za 3-4 měsíc jde pokecat s klukama,ale to je vždy v 10 zpátky jak na večerku. 😀

V práci dobrý.Šéfka mi vždy čenžuje směny,abych se nemusela namáhat. Takže si tu výplatu tam doslova vysedím. 😀 Jee ale těším se na březen-duben. To bych chtěla už jít na PN a začít obsarávat věcičky. 😵

reny01
1. led 2010

tak to ti přeju nadi.to je super že jsi našla takovou práci 🙂 to máš pěkný štěstí 😵
my máme vůbec štěstí.máme v bříšku miminka. a jak krááááásný 😵 😵 😵

nadis.h
1. led 2010

To jo.Tak jak ten minulý rok vypadal na prd,tak dopadl moooc dobře. 😵
A na tu práci mám štěstí.To fakt doslova,že jsem natrefila na takovou ženskou.

reny01
1. led 2010

to jo.a ona ví že jsi těhotná?

nadis.h
1. led 2010

Ano ví.Řekla jsem jí to ted v úterý jak jsem byla v poradně. A víš co je paradox?? Ona když nastoupila do toho hotelu tak chtěla 2 děcko a za 3 týdny potom co nastoupila zjistila, že je těhu. 😅 Tak jsem si dělala srandu že tam budu posílat holky jak do sanatoria nějakýho. 😀

reny01
1. led 2010

no to jo.možná proto se ti snaží vyjít vstříc,protože si tím prošla 😉

nadis.h
1. led 2010

Taky si myslím. Ale hlavně není to taková ta nepříjemná "stará" baba co by byla zasedlá na mladý holky. Je to celkově fajn ženská hodná. Ale myslím si že hlavně díky tomu že ona prožila to samé je na mé straně ještě víc.

reny01
1. led 2010

to určitě.já osobně mám radši starší ženský.víc si s nima pokecám.to si jí važ. 😅 dokážu si představit jiné baby na jejím místě 😨 by jsi se nestačila ani rozloučit,jak rychle by jsi odtamtut letěla 😀

nadis.h
1. led 2010

Právě.A co potom chlapi. Naštěstí ředitel tam jezdí jen jednou za čas, takže nemá přehled a ona to nevykecá.Jsme domluvené,že o tom nebude nikdo vědět.Přece jen lidi jsou zlý tak at to raději nikdo neví dokud to na mě nebude vidět.

reny01
1. led 2010

no to teda fakt máš štěstí 😵 😵 😵 to se málo kde vidí. 😵

reny01
1. led 2010

to ti až skoro závidím 😀

nadis.h
1. led 2010

Tak ono upřímně...mezi náma.Ona ani moc zlá být nemůže porotože co se peněz týče tak žádná sláva.Takže by se to tam střídalo jak na běžícím páse,kdyby tam ještě ani nebyla pohoda co se nadřízeného týče. 😝

reny01
1. led 2010

tak ale lepší nadi něco,nežli nic 😒 i když si pořád myslím,že by jsi spíž měla být doma,pěkně v klídku

nadis.h
1. led 2010

No jasný.Lepší než dřepět doma zadara.Beruš ale já tam fakt nic nedělám. Sedím na netu jako sedím tady doma.To zas mám klapku kdy přestat kdyby se mi cokoli nezdálo. Kdyby to měla být nějaká práce kde bych lítala nebo něco podobného tak to bych nevzala. Ale takhle je to v pohodě.

reny01
1. led 2010

no ono by to ani za to nestálo,aby jsi nějak lítala a zbytečně ryskovala.a to děláš osmičky nebo dvanáctky?

nadis.h
1. led 2010

12ky. Přesně to bych radši byla doma za nic.Ale tohle bylo fakt obr štěstí. A hlavně můžu kdykoli zůstat doma.Ona si myslela šéfová že bych byla doma třeba už od února. Uvidíme jak my bude. Ale když bylo do ted vše OK tak doufám, že bude i nadále.

reny01
1. led 2010

přeju ti to nadi.to ukáže čas,jak nám bude v únoru 🙂 musím nadi teď končit,možná ještě juknu.zatím 🙂

nadis.h
1. led 2010

Tak pa pa pěkný večer. 🙂

kkamca
1. led 2010

Ahoj holky,
tak jdu k vám nakouknout a co to vidím..
nadish.h 😵 😵 gratuluji.
Povídej,kde co ,jak,kdy? 😀
Jinak všem snažilkám v Novém roce konečně mimíska do bříška.A těhulkám štastné donošení 😵

nadis.h
1. led 2010

Ahojky Kamčo,

No to je dost,že jsi se přišla ukázat. 😀 Jak se máš?? Jak to u Vás vypadá??

No já?? 😅 Také nás pokakalo štěstíčko trochu. Měla jsem stimulku v říjnu a vydařenou.Hned na poprvé se povedlo amáme ještě 5 prdelků u mrazu. 🙂

kkamca
2. led 2010

Ahoj, no u nás nového vůbec nic. 😒
Odvahu abych se šla poptat do CAR jsem zatím nenašla-tak nějak kvůli financím,ale i kvůli sobě. 😔

Teda na to jak je gennet mladý zařízení--tak vypadá že se tam bude dařit coo? 🙂
Moc gratuluji 😵

nadis.h
2. led 2010

Ahojky,

Kamco s penězma Tě chápu. 😒 Já byla při stimulkách na pracáku,ale stejně jsem do toho chtěla jít,tak jsem zvolila Fostimon,který se do určitého počtu jednotek nehradí a dopadlo to katastrofálně. Tak jsem pak na podruhé už šetřila na ty lepší injekce. Každopádně na konzultaci jít můžete. Ta Vás nic stát nebude a řeknou Vám co Vás čeká. Třeba ani IVF nebude potřeba a IUI n ic nestojí. 😉

Jinak Gennet je moooc šikovný!!Je nás dost těhulek teď z října-listopadu. 😵

kkamca
3. led 2010

Dobré ráno,

nadis.h:No já sem taky na ÚP a můžu ti říct,tím že mám doma předškoláka,naprd dojíždění a pod.Tak jsem relativně závislá sama na sobě--co se práce týče,musím hledat jen na 1 směnu a když to bude mimo bydliště,tak ještě abych to měla skoro zkrácený úvazek--kvůli dávání prcka do a ze školky.Přítel je řidič-takžee na něj se v tomhle ohledu spolehnout nemůžu.

No mě se nechce do Car hlavně kvůli mé postavě,někde říkaj holky že obezita nevadí,někde na to prej nehledí.A hned druhá varianta ty finance.Kolik vás to stálo Nadi? 😎

petra49
3. led 2010

Ahoj holky, všechno nej do Nového roku. Přidala jsem pár foteček testiků a z UZ, tak můžete mrknout.

Teď nebylo moc času, ale zatim se máme dobře. 14.1. jdu do Gennetu na ten velký UZ, tak snad bude vše ok jako u Renušky.

Hezký den.

nadis.h
3. led 2010

Kamčo o tom zda je ženská při těle či ne snad v Gennetu neřeší. Respektive v žádném CARu co za něco stojí. Slyšela jsem o tom jen že to řekl nějaký doktor u Apolináře. 😝 A mě se na peníze raději neptej nebo Tě omejou. 😀 Já jsem byla extra případ a tím,že mi nerostla vajucha jak měli tak jsem stimulovala 15 dní po vysokých dávkách a jen za injekce jsem dala přes 10 tis. Pak 7 tis za ICSI a 4500 za mražení. Ale když si vezmeš léky na pojišťovnu ( Fostimon ) , nebudete potřebovat ICSI ( dobré sperma ) tak dáte max jen za mražení 4500 popřípadě za prodlouženou kultivaci. Kterou já neměla protože jsem jí nechtěla a povedlo se i bez ní. 😉

Péti ahojky, já jdu na velký utz už teď ve středu. 😖 Tak snad vše klapne. Něco málo si udělal už ten můj dr a bylo to v pořádku tak doufám,že bude i vše to ostatní. Na albíčku jdu hned mrknout. 🙂

nadis.h
3. led 2010

Péti taky jsi měla "málo" testů co??? 😀 Já kdybych měla vyfotit všechny tak se nevejdou na fotku. 😀