• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj holky, taky se musím připojit se zkušenostmi v Gennetu Liberec.Jak už bylo psáno, personál kliniky je perfektní. Stručně o mně : v 9/08 laparoskopie, nalezena endometrióza, 70 % odstraněno, stimulace Clostilbegytem,2 x IUI a nic. Teď čekám na souhlas od VZP, aby mi proplatili léky na IVF. Mrcha má přijít příští víkend, tak doufám že se pojišťovna pochlapí a nebude ji to trvat měsíc :frowning2: Jinak stručně řečeno, v Gennetu LBC to docela odsejpá, myslím že doktoři vědí, že těch pokusů je pouze 12 do roka, a my holt nemládneme.
15. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adla,prosím Tě,jak dlouho se čeká na ten souhlas od VZP?
15. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já na souhlas od pojišťovny čekala skoro 2měsíce, ale bylo to v době dovolených tak se to tím zdrželo. . . . snad to u vás zvládnou rychleji :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaala, teď jsem četla na jiné diskuzi, že dostali souhlas od pojišťovny za týden ( diskuse:"léčba clostylbegytom III.)
16. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Angel,to jsi mě úplně vyděsila...2měsíce. :unamused: ...ale ten týden od Ma.ja vypadá daleko daleko lépe :grinning:
16. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky take mám schvalenou zadost byla podana 19.12. a schvalena 8.1. ale bylo to as VAnocemi -ale je nam to houby platne ted ji jdeme stornovat
16. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ta žádost na pojišťovnu - je nějaký formulář,který dostaneme v Gennetu? Nebo jak to je?

Eloano,jak to,že to musíte stáhnout?
16. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mně řekli v Gennetu, že to trvá týden až 10 dní. Čím dřív, tím líp. Mám to vypočítaný skoro na dny :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaala, tu žádost za tebe posílá Gennet, respektive lékař.
17. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zadost posila gennet
17. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaalo nechtěla sem tě vyděsit, určitě to budete mít rychleji, my sme podávali žádost v půlce května a měli jsme to vypočítaný(doktor říkal max. 14dní), ale schválení přišlo až týden po 1DC, takže jsme to odložili až na srpen a nakonec jsem byla ráda, v červenci jsme jeli na dovolenou, takže jsem se vrátilá perfektně odpočinutá a plná sil do dalšího boje a vyplatilo se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Držím palečky holky :wink:
17. bře 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nam to zas brzdily Vanoce:slight_smile: takze to obvykle je asi rychlejsi:slight_smile:
17. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,děkuju. Jsme úplně nazačátku,tak pořádně nevím,co nás čeká. Už aby byl duben a měli jsme za sebou tu první schůzku ohledně ivf.
17. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaala - jen dotaz - proc jdete az v dubnu? to vas tak dlouho objednali? nebo jste chteli vy? jen me prekvapuje, ze to tam opravdu odsypa a vy jdete skoro za mesic...
20. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekáme na výsledky krve,trvá to měsíc,proto ten termín první schůzky k ivf až v dubnu.
20. bře 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaala:slight_smile: nema cenu nic uspechatja uz mela jiz na ivf v lednu a nedopadlo to -pak jsme meli chripku a byla jsem docela rada ze to nedopadlo)
21. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eloano,já jsem nakonec rádá,že se to ještě prodloužilo.Člověk se alespoň srovná s tím,že jiná možnost tady není. Tak mi vyhovuje období květen,červen nebo úplně léto. Chtěli jsme i poprvé se synem k moři,tak možná až po dovolené. Zatím ještě nevím.Uvidíme taky po té dubnové schůzce.

Všem hezký víkend :slight_smile:
21. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nevite nahodou nektera zda se v liberci dela IUI? vim ze na OPU a ET se jezdi do prahy ,ze na to jeste v LBC nejsou zarizeni -ale rada bych vedela jak je ot s IUI .kdybste nejaka vedela diky:slight_smile:
26. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. . . IUI se v Liberci dělá a už se tam dělá i ET a OPU, už to tam mají kompletně dodělaný a jsou připravený na všechno :wink:
26. bře 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem byla 2x na IUI, teď stimuluju a příští týden jdu na OPU. Vše tady doma v Liberci.
26. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adla1 -diky:slight_smile:
26. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,to je fajn,že už vše dělají tady v Liberci a nemusí se do Prahy.To jsem ráda.
26. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer vsem.
adla - a ke komu chodis?
jinak koukam, ze se na mimi chysta adla, eloana, chaala.
angel uz to ma za dvermi :grinning:
to je dobre, pak si tady napisemem zkusenosti.
Holky - kdo se vam nejvice pozdava z doktoru ke komu rady chodite?
27. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,hezkou sobotu :slight_smile:
My máme zatím za sebou jen návštěvu u pana primáře Stejskala. Zatím si nemůžu vůbec ztěžovat.Vše nám vysvětlil,věnoval nám hodně času. No a teď v dubnu teprve potáme ostatní.Kdo tam z lékařů dělá to ivf?
28. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju hezkou sobotu, já chodím k Dr.Petrovi, mladej, ukecanej, moc se s ničím nepáře......ale mně to vyhovuje. Chaala, primář Stejskal není v Gennetu Lbc, tam je přece primářka Bydžovská, ne ? :slight_smile:
28. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adlo,primář Stejskal tam dělá genetiku a jezdí jednou týdně v úterý z Prahy.Nebo je primářem v Praze,fakt nevím,ale říkali mu pane primáři :grinning:
29. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě mrkla na stránky Genetu-Stejskal je primář klinické genetiky a Bydžovská je primářkou asistované rerodukce.
29. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám první termín v Gennetu v LBC 15.4. Jak jste čekaly dlouho než jste dostaly termín? A co mě čeká na první konzultaci? Je prosím Vás nutné, aby šel se mnou i partner poprvé?

Pěkný večer :slight_smile:
31. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nadis,
my jsme měli hned při první schůzce domluvenou genetiku.Pan doktor s námi mluvil něco přes hodinu,a pak nám hned brali krev,proto jsme byli oba s manželem.Výsledky nedopadly dobře,tak nás pozvali-na výsledek z genetiky jsme čekali 4týdny,a pak 3týdny na objednaný termín.Tak ty čekací termíny jsou celkem krátké,jen některá vyšetření trvají déle.
31. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda,že je nás tady tak málo z libereckého Gennetu :frowning2: Doufala jsem,že si vyměníme nějaké informace.
3. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek