Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
5. led 2010

Holky bacha na téma...Nebo nám to tady promažou že se nedržíme tématu.. 😝

kkamca
5. led 2010

snow.angell Já teda nevím u sebe..prootže k mudr sem chodila jen když sem byla na clostilu--kontroloval foliky a říkal že reaguju velice dobře.A dál nic.Nikdy sem na tom horm.profilu nebyla.A mě právě vaječníky nebolej-když sem bez léků--jen když vemu clostil tak au au..Ale zajímavé je,že ted už mě bolí podbřišek druhý den..a to sem bez léků.Tak ti nevim.
Budu muset fakt někam zavolat..a dohodnout to CAR..aby mi to když tak udělali oni.Ale stále sem nenašla tu odvahu.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
já čekám na přítele, projedeme ty mejly a pak se rozhoídnem co a jak

kkamca
5. led 2010

nadis.h:zrovna sem to chtěla napsat,že budem asi muset používat IP...
No Nado musim na ten gennet kouknout na netu-jak to vypadá.A zkusit cinknout

snow.angell
5. led 2010

kkamca
no mě ješště z gennetu neodpověděly tak sem na to zvědavá

kkamca
5. led 2010

snow.angell to já sem o gennetu v Liberci příteli řikala..jen tak natukla.Tak jako né že by se mu nechtělo--mimi si přeje,ale nechce nikam strkat prašule.To je taky takový naprd.A já už to oddaluju pěknou dobu takových cca 6 měs ,že se objednám a furt nic.

nadis.h
5. led 2010

Kamco ale cvakat bude muset přítel všude,když bude potřeba.Ale i Vás to může vyjít max na pár 30i kaček jen za poplatek...Já jsem první stimulku taky neplatila nic...

snow.angell
5. led 2010

kkamca
přítel řekl že zaplatí cokoliv aby jsme se dočkaly

nadis.h
5. led 2010

Můj taky řekl, že zaplatí klidně 100 tisíc,ale at mu dají jistotu 100% a ne jen pitomých 30-40% 😝

kkamca
5. led 2010

snow.angell Tak tam kde jsou peníze ..to tak je.Já sem jeden čas byla i tak zblázněná,že sem uvažovala že si na to vezmu úvěr,pak se mi ale nějak rozsvítilo..A sem tomu ráda.
Holky jsem koukala že teda gennet tam má opravdu jen meilovku co psala snow.angel
Jima asi zkusim taky písnout. 😀

nadis.h
5. led 2010

Já vždy zavolala raději. Bylo to určitě rychlejší.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
já dala do předmětu praha

kkamca
5. led 2010

nadis.h jéé 100 tis blázínci.. 🙂

nadis.h
5. led 2010

Můj by toho byl schopný asi. Ale já bych si nevrzla. Jsem hcudé děvče. 😀

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
no tak to sme na tom stejně 😀 řekl že to dá at to stojí co to stojí

kkamca
5. led 2010

nadis.h tak my máme od začátku ne chudobu,ale žijem tak nějak v té střední vrstvě lidí.Jako asi bych si nemohla dovolit říct:tak a zítra na to půjdu,protože na to mám.Jedině šetřit,ale z čeho.. 😔

snow.angell já dám gennet liberec

Jo Nado mě se volat nechce a ptát se jich jestli berou obézní..se stydím

snow.angell
5. led 2010

kkamca
já asi ten gennet v Praze

nadis.h
5. led 2010

Kamčo jo Ty to chceš takhle zformulovat jo?Ale berou už jsem jich pár viděla tam tak se neboj. 😉
A můj žil 8 let sám a pracuje v zimě od pondělí do neděle od rána do noci takže neměl za co a za koho utrácet tak něco našetřil...On to tušil, že si na "stará kolena" najde mě a že budeme mít prcka.. 😀

kkamca
5. led 2010

nadis.h No chtěla bych se jim o tom v meilu zmínit,že sem obézní--tak jestli to není problém..
Nado a viděla si hodně silné?nebo jen ty co si myslej že sou silné a maj 80 kilo sotva????? 😀

snow.angell
5. led 2010

no já to napsala jen do apolinaře a četly ste co mi odepsal ne? 😠

nadis.h
5. led 2010

No jedna paní docela funěla hodně do schodů. Ta 80 kg neměla.

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
no já taky funim a mam120kg 😖

nadis.h
5. led 2010

Snow před Tebou klobouk dolů!!Četla jsem kolik jsi shodila!!!
A jedna holčina co jí znám z jiné diskuze má taky přes 100..A povedlo se jim 1 IVF...Ted už ke konci těhu má nějakých 137 kg

nadis.h
5. led 2010

Myslím si,že je největší problém se dostat přes zeď zvanou doktor. 🙄

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
jasně ale musela mi pomoct bandáž žaludku jinak by se mi to nepovedlo

kkamca
5. led 2010

snow.angell šikulka..to já mám daleko víc..boohužel.Ale nemívala sem.
Nado ty myslíš že je blbé abych se jim o tom v meilu zminovala?Aspon budou vědět,co se k ni přiřítí 😝

nadis.h
5. led 2010

Kamčo jká nevím-těžko říct. Ale já bych se objednala na konzultaci a uviděla bych... Když už tam budeš tak Tě snad nevyhodí ne?!

Snow a nebudeš s tím mít problém v těhu?Já když byla na laparce tak tam byla paní těhotná na začátku a něco se jí s tím stalo,že krvácela a oni nevěděli co s ní...

snow.angell
5. led 2010

kkamca
ale jdi ty kecko keždá ženaje krásná taková jaká je

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
no novej gyndař říkal že ne že v tom problé není

kkamca
5. led 2010

nadis.h taky sem otom slyšela..o té bandáži,že to může udělat neplechu-- 😒