• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
kkamca
já se z toho chlapa zblázním, zase spkuluje z gennetem :grinning:
9. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
snow.angel:celá ta procedura může být zdlouhavá..to by si musela v tom brně být skoro pořád.Aspon teda co vim od sestřenky..ta jezdila někdy ob den někdy ob 3 dny.Já bych šla blíže...
9. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vytřít byt at to mám z krku
9. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca
no já sem pro ten gennet :wink: tvrdě za něj bojuju :grinning:
9. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
SNOW.ANGELL NO UVIDÍŠ JAK SE NAKONEC DOHODNETE..A KDY TAM BUDEŠ VOLAT ,nebo tak něco?
9. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do gennet máme jít 1 února
9. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych volila něco blíž. Když budete mít komplikaci jako jsem měla já. Tak jsem chodila jen na odběr krve vždy 1 dc. Takže záležitost na 3 minuty. A to od dubna až do října. Takže to si neumím představit jen proto někam x km dojíždět.
9. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no já mám na tento víkend pomocníka v kuchyni :grinning: , manža s klukama z kapely nahrávají CD a tak mi přijel kámoš pomoc s vařením. Včera jsem udělala hovězí vývar s nudlema a játrovou rýží, dnes jsme udělali vepřové v mrkvi s bramborem i se šťouchaným braborem (a to byla bašta). Upekla jsem kynutý švestkový koláč a ve čtyři budeme dělat mimi pizzy - už se moc těším. No a zítra asi bude kuřecí na mexický způsob s rýží. Takže takový pohodový víkend. Jen si dává mrcha na čas, už jsme měla stimulovat, ale ona pořád nikde, potvora :slight_smile:
9. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj JIndři,

však to je normoš ne,že mrcha nikde když jí už chceme. :grinning: To už jsem si pak zvykla a neřešila to.
9. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky moc neřeším, jen ty bolesti jsou nepříjemné a navíc mě začla bolet i hlava :unamused:
9. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško jé to máte hotové hody---to bych si taky dala. :slight_smile:
Polévku--se budu opičit udělám zítra hovězí vývárek.
Nadis.h:tak už jsi bez chlapa--sama doma?napekla si mu ty řízky? :grinning:
9. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco jsem sama doma. :angry: Chjo.Ještě týden.

A řízky??? :grinning: :grinning: Měla jsem je naklepané připravené a zjistila jsem, že nemám strouhanku.. :grinning: Tak jsem to ve finále obalila ve vaječném těstíčku s nastrouhaným sýrem.
9. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis.h to stačí i ve vaječném těstíčku..bych si je dala taky řízečky..ale řeknu ti,že jsem obalovala vždy jen klasicky ve strouhance.S koníkem a prací to uteče rychle..ten týden. :wink:
9. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však.Nechtělo se mi do toho mrazu pro strouhajdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No prací mi to moc neuteče pač mám jen 3 služby... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojký holky
9. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snow. :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis.h
jak je? já mám za sebou další utz a folíci nerostou :frowning2:
9. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snow moc bych za to nedala že budeš mít problém jako já. S hormonem vaječníků-FSH.
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis.h
no dobře, ale ty jsi štíhlá ne? Já sem prostorově výrazná. A jak to řeší u tebe? To znamená anovulace?
9. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
snow.angell A kdy si na tom byla?že ses ani nezmínila..
9. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca
v pátek sem byla a mám je pořád stejná
9. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
snow.angell:a že ti nedá clostil? :confused:
9. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:
chtěl mi narvat HA a tu sem odmítla, tak mi ted dělá opakovanej hormon profil aby zjistil jska to u mě je
9. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snow anovulace a vysoké FSH je rozdíl. FSH musí být do 10 čím víc je nad 10 tím hůř. Je to hormon který prokáže jak fungují vaječníky a zda nejdou do přechodu. Řešit se to bohužel nedá nijak. U mě to bylo jen o čekání. Každý měsíc jsem šla na odběr krve jak to vypadá. Jednou to bylo pod 10 následující měsíc zas nad 10. A pak mi v říjnu odebrali krev na Anti muller hormon.Ten prokáže spolehlivěji jak na to je tělo s přechodem a to mi vyšlo dobře. Jakž takž. Takže jsme risknuli další stimulku a ta vyšla.Paradoxně v době kdy jsem to FSH měla nejvyšší. Měla jsem nejvíc předtím 10.3 a ten poslední odběr byl 19.9!!!
9. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
snow:hmm..divný..
9. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: on je celej divnej, proto to chci řešit přes car
9. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snow já bych hlavně být Tebou vyměnila obvodního dr. Já se přišla zaregistrovat tady v Liberci na gyndu a už od té první návštěvy to frčelo.A to věděl,že jsme s přítelem teprve od listopadu a registrovat jsem se šla v lednu.A neměl s tím problém.Prostě když chce dr pomoc tak pomůže.
9. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snow a kolikátý den cyklu jsi?Že ta vája jsou furt stejná.
9. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
snow:jak dlouho se teda snažíte?sem z toho nějak mimo ted. :confused:
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca 2 roky
9. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek