Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

snow.angell
9. led 2010

kkamca
já se z toho chlapa zblázním, zase spkuluje z gennetem 😀

kkamca
9. led 2010

snow.angel:celá ta procedura může být zdlouhavá..to by si musela v tom brně být skoro pořád.Aspon teda co vim od sestřenky..ta jezdila někdy ob den někdy ob 3 dny.Já bych šla blíže...

kkamca
9. led 2010

jdu vytřít byt at to mám z krku

snow.angell
9. led 2010

kkamca
no já sem pro ten gennet 😉 tvrdě za něj bojuju 😀

kkamca
9. led 2010

SNOW.ANGELL NO UVIDÍŠ JAK SE NAKONEC DOHODNETE..A KDY TAM BUDEŠ VOLAT ,nebo tak něco?

snow.angell
9. led 2010

no do gennet máme jít 1 února

nadis.h
9. led 2010

Taky bych volila něco blíž. Když budete mít komplikaci jako jsem měla já. Tak jsem chodila jen na odběr krve vždy 1 dc. Takže záležitost na 3 minuty. A to od dubna až do října. Takže to si neumím představit jen proto někam x km dojíždět.

jindriska
9. led 2010

ahoj holky, no já mám na tento víkend pomocníka v kuchyni 😀 , manža s klukama z kapely nahrávají CD a tak mi přijel kámoš pomoc s vařením. Včera jsem udělala hovězí vývar s nudlema a játrovou rýží, dnes jsme udělali vepřové v mrkvi s bramborem i se šťouchaným braborem (a to byla bašta). Upekla jsem kynutý švestkový koláč a ve čtyři budeme dělat mimi pizzy - už se moc těším. No a zítra asi bude kuřecí na mexický způsob s rýží. Takže takový pohodový víkend. Jen si dává mrcha na čas, už jsme měla stimulovat, ale ona pořád nikde, potvora 🙂

nadis.h
9. led 2010

Ahoj JIndři,

však to je normoš ne,že mrcha nikde když jí už chceme. 😀 To už jsem si pak zvykla a neřešila to.

jindriska
9. led 2010

taky moc neřeším, jen ty bolesti jsou nepříjemné a navíc mě začla bolet i hlava 😒

kkamca
9. led 2010

jindřiško jé to máte hotové hody---to bych si taky dala. 🙂
Polévku--se budu opičit udělám zítra hovězí vývárek.
Nadis.h:tak už jsi bez chlapa--sama doma?napekla si mu ty řízky? 😀

nadis.h
9. led 2010

Kamco jsem sama doma. 😠 Chjo.Ještě týden.

A řízky??? 😀 😀 Měla jsem je naklepané připravené a zjistila jsem, že nemám strouhanku.. 😀 Tak jsem to ve finále obalila ve vaječném těstíčku s nastrouhaným sýrem.

kkamca
9. led 2010

Nadis.h to stačí i ve vaječném těstíčku..bych si je dala taky řízečky..ale řeknu ti,že jsem obalovala vždy jen klasicky ve strouhance.S koníkem a prací to uteče rychle..ten týden. 😉

nadis.h
9. led 2010

No však.Nechtělo se mi do toho mrazu pro strouhajdu. 😝

No prací mi to moc neuteče pač mám jen 3 služby... 😝

snow.angell
9. led 2010

ahojký holky

nadis.h
9. led 2010

Ahoj snow. 🙂

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
jak je? já mám za sebou další utz a folíci nerostou ☹

nadis.h
9. led 2010

Snow moc bych za to nedala že budeš mít problém jako já. S hormonem vaječníků-FSH.

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
no dobře, ale ty jsi štíhlá ne? Já sem prostorově výrazná. A jak to řeší u tebe? To znamená anovulace?

kkamca
9. led 2010

snow.angell A kdy si na tom byla?že ses ani nezmínila..

snow.angell
9. led 2010

kkamca
v pátek sem byla a mám je pořád stejná

kkamca
9. led 2010

snow.angell:a že ti nedá clostil? 😕

snow.angell
9. led 2010

kkamca:
chtěl mi narvat HA a tu sem odmítla, tak mi ted dělá opakovanej hormon profil aby zjistil jska to u mě je

nadis.h
9. led 2010

Snow anovulace a vysoké FSH je rozdíl. FSH musí být do 10 čím víc je nad 10 tím hůř. Je to hormon který prokáže jak fungují vaječníky a zda nejdou do přechodu. Řešit se to bohužel nedá nijak. U mě to bylo jen o čekání. Každý měsíc jsem šla na odběr krve jak to vypadá. Jednou to bylo pod 10 následující měsíc zas nad 10. A pak mi v říjnu odebrali krev na Anti muller hormon.Ten prokáže spolehlivěji jak na to je tělo s přechodem a to mi vyšlo dobře. Jakž takž. Takže jsme risknuli další stimulku a ta vyšla.Paradoxně v době kdy jsem to FSH měla nejvyšší. Měla jsem nejvíc předtím 10.3 a ten poslední odběr byl 19.9!!!

kkamca
9. led 2010

snow:hmm..divný..

snow.angell
9. led 2010

kkamca: on je celej divnej, proto to chci řešit přes car

nadis.h
9. led 2010

Snow já bych hlavně být Tebou vyměnila obvodního dr. Já se přišla zaregistrovat tady v Liberci na gyndu a už od té první návštěvy to frčelo.A to věděl,že jsme s přítelem teprve od listopadu a registrovat jsem se šla v lednu.A neměl s tím problém.Prostě když chce dr pomoc tak pomůže.

nadis.h
9. led 2010

Snow a kolikátý den cyklu jsi?Že ta vája jsou furt stejná.

kkamca
9. led 2010

snow:jak dlouho se teda snažíte?sem z toho nějak mimo ted. 😕

snow.angell
9. led 2010

kkamca 2 roky