• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
nadi já vim.já jsem se právě chtěla kouknout v pátek v liberci,až tam pojedeme,a počítala jsem tak s tisícovkou.tak jsem parádně ušetřila :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a řekli Vám, jak "kvalitní" (zní to hrozně) jsou emryjka než Vám je dali?
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
yaris co si pamatuju,tak mi řekli jen že vybrali ty nejlepší.já jsem se na to neptala,nebo si to nepamatuju :confused:
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yaris ano oni to říkají,ale musíš se zeptat.Mě taky řekli že vybrala ta nejlepší.Já se neptám na tyhle věci.Plně důvěřuju doktorům a nechci se jim v tom rýpat. :sweat_smile:
19. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, renuš super nákup - já už je nosim skoro od začátku a v zimě bych je nosila i klidně kdybych nebyla těhu-jsou strašně pohodlný a ten pás ještě hřeje. Já mám dvoje jedny nové za 1200Kč a jedny od kámošky za 500Kč ty musim ještě zkrátit.

Nadi super, že je vše v pořádku. Já jdu zítra kouknout na neteř na trampolíny a pak s holkama z práce za kolegyní, která má už 2 mimčo. Ve čtvrtek jdu k tomu obvoďákovi.

Jinak jsem teď přišla z města a zase jsem neodolala a něco mrňousovi koupila, jsem hrozná, když tomu se fakt nedá odolat.Jo a taky jsem mu koupila vitamínky.
19. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindrisko, dekuji ti za popis - to me prekvapilo, ze to delali i v ordinaci, ale coby ne, ze? :grinning: pozdeji doctu.
Jo a dali ti kloboucek? nebo jen zavedli spermose a konec? kdy se dela test, kdyz neprijde MS?
19. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murasku test se má dělat za cca 14 dní.
19. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti to jsi teda zse utrácela. :grinning: Já chtěla taky,ale jsem taaak ospalá dneska.Vůbec se nemůžu od rána probrat. :rolling_eyes:
19. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka.Tak opět moje mrcha nepřichází přesně jako před prvním IVF ale ted je nejhorší že platnost od pojištovny mám do 3.2.to jsem na to zvědavá já jse s toho picnu. :frowning2:
19. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani možná bys měla cinknout do G že jsi to ještě nedostala a aby raději poslali žádost o prodloužení.To by bylo pitomý kdyby to ztroskotalo na tomhle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se k vám přidat? :slight_smile:
20. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
lemurko samozřejmě pojď mezi nás,vítám tě :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny,děkuju,ahooj
20. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHodím taky do G k primářce
20. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemurko nemáš za co :slight_smile: a co vy,chodíte do Gennetu?
20. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takže začínáte?
20. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lemurko,

super vítej!! :slight_smile:
Primářka je bezva co? :wink:
20. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj nadi
20. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemurko a teď řešíte co? IVF? Vaše 1?
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Primářka na mě dělá dobrý dojem

Začínáme,ale už poněkolikáté,teda v Liberci poprvý

Blahopřeju k pupíčkům
20. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme. :dizzy_face: A kam jsi chodila dříve? Tady jsou fakt šikovní. Já jsem toho příkladem. :wink:
20. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem asi pablb,já s tím neumím,vždycky mě to vyhodí na začátek
20. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemurko v Gennetu jsi v dobrých rukou :dizzy_face: :dizzy_face: brzy budeš mít taky pupíček :slight_smile:
20. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nás na začátek vyhodí každou po přidání odpovědi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doma v mojem PC to mám udělané tak, že si do oblíbených ukládám vždy poslední aktuální stranu a kliknu pak vždy jen na ten odkaz.Pak výhoda toho když tu nejsem delší dobu, že mě to takhlke hodí na stránku kde jsem četla naposledy.
20. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám za sebou 2 spontánní těhu-zamlklý potrat,1x IUI,2x IVF-ICSI
Předtím jsem byla v Praze Iscare a Podolí
20. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur tak to mě mrzí, že toho máš tolik za sebou. :unamused: A dělali Vám genetiku a imuno?? Tam je často problém skrytý.
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem včera nestíhala a navíc mi stávkoval net. Takže, včerejší UTZ v pohodě, ale vajucha moc nerostou - 300IU gonal+75Luveris, dnes ráno nový UTZ cca 6+6 o velikosti cca15mm, dnes dopíchání všech gonalů (těch zbytků) + 150IU gonalu (pomóóóóc šest injekcí :frowning2: ), ve čtvrtek 21.00 hod. Ovitrelle a v sobotu OPU - juchůůůů. No Mudr všechny nepočítal, říkal, že je to zbytečné, ale je spokojený.
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři super. Oni ještě povyrostou do soboty. Však víš jak u mě. Já měla na utz 2-3 a co pak bylo za šikulky. :wink:
20. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda lemurko,koukám že toho máš taky hodně za sebou :frowning2: to je mi líto :cry:
ale naděje umírá poslední a tentokrát to musí vyjít :wink:
genetiku máme v poř,imuno-jsem trochu alergická na manjela,ale už se to zlepšilo a ještě mám trombofilli - Leiden
nejsem troškař :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek