Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
20. led 2010

Musí být důvěra
Takže rok 2010 je ten pravý,kdy si nás mimi najde 🙂

nadis.h
20. led 2010

Určitě věř tomu! Ona i ta změna Ti prospěje.

kkamca
20. led 2010

ahoj holky..TAK jak se tu máte?

lemurka.m
20. led 2010

Zeptám se na Prednison.V LBC dávájí všem,i těm,co nemají imuno problém?Od kdy do kdy jsi ho brala a kolilk?

nadis.h
20. led 2010

Ahoj Kamčo, 🙂 Už jsi objednaná???

Lemur ano dávají ho všem. Já ho měla od OPU.Půlku ráno + Utrouš a od ET ještě 3x1 magnesium.

kkamca
20. led 2010

nadis.h:objednaná jsem,ale teprve ke svému mudrovi do práglu..a to až na 2.2 má plno.Tak mu řeknu o doporučenku..jsem zvědavá jak bude reagovat.

nadis.h
20. led 2010

Kamco to už je taky za dveřma! 🙂

lemurka.m
20. led 2010

Půlku z 5mg?Takže 2,5mg.A do kdy?Stačí to takhle krátkodobě?

kkamca
20. led 2010

nadis.h:no já počítám,že mi řekne at si nejdřív nechám udělat laparo..
lemurka.m:jakého máš gyndoše --šku?někde poblíž?Já jezdim do prahy.

jindriska
20. led 2010

lemurko, snažíme se pět let a z toho budeme skoro dva roky v Gennetu. No víc se dočteš v albíčku. Teď už to klapne, vím to. Musím tomu věřit. Navíc si těhu věnuju k narozeninám 😀

nadis.h
20. led 2010

Lemur já ho brala od OPU tu půlku jak píšeš až do 9tt. Někdy v 8tt jsem byla na 1 utz a v ten den mi řekla at ho pomalu vysazuju.

Kamco tak pak zavolej do G a řekni jim že žádanku ti Tvůj dr dát nechce a hotovo.Oni jí nepotřebují nikde tak proč zrovna v G by jí chtěli. 😝

kkamca
20. led 2010

nadis.h:sem ti přece psala,co mi psali z gennetu,že musím mít žádanku.. 😉
Holky co nás tak bude čekat na té 1.konzultaci?

nadis.h
20. led 2010

Ale prd.Nevím proč to psali, ale nikde jí nepotřebují.

Na 1 konzultaci Vám řeknou co je možné a nemožné.Vy jim řeknete jak dlouho se snažíte,jaké jsou nemoce v rodině a Vaše,řeknou Vám přibližnou cenu a že máte přijít na krev a donést moč a manža na spermiogram.

lemurka.m
20. led 2010

Jindři,5 let je taky dost.Máš toho dost za sebou a mimi si zasloužíš.Tento rok bude ten šťastný 🙂

kkamca
20. led 2010

nadis.h:myslíš nějaký tah že to je?Třeba to chtěli kvůli tomu že sem napsala že sem obézní.. 😒
A oni jako nebudou zkoušet jiný metody a rovnou hned ivf? 😕

nadis.h
20. led 2010

Kamco to nevím. Já at přemýšlím jak přemýšlím tak nevím k čemu jim ta žádanka je. 😕 Napadá mě jen jako "důkaz" toho že opravdu obv gyndr řeší s Váma neplodnost.Že si prostě jen tak někdo z "pohodlnosti" nedojde pro děcko.Jinak netuším.

A varianty Vám určitě řeknou kromě IVF. Ale záleží jak dopadne Tvůj hormonální profil a spermiogram.

lemurka.m
20. led 2010

Kamčo,já měla od svého gyn jen obyč.žádanku - prosím o vyšetření a léčbu - sekundární sterilita-
a stačilo to

kkamca
20. led 2010

nadis.h:jsem napnutá..jak struna..i na toho svého mudr..co zas bude plkat.
No my měli spermio takové,že bylo zhoršené,ale neměl by být problém s ním otěhulit.To jsou slova mudra.A ten hormon.profil se dělá kdy?To je z krve asi vid? 😕

kkamca
20. led 2010

lemurka.m:no já psala meila na G a to mi odepsali,že chtějí doporučení.A stejně když jedu toho 2.2 tak se ho optám..
Jak se ti líbilo laparo v lípě?Mě tady dělali žlučák před 5 lety.-a jako blééé.Bylo mi blbě..Tak se té 2..laparo vyhýbám.Kdyby to nešlo bez ní -asi taky půjdu. ☹

nadis.h
20. led 2010

Kamčo my jsme měli 1 odběr na spermiogramu jen 3% pod normu.V době kdy přítel hulil 2 krabky denně. Pak přestal a já si říkala jaká to bude paráda a při odběru vajuch na poprvé jsme neměli ani jednu jedinou spermii použitelnou!!! 😲 Jsem tam málem upadla když mi to sestra přišla říct.Je to strašně zrádný a může to kolísat.

A Tvůj HP se dělá v začátku menses 1-3 den se musí přijít. Já měla přijít vždy 1 když to vyšlo.A je to z krve.

kkamca
20. led 2010

nadis.h:no my byli na spermiu asi před 2.5 roky--dr povidal že se to mění a navíc kdo má sedavou práci..jako přítel--řidič..tak o to je to horší.

nadis.h
20. led 2010

Kamčo mění no.I třeba obměsíc je výsledek jiný. Ale zas ne u každého. Přítel sedavou práci nemá,ale jak jsem psala hulil min 2 krabky denně a nejhorší co dělá je že se každý večer koupe.A to v tak horké vodě že je celej rudej vždy. A nosí slipy. Ale to že dopadl odběr při tom odběru vjauch jak dopadl mi nejde do hlavy do dnes!!! Muselo se s tím něco stát. Třeba to omylem vylil někdo v laborce nebo nevím. Nezdá se mi že nejdřív ani jedna spermie a na podruhé po 15i minutách tam už byli. 😒

lemurka.m
20. led 2010

Kamčo,já jsem ráda,že mám laparku hotovou,protože jsem se bála,že tam bude nějaký průser.A nebyl,takže jsem klidnější.A vydržet se to dá,druhý den jsem šla domů.Jen se mi motala škeble,bo mám nízký tlak 😀

lemurka.m
20. led 2010

Ano,SPG se mění,u nás jo
Nadi,to jsi mě vyděsila 😲

nadis.h
20. led 2010

Já si laparku sama "vydupala". Měla jsem jako malá zkažený slepák a na tuty věděla že něco není ok se mnou kvůli tomu. A jsem ráda, že jsem se na ní dostala tak brzy.Ale byl to hnuuuus. 😔

kkamca
20. led 2010

nadis.h:tak to přítel nekouří ani nějak nepije--občas si dá pivko.Ale jinak sedí věčně za volantem ,jo a koupel má taky rád--a denně.Slipy jsem ho odnaučila nosit,ale stejně.Má rád dost teplo a zahřívá to.. 😀
To jo to je teda divný-nejdřív nic a pak ryc. 😀

nadis.h
20. led 2010

Lemur s čím jsem Tě vyděsila? 😲
Kamco tak můj by slipky nevyměnil. 😝 Ani koupele by se nevzdal. Vždy mi tak odseknukl když jsem ho prosila at to vydrží aspon tu chvilku do odběru. 🙄

lemurka.m
20. led 2010

S tím SPG,že tam nebylo nic!Myslím si,že to museli nějak znehodnotit v laborce,to není možný
No,ale vlastně to dobře dopadlo,tak radši nedumat

nadis.h
20. led 2010

Lemur to je šoking co? 🙄 Já nevěděla ani co na to říct.O to to bylo pro mě horší, protože přítel by nikdy nesouhlasil s žádným dárcem. Jak na vajíčka, tak na spermie a ani adopcí. Takže pro mě to v tu chvíli bylo buď a nebo. 😝 Ale vzala jsem to pak do vlastních rukou a povedlo se. 😀

lemurka.m
20. led 2010

Kobyla je nějaká pomalá 😠
Budu se loučit,zase ráno kouknu
A chci slyšet jen samý dobrý zprávy 🙂
Jasan
Javor 😀
Jasan 😀 😀 😀