• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj..tak už to asi jde.. :confounded:
22. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, už s námi bude koň mluvit?

U nás volný čas z zimě taky moc nehrozí, můj chlap dělá v hospodě, přes víkend prdává v kiosku, takže abych byla s ním aspoň chvíli, tak chodím na víkendy pomáhat. Jinak je hrozně línej, já bych v létě výletovala...jo hrozně rád nakupuje a chodí po krámech...
22. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: prdává :grinning: :grinning: :grinning:

mělo být prodává :grinning: :grinning: Proprdí skoro každý večer :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.ja: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: U nás prdím já.. :grinning:

No my taky nevýletujeme často. Přítel nemá po tom zimnim shonu nějak elán. Ale nám je fajn i když nic neděláme.Ted ještě mu dám oraz,ale až bude prcek větší tak ho to nemine.
22. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je taky fajn, když lenošíme...zrovna dnes jsem říkala, že bychom potřebovali nový gauč, abychom se na něj vešli oba :grinning:
22. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji to musíte mít vyřešené jako my. :grinning: Každý máme gauč svůj. :grinning:
22. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co máte dobrého,potřebuju inspiraci na zítra na oběd..
22. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si jdu aspon udělat topku..s česnekem-- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám knedlo vepřo.Chtěla jsem se špenátem,ale nakonec jsem udělala zelí.
22. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpo to nejak neslo, tak ted doctu
22. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - to je jasny, ze kdyz je tak zaneprazdnenej, tak pak na nejaky spolecny zajmy neni cas, maximalne ty postelni, co? :grinning:
ja delam zitra kruti maso v testicku, nebo se zeleninou, nebo spiz...jeste nevim, dle toho jak se vyspim :grinning:
22. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.ja a ty delas co?
ja prodavam v krame, nadish je na recepci - hele Nadish - v pohode zvladas?jak moc to mate obsazene?
22. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murasku hahahaha prý postelový zájmy. :confused: :grinning: Jo max spánek. Ale jestli byl myšlený sex tak v tom jsme jak prvničky oba.Naposledy byl v srpnu! :sweat_smile:

Jinak v práci máme kůlo.V lednu vždy tak 3-4 pokoje denně jenom.Takže sedím na zadku a serfuju. :grinning: :rolling_eyes: Je to pruda.Pak to vůbec neuríká.
22. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - a chodis na 12tky? nebo jak to mas?zase lepsi nez abys tam litala jak camrda :grinning:
22. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sex v srpnu? TAK TO JSME NA TOM PODOBNE, HOLKA :sweat_smile: :rolling_eyes: sorry caps lock, ale kdyby to cetl muz(coz se nestane), tak by ho ten sex mohl tlouct do hlavy :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo od 7 do 19.Jsem ráda, že práci mam.Byla jsem na švestku z toho že jsem doma byla bez koruny. :unamused: Ale v březnu jdu už na PN.

Tak já nevím ani nějak proč jsme spolu nespali od léta. :zipper_mouth: Je pravda,že často to nepotřebujeme ani jeden a pak jsme nechtěli kvůli prckovi,ale ted bych si dala říct. :grinning:
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to teda pravda, ze tehu zvysuje chut, co? :sunglasses: tak se tesim, i kdyz asi z toho pak bude prd :rolling_eyes:
uz v breznu,jo? tak to mas za chvili, utece to.
22. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a delas kratky dlouhy tyden? asi jo, co?maji uz za tebe nahradu?
22. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene neděláme krátký dlouhý.Máme dělat noční a denní ale já dělám jen denní ted už a děláme většinou tak,že máme 1 šichtu a pak volno den dva.Hlavně já,ta šéfová tam mě hrozně šetří. :sweat_smile: Náhradu nemají ještě,ale vědí o tom a myslím si že ani náhrada nebude potřeba. Je jich tam dost. 2 jsme na den, 1 tak na půl den a noce a pak 3 na noční jen. Takže se to dá i beze mě.
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sex by mi stačil jeden a pak zas na dlouho..
22. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - tak to mas stesti na sefovou :wink:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
u me to neni ani tak o sexu jako o trochu vetsi pozornosti, ale to by bylo tema tak na 10stran :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Budu ode dneška týden sama doma. Tak můžeme zítra ráno načnout toto téma... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ja myslela, ze muzik je na ceste domu :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo jede domů z práce.Ale vezme si jen tašku,jídlo,navečeří se a jede.A vrátí se mi až v sobotu příští. :cry:
22. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi - neboj, zabava bude, ale ja budu jen nakukovat, pac prace vola :unamused:
22. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi my máme taky každej svůj gauč, ale když se mi stýská, tak musim k Jirkovi :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.ja moje rec - je lepsi, kdyz ma kazdy svuj prostor :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji tak to já ke K už ani nemohu.Máme ty sedačky úzké a teď jsme oba přibrali tak bychom se nevlezli spolu. :grinning:
22. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek