• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Jo, až na ty měkká "i" píšu jak čuňas :sunglasses:
27. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
yaris abych řekla pravdu,tak já jsem tomu vůbec nevěřila,že budu těhotná.
pořád mě bolelo břicho na mrchu,tak jsem to říkala i doma,že to dostanu a že se to nepovedlo :sweat_smile:
27. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
yaris já to samí :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bolelo taky břicho jak na mrchu asi od 3-4 dne. A měla jsem pitomé sny a to prý taky k tomu patří.A naávaly horka jsem měla.A píchalo mě v břiše.
27. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo nadi já taky,akorát ty návali jsem neměla.a prsa mi boleli.
27. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si to moc nepamatuju, ale nic moc jsem nepozorovala nebo si to člověk snaží trochu vsugerovat
27. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musim teď končit.uělám nějakou večeři,dám malou do postele a kdyžtak ještě písnu :wink:
kdyžtak krásný večer :dizzy_face:
27. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělám :grinning:
27. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jáá jsem na sebe zvědavá holky. Špatný sny jsem nevěděla, že můžou být. Ať to utíká a už je příští týden. Jdu si zase udělat smaženky :grinning:
27. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
yaris teď jsem přemýšlela o těch smaženkách.jak myslíš ty plněné smaženky?
27. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Reny - vyřízneš z krajíce střídku, opečeš kůrku i střídku, dovnitř kůrky rozklepneš vajíčko - pečeš pomalu, aby se stihlo udělat, na vajíčko dáš slaninu, sýr, kyselou okurku, hořčisi a cibuly, pak přiklopíš střídkou a je to - vynikající!! Zrovna jsem dojedla.
27. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda yaris zítra to udělám k večeři.zní to moc lákavě :confused: takhle jsem to ještě nikdy nejedla a ani jsem to nikdy neslyšela :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a yaris tu střídku mám obalit ve vajíčku při pečení,nebo né?
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš to udělat, je to naprosto vynikající. Můžeš tam dát co Ti chutná - taveňák, kápii... a když tam toho nacpeš hodně (jako já) tak ta střídka bude vyčnívat, ale to vůbec nevadí :dizzy_face: A to vajíčko z té kůrky nevyteče, dobře to drží při pečení i potom :wink:
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda yaris kdyby jsme nebyli po večeři,tak se snad do toho vrhnu teď hned :dizzy_face:
díky za typ :wink:
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak dej vědět, jak chutnalo :wink: Já jdu čumnout na růžovku a pak do pelechu, dneska mě to nějak zmohlo :dizzy_face: Tak pa holky a hezký večer
27. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chodi k vam nadis.h ja po ni pokukuju chtela jsem se optat jak se ji daři a tak :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hledam u vas nadis.h chci se zeptat jak se majia tak :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem tu byla u vás před Vánoci na radu ohledně Gennetu v Liberci ... na recenze a tak, že chci přejít z pražského Iscare ..... tak už to dozrálo; absolvovala jsme jedno neúspěnšé ivf a jeden ket a už tam nemáme žádné mražáčky, tak do třetího ivf chceme jít tady v liberci, protože to dojíždění je děsně únavný.
Tak ještě než tam zavolám se chci zeptat, jestli máte nějakýho "oblíbenýho" doktora / ku, kterého byste mi doporučily. A jestli to vůbec lze, se objednat přímo k někomu nebo jestli mě prostě k někomu přiřadí? .... A jak dlouhá je asi objednací doba před první schůzkou? Je nával?
27. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem spokojená se všemi lékaři z Gennetu,ale nejraději chodím k mudr. Petrovi ,je to srandista a optimista a nabíjí mě energií.Mám za sebou už 2 neúspěšné ivf a čekám na 3.Co se týče objednání,vždy se mě ptají ke komu chci a termín schůzky nejdýl 14 dní od objednání.Původně jsem jezdila do Prahy do Pronatalu,ale vzdala jsem to tam,přesně jak píšeš-bylo to únavné,časově náročné.Ivka
27. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

Katko ahoj.Kdo jsi?? :confused:

Isi udělala jsi dobré rozhodnutí. S výběrem lékaře to můžeš buď nechat na nich a nebo si sama říct ke komu chceš. Já chodila k mudr Petrovi.Je fajn-přátelský,ale pak jsem přešla k pí primářce a od té bych už nikdy nechtěla pryč. Je zlatá,hodná a zkušená. JInak já když se objednávala na 1 konzultaci tak jsem dostala termín za 15 dní. Nával není. Mají to skvěle zorganizované,že člověk nikdy nečeká v narvané čekárně a jak Tě objednají tak v ten čas jdeš na řadu.
28. led 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
je tu někdo?
Mám dnes volno, tak se jdu na vás zase podívat.
Isaosa, já chodím od listopadu k Petrovi a jsem spokojená. Primářku znám už ze špitálu a slyšela jsem na ní různé názory. Podle mě je to ale v lidech. Samozřejmě každý je někdy nepříjemný, ale zase jsou lidi, kteří si stěžují na všechno a na každého. Když ti nebude lékař vyhovovat, vždycky ho přece můžeš změnit, ale myslím, že v Gennetu budeš spokojená :wink: Já jsem dokonce dostala termín na první schůzku už za týden :slight_smile:
28. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jastr,

jak se máme?

Kecy o primářce jsem také slyšela,ale jediný slovo co jsem slyšela není pravda. A že jsem na lidi dost tvrdá amálokdo mi sedne.Tak už je co říct když o někom řeknu že je dobrý a v pohodě.
28. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Nadi,
prostě se každý musí přesvědčit sám, viď :wink:
Já dnes budu volat do Gennetu, jestli už nám to pojišťovna schálila, tak jsem zvědavá.
A co ty, co dělá pupík?
28. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pupík je doufám pořád živý a zdravý. :wink:

To už tam snad bude.Já nevim co tam dělají na té pojišťovně.Vždyt jde jen o podpis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinač já jsem v práci a nudím se tu.Nikoho tu nemám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho opatruj :wink:
Máš to dobré, že můžeš chodit do práce, i když se nudíš. Já dělám na tři směny ve špitále a každou chvíli máme někoho infekčního, takže jestli to vyjde, půjdu hned na PN a doma se asi zblázním :frowning2:
28. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jastr na jakém oddělení děláš?
28. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi, dělám na diabetologii, takže by si člověk řekl, že jen cukrovkáři, ale máme tam všechno :unamused:
28. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak diabetologie se mi zrovna nehodí. :grinning: Ale nejspíš k Vám půjdu na test na cukrovku ne??Jako těhu.
28. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to bys asi šla na ambulanci centrálních odběrů, je to novinka. Ale pokud budeš mít těhotenskou cukrovku, tak budeš chodit k nám do poradny. Ale ty ji mít nebudeš!!!!! :grinning:
28. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek