• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahooj holčiny :slight_smile:
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři už jsem jí šikla email. Na tu jedinou dám v tuhle chvíli. Uvidím ještě jak se vyjádří můj gyndr k tomu,ale přikloním se k názoru jejímu.
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jastr Ty ho znáš?? :slight_smile: Je fajn.Chodí se mi k němu dobře.Ještě o tom výsledku neví tak jsem zvědavá co na to řekne on.

Ahoj Lemur.
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jastr no já jsem z toho taky jelen, ale Mudr. mi to naordinoval, tak plním rozkaz :grinning:
ahoj lemurko
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři s tím Pregnylem...nebude 8ého ještě brzy na to abys testovala a neměla // z Pregnylu?
28. led 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lemurko :slight_smile:
28. led 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi,co to tady čtu? Nejdřív depka a teď toto s čípkem.Já jsem po konizaci čípku,ale už před lety.Správně jsi udělala,že jsi napsala ona ti určo nejlíp poradí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi, to já nevim, ale řekli že mám testovat za dva týdny a volat si na krev, tak nevim
28. led 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemur no sračky...Co Ti budu povídat. :rolling_eyes: Já se biopsie nebojím,ani výsledku,ale toho zákroku teď v týhle situaci!!! Aaach jooo.
28. led 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadis, já jsem k němu přešla před rokem a po předchozích zkušenostech se svým gyndr si ho nemůžu vynáchválit. Setkala jsem se s ním už dřív, protože mě operoval, takže můj vnitřek už poznal :slight_smile: Zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by o něm řekl něco špatného.
Ahoj lemurko, jak se máš?
28. led 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee Jastr tak to jsi spolupacientka! :slight_smile:

Holky teď ty emoce ze mě vyletěly!Primářka je prostě největší poklad!! Tohle mi napsala:

Dobrý den paní Herclíková.

Teď jsem volala dr. Blumlové, konsultovaly jsem vše spolu. Paní doktorka chápe Vaše obavy , i když biopsie nijak nezvyšuje rizika potratu.
Domluvily jsem se na tom, že pokud biopsii nyní ne, pak jsou nutné časté kontrola u ní a vyšeteřní kolposkopem během během těhotenství.
Pokud zůstane nález stejný, biopsii udělá po porodu. Pokud se nález zhorší budete muset biopsii podstoupit v těhotenství.
Kontrola u ní platí 17.2.2010, jak jste byly domluvené. Jen jí připomeňte,že jsme domluvené na konservativním postupu.

Zdravím Vás a držím palce ať je vše OK.Zasloužíme si to/obě/ po té námaze.
28. led 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi,chápu,...Prim ti poradí a uklidní tě. :slight_smile:
Byla jsem u ní v úterý a vždycky do mě vlije ohromný klid a pocit,že je vše možné. :slight_smile:
Je to naše zlato. :grinning:
28. led 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadis, tak to je od primářky super přístup, když ti to takhle zařídila. Už jsi klidnější?
28. led 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi ! No vidíš ! Než naťukám dvěma prstz svou odpověď,tak už jsi klidná :grinning:
28. led 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
prsty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi to byla tedy rychlost :dizzy_face: je vidět,že jí zaleží na svých pacientech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď mi ještě psala,že se nemám ničeho bát,že ta dr ze špitálu patří mezi největší odborníky v republice na tohle a že jsem tam v nejlepších rukou.
A že se hlavně musím přijít po porodu ukázat! :slight_smile:
28. led 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no je to od ní super přístup :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,já myslím,kdyby nám všem poměřili nervy,tak je máme jako super tlustý špagáty. :sunglasses:
Mohly bysme zásobovat reprezentaci v horolezectví. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
lemurko :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Lemur to mi povídej. :rolling_eyes: Já to mám v podstatě ode dne co jsem nastoupila na laparku 12.března a furt jen nervy,nervy nervy...
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale my to vydržíme!Protože jsme holky silný!
A pak založíme spolek dodavatelek silných nervů :grinning:
28. led 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co bych měla primářce koupit,aby jí to udělalo radost? Zaslouží si ode mě něco za to všechno.
28. led 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi,myslím,že bude mít největší radost,až jí v létě přineseš ukázat mimi :slight_smile:
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlasím :slight_smile:
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi ale jestli tam za ní náhodou půjdeš jí poděkovat,tak jí kup pěknou kytku :wink:
28. led 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No kytku jedině v květináči. :grinning: Mě je líto dávat či dostávat řezaný kytky.Hned uschnou. :grinning:
28. led 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dočítám vás...
Yaris už je máš v bříšku,super a tolik mrazáčků. :slight_smile:
Jastr tak konečně schváleno,hurá. :slight_smile:
Reny to musel být zážitek v buse. :wink:
Jindři ty pořád pícháš.Je to pro dobrou věc. :slight_smile:
28. led 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Jinřiško - já měla včera večer cca 10 min taky křeče, přesně jak píšeš jako "zaražený prdy" :sweat_smile: Jinak trochu špinění, ale to mi řekli, protože ten zákrok šel včera hůř. Beru Utrogestan ráno a večer po dvou tabletách, 3x denně Magnesium a 1/5 tablety ráno Prednison. Zajímavé, že máš Pregnyl :wink: Každopádně oni vědí, co je potřeba. Testovat bych měla 10.2., ale nevim nevim, jestli to vydržím.
Jinak všem přeju co nejméně starostí!!
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já budu mít tenhle cyklus IUI.Zkusíme to.Šance je malá,ale je.A teď po laparce trošku větší. :slight_smile:
28. led 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek