• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Ahoj holky...tak v pátek mám OPU...jsem z toho vykulená :confused: páč je to teprve desátý den cyklu, ale Petr říkal, že není na co čekat :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ifet,to je rychlý - 10.den,budu držet palce :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Lemurko...no prej rostou rychle...dneska měli 15mm :astonished: a za jak dlouho je odebírali tobě?
2. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jednou 15. a jednou 16.den,ale každá to máme asi jinak.Čím jsi stimulovala?
2. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stimulovala jsem od 2. dne cyklu Gonalem 225 IU. A ty?
2. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Gonal a Cetrotide a pak dlouhý protokol s Gonalem.Ale už je to několik let a nebylo to v G.
2. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Cetrotide mám taky...a zadařilo se vám? teď chcete druhý nebo?
2. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee,bohužel se embryjka nechytla
2. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí...tak že jste měli pauzu a teď to zkoušíte znova?
2. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobyla stávkuje :angry:
Dočtu později,hezký den všem.Pa :grinning:
2. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky :slight_smile:
tak kontrola o.k.utz mi ale nedělal :unamused: dnes jsem 17+2tt.taky už cítim pohyby :dizzy_face: zatím jen tak nepravidelně,ale už prďolku cítim :slight_smile:
jo a na kontrolu jdu opět až za měsíc :confused:
nadi to se máš,že ti dělá utz pokaždý :dizzy_face: a nemusíš mít obavi že ti nic není,protože mě taky jinak nic není :wink:
taky mi ještě doktor ukazoval ty výsledky z tripel testů,a to jsem fakt ráda,že to mám negativní :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

byla jsem ráno na odběru na tripply a šla pak ještě spát a spala do teď. :grinning:
A zapoměla jsem donést moč... :confused: Ale to mám za to, že mi to sestra neříkala. :rolling_eyes:

Renuš paráda.Ty se máááš že cítíš pohyby!! A Tobě nějak změnili tt ne? Že jsi o týden navíc přede mnou. :fearful:

Ifet super.To reaguješ skvěle na pigára, že jdeš tak brzy!! Buď ráda. :slight_smile:

Jani super bojovníci. Tihle se už udrží! :wink: Mě neodpadl ani jeden.
2. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to tt už mám takový od prvního utz v Gennetu.
2. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a ty už brzy taky ucítíš pohyby :dizzy_face: při prvním těhu jem je cítila na 18tt :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já furt čekám a nic. Jsem fakt na nerv z toho.Ještě týden a uvidím zda je vše OK. :zipper_mouth:
2. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ty ale nemáš být proč na nervy :angry: někdo cítí pohyby až ve dvacátým týdnu :wink:
ty jsi hroznej zmatkář :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přibrala jsem dvě kila za měsíc :wink: tak to je dobrý.ani na sobě nic navíc necítim :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nepřibrala ještě nic. Kilo jsem zhubla. A jsem janek já vím. Páč moc pozoruju břicho a tak vše možné. :rolling_eyes: A pak se takhle vydepčim.
2. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo :angry:
když člověk něco neví,tak se na tebe může obrátit,se vším dokážeš poradit a tak :dizzy_face: :dizzy_face:
ale jak se jedná otebe tak se zbytečně stresuješ :angry:
2. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Ale tak asi je to normální.
2. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak pěkně klídeček,hlaď si bříško a povídej si s prdelkou,určitě bude mít větší radost :dizzy_face: :dizzy_face:
já si s prdelkou taky povídám a hlavně ráno,než vstanu z postele :grinning:
2. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už chci vědět co v bříšku mám :confused: jestli holku,nebo kluka :confused:
2. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se to blíží. Za 3 týdny bychom to měly vědět na sto péro pokud to nebudou stydlíni. A jsem zvědavá zda mi toho pimpulu potvrdí. Už se tak těším, že to kluk bude,že by to ylo zvláštní mi říct že to bude holka. :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to ti úplně závidim že zž to víš :wink: myslím ale,že se doktorka u tebe nespletla :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu až 5.3. do Gennetu na velký utz.se už nemůžu dočkat :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš tak toho 5ého už to budeš vědět na tuty!! :slight_smile: No já jsem taky ráda. Je to takový hezký,když už mluvím konkrétně jako že ON. Proto by to bylo divný,kdyby mi to změnili. Ale nezměnííí určitě. :grinning: On si toho Káju už tam objednal přítel v době kdy jsem ještě nebyla ani těhu.Shodli se s jeho NEJ kámošem.
2. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci právě taky už mluvit k prďolce jako k ní,nebo k němu :wink:
nadi to je jasný :dizzy_face: máš tam kluka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, právě jsme se vrátili z kliniky, jela jsem radši na kontrolu když bolesti nepřestávali, no a rozjel se mi hyperstimulační syndrom, takže odběry a kapačka. Jen ze mně nemohli vůbec dostat krev, prostě mi netekla. Takže až na třetí pokus to klaplo, jsem rozpíchaná a zítra kapačka znova. Hrozí mi i nemocnice, ale snad to nebude potřeba. Musím pít 5-6 litrů a jíst stravu bohatou na bílkoviny. Hold si to tentokrát užiju se vším :frowning2:
2. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jidřiško tak to je mi moc líto :frowning2: to jsis teda užila :cry:
snad ta nemocnice nebude potřeba.
hodně pij a odpočívej.držím ti palce aby vše bylo v pořádku.
2. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš doufááám. :slight_smile: Taťka bude šťastný. I když si myslím,že holčička by byla jeho mazlík.Tak jak to je skoro vždy. :slight_smile:

Jindři tak to je jasný!!Jsi těhule!!! Když se hyperstimulák rozjede po ET tak v nejvíce případech proto že začne v těle stoupat HCG a udělá takovouhle paseku!! :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek