Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
13. únor 2010

ahoj holky, od 5 už nemůžu spát. Šla jsem na záchod a zjistila, že zase krvácim. Vzala jsem si teda 2 ascorutiny. Holky myslíte, že mám jít znovu na pohotovost nebo mám pořkat v pondělí na gyndu. Proč člověk nemůže mít něco normálního ☹

luckan.
13. únor 2010

Holky děkuju :D uvidíme jak to bude ale uklidnili jste mě...pač já na to jdu už po druhé a další měsíc se mi zase čekat nechce ☹

ma.ja
13. únor 2010

ahojte berušky 😵

přišla jsem jen nakouknout, záda bolí jak svině, tak se snažím pořád ležet ☹

koukám, že tady je smutná nálada, Péti asi bych být tebou šla na tu pohotovost, do pondělí daleko... aspoň budeš vědět na čem jsi. Držím palečky 🙂

zatím pa, zas nakouknu

reny01
13. únor 2010

petruš jestli krvácíš jdi na pohotovost hned a vůbec nepřemýšlej

petra49
13. únor 2010

Ahojky, no Reny teď už je to zase spíš špinění, ale vzala jsem si ten ascorutin, jinak mě nic nebolí. Říkala jsem si, že kdyby se to nějak zhoršovalo tak půjdu

petra49
13. únor 2010

abych zas nebyla za blázna

reny01
13. únor 2010

petruš nebudeš za žádnýho blázna prosimtě 😠
mě takhle jednou doktor vynadal,protože jsem si myslela že je to normální když ženská trochu krvácí,a tak jsem tam nepospíchala 😀
doktor mi potom řekl,že nikdy není normální krvácet v těhotenství 😒
petruško opravdu tam raději jeď.oni tam jsou od toho.a klidně se na to zeptej

reny01
13. únor 2010

petruško pro klid na duši 😉
věř mi prosim tě 😅

dvojcata2
13. únor 2010

ach jo holky opravdu tady jsou chmury Petruš taky myslím že by jsi měla zajet budeš mít klid.
No já jsem si (asi) vymodlila slaboulinkatou druhou čárku na včerejším testu ale je to opravdu malý duch spíš si myslím že když se to namočí tak jde malilinkato vidět kde ta čárka je.Dnes jsem hned taky testila a nic včera jsem trochu doufala dnes už né. ☹

reny01
13. únor 2010

ách jo,to je ale dnes den ☹
jani tam byl slabý duch,tak naděje je pořád 😕
holky já vám držím palečky ať vám to dobře dopadne. 😉

petra49
13. únor 2010

Jani neboj, ještě máš pořád čas

Já byla ve středu kvůli krvácení, dal mi ten ascorutin, ale ani jsem si ho nevzala, protože večer už to bylo dobrý. No a od středy do dnešních 5 hodin nic, říkal, že to občas může být, jak se roztahuje děloha, že může prasknout nějaká cévka, teď už zase skoro nic, tak uvidíme

dvojcata2
13. únor 2010

tak to bude tím Péto mimi se tam točí a dělá paseku asi je kusan po tatkovi 😀 😀 😀
ten duch se mi na testu objevil po delší době a to prej nic není

petra49
13. únor 2010

Jani, tak teď jsi nás oba rozesmála.

Já když jsem testovala takhle brzo, tak druhou čárku jsem měla vždy delší dobu po limitu, v limitě byla až někde ten 13,14 den. Takže šance je a nevzdávat se

nadis.h
13. únor 2010

Ahoj holky,

já zas lítám po bytě a uklízím.Večer se mi vrací drahouš.

Péti taky bych jela raději hned! Jsem zastáncem raději 3x zbytečně než 1x pozdě.Od toho tam jsou,aby se na Tebe podívali.

Jani ta čárka koukám si z Tebe dělá pěknu srandu. At se už ukáže a nedělá Zagorku. 😝

Isi v sobotu v Gennetu jsou snad jen při plánovaných zákrocích. OPU apod.

isaosa
13. únor 2010

petra49: Já bych taky raději zajela. Jak píše Nadi, radši třikrát pro nic než něco zanedbat.

dvojcata: Hele, netestuj každé ráno. Vydrž do do dalšího pátku a pak bude tlustice jako hrom. Teď si užívej to, že je šance!

petra49
13. únor 2010

no holky, nejela jsem, , papkám ten ascorutin a v pondělí si dojdu na gyndu, tak doufám, že je brouk v poho

dvojcata2
14. únor 2010

Ahoj děvčátka tak já jsem už z tojelen dnes jsem 10 den po ET já vím že jste mi říkali at netestuju ale já testla dnes i včera se ukázala slabá ale viditelná // ale dnes jsem začla špinit ne krev ale taková špína ted jsem hotová nevím co jsi mám myslet.Jo a počítá se den ET nebo až den po ET??

petra49
14. únor 2010

Ahoj Jani, špinění může být, to mi říkali i v gennetu- může to být z toho jak se mimi zavrtávaj, podívej na mě já špinim i teď v 16tt - v pondělí skáknu radši na gyndu. Janiku ba naopak to může být dobré znamení a když tam máš i slabé //, tak to vypadá nadějně

reny01
14. únor 2010

zdravím holky 🙂
jani tak to vypadá dobře 😉 to jsi určitě těhule 😵 😵

nadis.h
14. únor 2010

aaaa dobrý den. 🙂

Jani moooc gratuluji!! Zatím potichounku,ale myslím si,že je jasno!!Jupíí!! 😀
A ze špinění si nic nedělej.To prostě často bývá od mimiňouse. Naopak holky stresují některé, že na začátku nešpiní a tak si myslí,že se to nepovedlo!! 😉

dvojcata2
14. únor 2010

Ahojky Nadi kéž by jste měli pravdu špinění ustalo trochu bolí břicho a záda ale jinak ok.No uvidím ve čtvrtek to bude 14 dní tak budu volat na krev jestli do tý doby nepříjde mrcha.

nadis.h
14. únor 2010

Nepříjde!!Nesmí!! 🙂

ifet
14. únor 2010

Ahoj holky...potřebuju zase vaše rady...jsem 7 den po ET a břicho už druhý den nebolí...přešla vás bolest taky a přesto jste byli těhu????

dvojcata2
15. únor 2010

Ifet tohle je různý u prvního IVF mně bolelo břicho a prsa furt.Ted u toho druhýho mně bolelo asi dva dny pak sem tam zatím mám na testu //ale slabé a zatím nesílí stále ze mně teče nějaká špína a jestli jsem se dozvím ted ve čtvrtek jestli nepříjde mrcha.Jaký den jsi byla na odběru??

dvojcata2
15. únor 2010

Jo ještě jsem se chtěla zeptat mněla jste některá problém s wc?asi už 4 den mi to nejde na velkou a to jsem chodila pravidelně každé ráno.Jste tady někdo kuřáci???A co ty Nadi přestala jsi???

ifet
15. únor 2010

No mě nikdy moc břicho nebolelo ani před menses a prsa vůbec. Na OPU jsem byla 5.2. a na ET 8.2. bez prodloužený kultivace...břicho mě bolelo do pátku 12.2....dneska ráno jsem nevydržela a udělala jsem si test a byl negativní...ale je to asi ještě moc brzy...od kdy máš na testu čárečky? A počítáš do toho i den ET?

dvojcata2
15. únor 2010

Já byla na ET 4.2.No počítám i den ET ale někdo říká až den po ET.No nebyla to čárka ale stín a to jsem ho honila na světle a myslím že to bylo 8 den.Dnes jsem 12 den i s dnem ET a čárka je slabá.Ty by jsi mněla být 8 den a to je opravdu málo.Tady mně říkali at testuju až za dva dny ale to nejde vydržet testuju jak blázen každý den.

indriela
15. únor 2010

Dobre ranko vsem,
Janicko dvojce: hodne jsem cetla o tom, ze si holky stezuji, ze je v tehu trapi zacpa, takze dalsi priznak, co by mohl naznacovat 😉
ifet: i Ty jedna nedockavko, jeste vydrz, je brzicko... Drzim palecky 🙂
Ja cekam ke konci tohoto tydne mrchu, abych mohla konecne na ten HP. To cekani je nekonecny - porad tady vsechny na neco cekame, to je na palici 😀

ifet
15. únor 2010

A dvojce ty jsi měla PK?

dvojcata2
15. únor 2010

Indri no už je změna ted jsem utíkala málem jsem se po.... 😀 😀 😀
ifet:U prvního pokusu jsem si nedala nic jedno dítě mám(15)a před 3 roky jsem byla těhu ale mimoděl. tak jsem si myslela že když je to jenom vejcovodama že je nemám tak na co platit za všechno.Z 8 se oplodnili 3 a to 3 po 48 hod zaniklo 2 do mně dali a ty se neuchitili.Ted jsem dala ISCI I prodl kult.z 8 se oplodn.6, 2 do mně dali a mám 4 mrazáčky