• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Tak to jste mě uklidnily s těma UTZ....zítra vám dám vědět,jak to dopadlo...teda pokud budu schopná :grinning:

Jinak já bulím úplně u všeho...a to jinak jsem držák...

Kolem mě jsou snad všechny těhotný anebo mají malinkatý miminka....a jedna těhule si vesele chodí do hospody,pije pivo a pánáky jakoby se nechumelilo a k tomu kouří jako golem...s tím břichem to je opravdu nádhera...nejraději bych ji vždycky zabila,když ji vidím
17. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi - neboj,určitě to dobře načasovali :slight_smile: Přeju hodně vájek :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže tomáme podobný Lemurko.... :wink:

Ifet: jenže jak bys to chtěla udělat, nesledovat se? to prostě mě nejde...

Holky já jsem za 3 dny přečetla 530ti stránkovou knížku, to se mi nikdy nestalo a až na ty chmury o mimísky se psychicky cítím totálně v pohodě, protože v práci je to jen stres.... jenže zase bych neměla čas se pozorovat...
17. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takový bych trefila...a těch se to drží s prominutím jak hovno košile...někdy je to trochu nespravedlivý...ale co, nám to snad taky vyjde...
17. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemurka děkuju :slight_smile:

Holky,já první těhotenství zjistila až když jsem začala omdlévat a zvracet (to bylo 8.týden)....menstruaci jsem měla nepravidelnou,takže to mě ani nenapadlo....jen teda vím,že mi manžel říkal,že mi vyrostla prsa,jestli nejsem těhotná...ale to taky bylo až někdy kolem toho 8.týdne...takže u mě se těhotenský příznaky objevily až takhle pozdě
17. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím něco hodit do kotle..........teda ne uhlí :grinning: ...myslím jako do kotlíku - něco na zub :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zase kouknu :slight_smile: Paaa a chci slyšet samý dobrý zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi: tys to poznala až osmý týden? jé to je super... taky bych to tak chtěla.... no my si to musíme teď prostě všechny vyčekat...:o) a vybojovat...

s tím alkoholem: to je hrozný a s cigaretama taky: dr. Petr mi říkal hlavně nesmíte kouřit a pít alkohol.... jakože já nejsem žádná kuřačka, občas (teda dřív u vínka) ale to už je dááávno a stejně si myslim, že to kolik kdo kouří a pije může ovlivnit ale spíš je to dáno jinými vlivy... co myslíte?
17. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinka....jojo,až 8.týden....to bylo překvápko =)...
Já taky pila jen když se šlo někam pařit a cigaretu jsem si dala jen vyjímečně,opravdu když už jsem nějakou tu sklenku v sobě měla :slight_smile: ale jinak jsem nikdy nekouřila...a v těhotenství by mně to ani ve snu nenapadlo,to nechápu...myslím si,že žiju tak nějak normálně zdravě....a stejně teď nemůžu otěhotnět...opravdu nevím,v čem to může být,že nějaká otěhotní ani nemrkne a druhá s tím má takové trápení
17. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to totálně nespravedlivý.....! ale to bychom mohli řešit dny týdny a měsíce....

se máš, už teda máš aspoň jednoho drobka....... jenže já pořád nic a to je mi 31!!! :fearful:
17. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sjedu do krámu, ale za hodinku jsem tu... musím trošku provětrat hlavu akoupit nějaký maso (bílkoviny:o)
17. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani...mám kluka,teď mu budou 3 roky,povedl se hned 1.cyklus po vysazení antikoncepce...
Mně je 28 let a bylo mi diagnostikováno předčasné ovariální selhání...a vy víte,kde je problém?
Neboj,taky se dočkáš!!!!!!!!! :wink:
17. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě není zatím u mě nic nenašli... vše vypadá OK..... manžel trpí oligoasthenospermie... no prostě málo a pomalý...
:unamused:

jé ty se máš s klučíkem,ale chápu, že si přeješ další a uvidíš, že nakonec se povede oběma... všem tady... některá si počká trošku dýl a já doufám, že všechny nakonec budou těhulky.... že?
17. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě.Víš,ono je to pro mě zase těžké v tom,že už vím,jak moc krásné je mít dítě a proto toužím mít ještě jedno....příjde mi ten mateřský pud ještě silnější než kdy předtím :unamused:
Snažíme se dva roky a je to prostě dlouhý....ale teď konečně aspoň vím na čem jsem...naštěstí aspoň manžel je v pořádku
A těhotný budeme všechny dřív nebo později,to je jasný :grinning:
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeeh Vy hste toho naprndaly!! :sweat_smile:

Já si dala pěkně dlouhých 20.. :grinning: Od 11 do skoro 3...Pak jsem skákla pro lososa na véču,dala prát prádlo a jsem tu. :wink:

Jani vítej a držím palce.

Je moc fajn,že rozšiřujeme řady! :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ifet nebo kdo jste se to ptal..Tak bříšo na menses mě bolelo až někdy do 10-11 tt.
17. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak si představte že jsem volala do G na výsledky krve a sestra mi řekla at si zavolám za hodku že tam nějaký hodnoty jsou ale malý že to musí ukázat dr.Tak tam volám a dr řekla že to je tak malý množství že to je negativní.A když jsem šla z G tak jsem se stavila u svý zubařky aby mně objednala že mně pobolívá zub ona mně hned vzala a vytrhla moudrák i s kusem kosti a ted tady trpím au au.Jinak všem snažilkám víc štěstí než jsem měla já nadi ty se opatruj a vůbec vy všechny jse opatrujte!!!!!!! :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojčata a co máš teda jako dělat??? Máš čekat jestli se to nezvedne???? A test jsi měla ale pozitivní né???
17. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdy holčiny, už jsem zpátky a nakoupila jsem další dvě 500setistránkové bichle...:o) a taky pro radost nějaký ty blbinky ale celoudobu, co jsem chodila po hypernově jsem stejně myslela na to, jestli to neubližuje mimískům a tak jsem ráda, že jsem tu a zase tu sedím a čtu co nového.....
Dole se mi to nějak bouří ale spíš z hladu.. kterej mám teď co jsem doma snad neustále 24 hod denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co u nich znamená tak malé množství,že je to negativní?? Třeba je šance že to povyleze?

Jani co měli hezkého v Hypernově?Chtěla jsem tam zajet předevčírem na kukandu na těhugatě,ale pak jsem to zavrhla.
17. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako mi povídej, já jsem za tu dobu přibrala snad tři kila, furt jim.. :grinning:
17. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi: no já chápu, že víš jak je to krásný ... to já se zase bojim... v poslední době nějak pořád vystrašená .... :astonished:

nadis.h: co měli? slevy už fuč, všude nový kolekce a já nebudu kupovat, když nevím jak to se mnou bude :slight_smile:
koupila jsem 2 knížky jo a bavlněný trenýrky ty mám nejradši jsou pohodlný a " neřežou:slight_smile: "
no a pak jsem koupila nějaký masino a oříšky, na ty já jsem teď ulítlá, takže rovnou pistacie, vlašáky i buráky....

Ifet : já měla 57 kg a 173 cm a teď už mám 61 ale nějak se v jídle nehodlám omezovat... :dizzy_face:
17. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý...já mám 166 cm a ted už 62 kg...a to jsem měla na podzim 58kg...krize :grinning:
17. únor 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ifet já ze stimulky nabrala 10 kilo. :rolling_eyes: A to jsem nejedla! Jen prostě z těch léků všech. :rolling_eyes:

Holky jen jezte. Vyhubliny nejsou v modě. :dizzy_face:
17. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to po těch hormonech jde samo :grinning: no co, hlavně, když budou mimina :grinning:
17. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jaké to množství je ale těhu nejsem v den kdy jsem začla krvácet tak na testu duch už nebyl ani vidět takže v krvi byl zbytek jak po alkoholu zbytkáč,Nadi kouříš nebo jsi s tím úplně sekla
17. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny...to já mám opačný problém...je mi po té stimulce pěkne zle...jídlo nemůžu ani vidět....
Dvojcata:Hlavu vzhůru,bude líp!!!!!!!!
17. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojče to je mi líto...myslela jsem, že jsi oukej...a už jste mluvili co a dál s doktorem?
17. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já holky při stimulce měla 66... a břicho jako v sedmým měsíci.. ještě jsem to donedávna měla někde v kompíku vyfocený sem to dokonce i našla, ale jak to vložit nevim....
17. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr má volno až 30 jsem zvědavá co mi řekne.Holky poradte huba mně bolí mám tam díru jak do p...leduju žeru prášky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojcata2 - jej, zuby to je hrůůza... zaspat to asi nepůjde co? bohužel jestli sis vzala i prášky proti bolesti tak to už nevím.... možná bylinkovej čaj po lžičkách nějakej zklidnující?
17. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek