• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
holky dala jsem tam teda fotky pupíka,ale fotto nic moc,je to přes mobil :unamused:
později juknu,zatím ahojky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma.ji, s tím dýcháním jsem toměla taky... a dost silný, skoro jsem se dusila.... bylo to den OPU a denpotom, ale vydržela jsem to,.... DRŽ SE! :o)
u prim. jsem byla na ultrazvuku jednou a byla moc příjemná. myslim, že je tam nejlepší :slight_smile:

Nadi, to máš jedno jestli ví nebo ne... HLAVNĚ ŽE TO JE... :o)))

já jsem teď zase hodinu a něco četla a válela se, ale už jsem celá otlačená tak jsem na vás šla mrknout...
18. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc gratulu ju k úrodičce.

Na mě dneska asi zas pracujou hormony, na nic nemám náladu, nic mě nebaví, nejradši bych prospala celej den. Teď jsem se přinutila aspoň umýt nádobí a upíct štrůdl. Už aby ta hnusná zima byla fuč.
18. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji držím palečky :slight_smile:
petruš taky mívám takový dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je,že se ta práce doma sama neudělá :unamused:
štrůdlík ti náladu spraví :dizzy_face:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAPIBARA: A chodíte s malým někam do MC, na cvíčo, plavání a tak? Že bysm e se třeba mohly seznámit :slight_smile:

Dík za osvětlení tamponády a uklidnění :slight_smile:

Já po narkóze naštěstí moc nekecala :grinning: Ale jedna paní co byla předemnou, tak moc prosila toho pána co jí vezla na lůžku "Pane doktore, já chci holčičkůůůů" :grinning: ..... a narkózu jsme si užila, vyspala jsme se jak snad nikdy :grinning:
18. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji ono to jako ve finále nevadí jo protože všichni 3 jsou fajn a mají přehled i tak když k nim třeba nechodíme. Zatím jsem tam nezažila žádné zmatky.

Péti to je hnus co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem z toho taky už shnilá a jsem ráda, že jsem zalezlá doma. :rolling_eyes: Nesnášim zimu.

Renuš jdu se podívat. :dizzy_face:

Holky a vyrobim tabulku pro přehled. Je nás dost tak ať víme kdo co. :slight_smile: Tak se tam postupňe doplňte. :wink:
18. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš máš ho rozkošné!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to teď docela pohoda období že? :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jasně. :slight_smile: Strašně se na něj těšíme.A on bude mít z chlapečka velkou radost. Beztak mu už od prvního dne říká Karel... :grinning:
18. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak štrůdlík hotovej a krásně voní.

Holky máte krásný břucha, taky přidám někdy fotečku. Ráno je takový malý a po jídle jak v sedmým měsíci

Holky, nechcete udělat nějakej srazík, třeba v cukrošce na něco dobrýho?Že by jsme si tu zimu trochu zpestřily a děti by dortíkem nebo zmrzkou určitě nepohrdli :wink:
18. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to je teď opravdu celkem fajn období :dizzy_face:
jsem zvědavá ke konci :grinning:
tentokrát si to opravdu snažím vychutnávat :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruško už se těším na bříško,tak né že ho tam dáš za týden :angry: :grinning:
já bych šla na srazík,ale opravdu se tam teď nedostanu :frowning2:
se holky sejdětě a budete mi vyprávět :confused:
18. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedině jsem holky přemýšlela,že bych přijela ráno vlakem do LB,a odpoledne by pro mě přijel mladej,až by jel z práce :confused:
ale to teď v nejbližší době asi né :confused:
18. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky běžte pěkně na nějaký pohárek a já tam někdy za vámi přijedu :dizzy_face:
18. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že si tu pěkně povídám sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem se aspoň vykecala :grinning:
18. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti na sraz je hnusný počasí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vydržme to ještě chvilku až nebude tak jako teď.. doufám... :grinning:
Hlavně se těším na léto až budou otevřené terásky ... :grinning:
18. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já bych docela taky ještě chvíli počkala :frowning2: až bude hezky,tak nikde nebudeme mrznout a představa jak sedíme pěkně někde venku na sluníčku,mě láká víc :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nakonec se všichni setkáme s prcoškama :dizzy_face:
18. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi právě volali z práce s nějakýma plánama, ježiš až ve mě hrklo :unamused: já jsem ráda, že jsem taky v tomhle počásku zalezlá doma.... fuj...
:rolling_eyes:

reny01 - ahoooj ty už máš slušný bříško... parádička... :grinning:
18. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak fuj,taky by se mi nikam nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny,tak spánek se nekonal,jsem nějaká roztěkaná,asi z těch dnešních zážitků....
Ale teda bolí mě břicho,ani ne tak vaječníky,ale mám pořád křeče jakoby asi kolem pochvy...je to docela mazec...

ISAOSA:chodili jsme na dva kurzy plavání...teď spíš chodíme ven bobovat...jsme z vesnice =)
jinak jsme zkoušeli školku,ale zatím to moc neklaplo....
18. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny: a hlavně ta prsíčka :grinning: co bych za ně dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bříško Kapibaro máš jaký? no to jsme měli asi všechny po OPU křeče... ale zítra ti už bude líp.. :sweat_smile:
já jsem musela dokonce chodit v předklonu, jinak jsem se nepostavila... tak tak to snad nemáš....

holky v neděli to bude 9. den, a v pondělí jdu do práce, mám to zkusit testnout už v neděli?

nevíte v jakým stádiu jsou embrya 120H? jestli se třeba nezavrtávaj dřív?
18. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě.Je hrozná zima a klouže to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já testla 7 den po ET a měla jsem //..Slabé ale byly tam. :wink: A to jsem neměla PK. Jen 72 hod
18. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapibara :grinning: pro mě to už jsou spíš dudy :grinning: už by se mohly zastavit :angry: co je malí,to je hezký :wink:
18. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis.... fakt? no tak to já testnu v neděli, do tý doby to vydržim.. už je malý pátek :slight_smile: MUSIM MUSIM....

kapibaro.... taky budeš mít... neboooj.... už brzo, po ET ti taky vyrostou.... :grinning:
18. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani testni jak se budeš cítit :wink: já bych dřív netestla,protože jsem posera :unamused: já nechtěla testnout ani ten 14den :grinning:
18. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny... no já jsem samozřejmě taky posera, poslední dobou vystrašená ze všeho.... vystrašenej zajíc hadr...

Nadi: 72 hod jeprodlouženej právě ne?
18. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska je teda pocasi - jak to slusne rict - proste na hovinko (pardon) - ja si sla dachnout, pac jsem byla nejaka unavena a prospala jsem 4 hodiny a to ani jeste nejsem tehotna! Tak to potes koste, to ja asi cely tehotenstvi prospim - no co, aspon mi to utece :grinning: A mate pravdu, uz dost bylo zimy, at tahne! My chceme slunicko, at muzem ukazovat pupiky (teda ty,co ho uz maji, ja zatim tak maximalne pneu)...
Kapi: super urodicka, gratuluju, tak at bojujou, prdelky...
ma.ja: no vidis, jeste jedna zapomnenka se prihlasila, to je cela particka bojovnicku, jupiiiiii!
janina79: ja bych taky jeste poseckala, ale chapu, vydrzet - to neni zadna sranda. Tak kazdopadne drzim pesticky na //
nadi, reny: krasny brisanko uz mate, holky :slight_smile:
lemurko, nadi: diky za osvetu, uz jsem zas chytrejsi :slight_smile:
Jinak jak tady ctu o te tamponade, tak to je teda vec, jeste ze posledni prispevek byl optimisticky, jinak bych cekala uplnej horor a byla bych vyklepana jak ratlik :fearful:
Ja porad cekam na tu MS, at uz muzu jit na HP, nejdyl o vikendu by mela dorazit a doufam, ze bude predposledni a vic uz jich nechci videt :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek