• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Blee a pálí mě od rána zas šíleně žáha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kapi :slight_smile: no naše malá nemaluje na zeď :confused: ale je jasný že to děcka dělaj :grinning: tak se to přemázne znova no :grinning:
nadi tak to ti tam padne jak ulitá :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi já měla 6 embryjek a taky vydržela. Ty máš skoro 3násobek tak se nenervi. :wink:
20. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reny :slight_smile: náš drobek to dělá tajně :grinning: ale on je hroznej lump.....teď mu dokončujeme pokojíček a tak si říkám,že jsme ho ani neměli malovat,stačilo by tam nechat ty šedý sádrokartony :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi:dobrá dobrá...jen mě štve,že zítra si tam nemám volat,ale až v ponělok...tak budu stejně jak na trní..asi mi není pomoci haha :grinning:
Chlapi,nelejte to pivo z oken,podivejte,jak vypadám....(vesničko má středisková)
20. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Taky jsem koukala na Otíka.

No to je jasný že nervy pracujou.Ale fakt se neboj. :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi :grinning: :grinning: no tak je to správnej kluk :dizzy_face:
my jsme dělali pokojíček ve třech letech.já vám ho nafotím,ale nebude to kvalitně :unamused: pak to hnedka smáznu :wink:
20. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny OK...my taky děláme teď ke 3.narozeninám...našetřili jsme nějaké money
Nadis díky za podporu
20. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme ho dělali asi čtrnáct dnů,ale stejně jí to tam budeme muset předělat až půjde do školy.je to tam teď ja v hračkárně,už jsem z toho na nervy.mladej jí strašně rozmazluje :angry:
20. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reny:aha,tak to my dělali úplnou rekonstrukci 1.patra,tak si dokážeš představit,jak to tady vypadalo přes vánoce...trvalo to přes dva měsíce...udělali jsme hnedle dva pokojíčky (pro jistotu) :wink:
20. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy holky jedete :grinning: :grinning: ty vaši malý drobci dávaj pěkně zabrat... :o)
já vařim teda dodělávám oběd.... v Rychnově to vypadá, že se protrhává obloha, jak je v Liberci?? :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je humusně. Večer zas sněžilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je akorát na spaní.
20. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapi celou rekonstrukci?fííha :wink:
tady teď krásně vylezlo slunko :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jukněte :wink:hračkárna :grinning:
a to ještě kočárky a spousty hraček vyřazených je venku v kůlně :grinning:
20. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme se napucnout a pak uvidíme, někam asi vyrazíme....

nadi, ať ti to uteče :wink:

mějte se fajně papa :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
janičko jen jděte,je tam krásně :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš to máte náádherné!!! :dizzy_face: Fakt jak pro princeznu.

Naše malá má takový police po celé stěně od shora až dolů taky narvanou hračkama. A táák se mamka těšila až to zdědí teď moje holčička. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak musí vydržet ještě nějaký ten rok no. :grinning:
20. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi dík.my jsme právě museli udělat police,kvůli těm plišákům.do budoucna bych pro ni chtěla nějakou stěnu,ale to prostě ještě nejde,protože je úplně ulítlá na plišáky a nechce se jich vzdát :angry:
nejlepší je,když k nám přijdou nějaký děti.ani nemusim popisovat,jak to tam potom vypadá :grinning:
nadi tak budete mít police s autíčkama :grinning:
jen si nemysli,kdyby jsme měli kluka,tak tam jsou auta :wink:
20. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se nám teď dlouho neozvala jindřiška :fearful:
20. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš no ségra má samé panenky a Popelčin hrad apod... To snad nebudeme z Káji dělat transexuála.. :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi :grinning: :grinning: jsi mě teda rozesmála :grinning:
20. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

Ted jsme si skákli do Mekáče. Nechala jsem tam za "svačinku" 250,- :grinning:
20. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte berušky :dizzy_face:

¨my máme ložnici fialkovou, tada 3 odstíny, 1nejtmavší 2 zdi světlejší a jednu jen nádech do fialkova a vypadá to nádherně. Takže fialovou doporučuju!!

Jinak už mám cvrčky v bříšku, nakonec zbyli jen 2, ty ostatní 4 se pý zastavili ve vývoji...ale i 2 stačí, hlavně ať se zakousnou a nepustí :slight_smile: Ještě mi Petr přidal Anopyrin a Pregnyl, vpodstatě to samé, co měla Jindřiška :slight_smile: a hlavně pít 5-6 litrů. Tak jsem říkala velkýmu Cvrčkovi ať mi přestěhuje rovnou postel na wc :grinning:
20. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majuško,

tak super. :dizzy_face: Další těhulka do pořadí.
20. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, kéž by :dizzy_face: už chci taky "tt" :dizzy_face:

jdu pokračovat v hajání, je mi nějak blivno. Pa
20. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to je teda pálka :fearful: no já vim,když se tam stavíme s malou :wink: ale to fakt vyjímečně.mladýmu s mekáče nic nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale aspoň jsi si pochutnala :slight_smile:
maji tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky ať to výjde :dizzy_face:
20. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš já taky jen vyjímečně.To už musí být.Ted jsem tam skákla páč to mám hned vedle vchodu.Ale bylo to dobré. :sweat_smile:
20. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělej chutě jo? :angry: :grinning: já mám ráda hamburgry :wink: mňam
20. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuš tak si přijet. Mám ještě chese schované a 1 tašku. :grinning:
20. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se teď vrátili ze Sychrova.. zavíraj tam ale už ve dvě, což jsme nevěděli a tak jsme si obešli tam ty nový baráčky (jak Bererli hills) a jeli zpátky přes Malou skálu do Rychnova na to nejlepší tiramisu široko daleko... Mňam...

Reny, no to je božský ten pokojík, takhle bych si to představovala,kdybych měla holčičku... :grinning: :grinning: :grinning:

Ma.ji, no super.... tak teď odpočívej .. hlavně ty první dny... ať se zavrtaj do peřinek pořádně.

Holky, mě po tý procházce začalo bolet břicho jako na MRCHU... UF UF... :cry: :frowning2:
20. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek