Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
20. únor 2010

Blee a pálí mě od rána zas šíleně žáha... 😝 😝 😝

reny01
20. únor 2010

ahoj kapi 🙂 no naše malá nemaluje na zeď 😕 ale je jasný že to děcka dělaj 😀 tak se to přemázne znova no 😀
nadi tak to ti tam padne jak ulitá 😵

nadis.h
20. únor 2010

Kapi já měla 6 embryjek a taky vydržela. Ty máš skoro 3násobek tak se nenervi. 😉

kapibara
20. únor 2010

Ahoj Reny 🙂 náš drobek to dělá tajně 😀 ale on je hroznej lump.....teď mu dokončujeme pokojíček a tak si říkám,že jsme ho ani neměli malovat,stačilo by tam nechat ty šedý sádrokartony 😀 😀 😀

kapibara
20. únor 2010

Nadi:dobrá dobrá...jen mě štve,že zítra si tam nemám volat,ale až v ponělok...tak budu stejně jak na trní..asi mi není pomoci haha 😀
Chlapi,nelejte to pivo z oken,podivejte,jak vypadám....(vesničko má středisková)

nadis.h
20. únor 2010

😀 😀 Taky jsem koukala na Otíka.

No to je jasný že nervy pracujou.Ale fakt se neboj. 😵

reny01
20. únor 2010

kapi 😀 😀 no tak je to správnej kluk 😵
my jsme dělali pokojíček ve třech letech.já vám ho nafotím,ale nebude to kvalitně 😒 pak to hnedka smáznu 😉

kapibara
20. únor 2010

Reny OK...my taky děláme teď ke 3.narozeninám...našetřili jsme nějaké money
Nadis díky za podporu

reny01
20. únor 2010

no my jsme ho dělali asi čtrnáct dnů,ale stejně jí to tam budeme muset předělat až půjde do školy.je to tam teď ja v hračkárně,už jsem z toho na nervy.mladej jí strašně rozmazluje 😠

kapibara
20. únor 2010

Reny:aha,tak to my dělali úplnou rekonstrukci 1.patra,tak si dokážeš představit,jak to tady vypadalo přes vánoce...trvalo to přes dva měsíce...udělali jsme hnedle dva pokojíčky (pro jistotu) 😉

janina79
20. únor 2010

no vy holky jedete 😀 😀 ty vaši malý drobci dávaj pěkně zabrat... :o)
já vařim teda dodělávám oběd.... v Rychnově to vypadá, že se protrhává obloha, jak je v Liberci?? 😵

nadis.h
20. únor 2010

Tady je humusně. Večer zas sněžilo. 😝 Je akorát na spaní.

reny01
20. únor 2010

kapi celou rekonstrukci?fííha 😉
tady teď krásně vylezlo slunko 😵

reny01
20. únor 2010

holky tak jukněte 😉hračkárna 😀
a to ještě kočárky a spousty hraček vyřazených je venku v kůlně 😀

janina79
20. únor 2010

jdeme se napucnout a pak uvidíme, někam asi vyrazíme....

nadi, ať ti to uteče 😉

mějte se fajně papa 🙂

reny01
20. únor 2010

janičko jen jděte,je tam krásně 😵

nadis.h
20. únor 2010

Renuš to máte náádherné!!! 😵 Fakt jak pro princeznu.

Naše malá má takový police po celé stěně od shora až dolů taky narvanou hračkama. A táák se mamka těšila až to zdědí teď moje holčička. 😀 😀 😀 😀 Tak musí vydržet ještě nějaký ten rok no. 😀

reny01
20. únor 2010

no nadi dík.my jsme právě museli udělat police,kvůli těm plišákům.do budoucna bych pro ni chtěla nějakou stěnu,ale to prostě ještě nejde,protože je úplně ulítlá na plišáky a nechce se jich vzdát 😠
nejlepší je,když k nám přijdou nějaký děti.ani nemusim popisovat,jak to tam potom vypadá 😀
nadi tak budete mít police s autíčkama 😀
jen si nemysli,kdyby jsme měli kluka,tak tam jsou auta 😉

reny01
20. únor 2010

taky se nám teď dlouho neozvala jindřiška 😨

nadis.h
20. únor 2010

Renuš no ségra má samé panenky a Popelčin hrad apod... To snad nebudeme z Káji dělat transexuála.. 😀 😀

reny01
20. únor 2010

nadi 😀 😀 jsi mě teda rozesmála 😀

nadis.h
20. únor 2010

😀 😀 😀

Ted jsme si skákli do Mekáče. Nechala jsem tam za "svačinku" 250,- 😀

ma.ja
20. únor 2010

ahojte berušky 😵

¨my máme ložnici fialkovou, tada 3 odstíny, 1nejtmavší 2 zdi světlejší a jednu jen nádech do fialkova a vypadá to nádherně. Takže fialovou doporučuju!!

Jinak už mám cvrčky v bříšku, nakonec zbyli jen 2, ty ostatní 4 se pý zastavili ve vývoji...ale i 2 stačí, hlavně ať se zakousnou a nepustí 🙂 Ještě mi Petr přidal Anopyrin a Pregnyl, vpodstatě to samé, co měla Jindřiška 🙂 a hlavně pít 5-6 litrů. Tak jsem říkala velkýmu Cvrčkovi ať mi přestěhuje rovnou postel na wc 😀

nadis.h
20. únor 2010

Ahoj Majuško,

tak super. 😵 Další těhulka do pořadí.

ma.ja
20. únor 2010

jé, kéž by 😵 už chci taky "tt" 😵

jdu pokračovat v hajání, je mi nějak blivno. Pa

reny01
20. únor 2010

nadi to je teda pálka 😨 no já vim,když se tam stavíme s malou 😉 ale to fakt vyjímečně.mladýmu s mekáče nic nechutná 😝
ale aspoň jsi si pochutnala 🙂
maji tak to je super 😵 😵 držím palečky ať to výjde 😵

nadis.h
20. únor 2010

Renuš já taky jen vyjímečně.To už musí být.Ted jsem tam skákla páč to mám hned vedle vchodu.Ale bylo to dobré. 😅

reny01
20. únor 2010

nedělej chutě jo? 😠 😀 já mám ráda hamburgry 😉 mňam

nadis.h
20. únor 2010

Renuš tak si přijet. Mám ještě chese schované a 1 tašku. 😀

janina79
20. únor 2010

my jsme se teď vrátili ze Sychrova.. zavíraj tam ale už ve dvě, což jsme nevěděli a tak jsme si obešli tam ty nový baráčky (jak Bererli hills) a jeli zpátky přes Malou skálu do Rychnova na to nejlepší tiramisu široko daleko... Mňam...

Reny, no to je božský ten pokojík, takhle bych si to představovala,kdybych měla holčičku... 😀 😀 😀

Ma.ji, no super.... tak teď odpočívej .. hlavně ty první dny... ať se zavrtaj do peřinek pořádně.

Holky, mě po tý procházce začalo bolet břicho jako na MRCHU... UF UF... 😢 ☹