Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
22. únor 2010

Lemur...taky to moc nechápu,právě že se zítra na to chci pořádně přeptat a nechat si to ještě jednou vysvětlit...ale je pravda,že ty vaječníky mně už asi rok dost bolí,takže asi s nima něco je

lemurka.m
22. únor 2010

Kapi - hlavně že jsou 🙂 A chválím za albíčko - malej je sladkej... 🙂 a fakt chceš kapibaru domů? 😀 Vždyť už tam jsi 😎

nadis.h
22. únor 2010

Ifet ano dá se říct, že až druhá. Já při první stimulce nedošla ani k OPU. Ukončili mi ten 1 cyklus hned na prvním utz protože jsem nereagovala na injekce a folíci nerostli. 😠 Tak pak jsem si vzala Gonal a šlo to.

Lemur ne ne neznáme. 😅 Jen Janča zná bráchu mého přítele.

lemurka.m
22. únor 2010

Nadi - aha,jsem myslela´že jste zjistily,že se vlastně znáte 😀
A ty vidíš z práce rovnou na G?Tak nás tam pěkně hlídej... 🙂

lemurka.m
22. únor 2010

Jednou mám čárku nahoře,jednou dole..............no je to jako v životě 😎

ifet
22. únor 2010

No a Nadi jak dlouho si čekala na další cyklus??? To už ti to taky museli schvalovat podruhé ne???

kapibara
22. únor 2010

Lemur..haha...chtěla bych ji,to je jasný...je to velká příbuzná morčete...a mně se morčácí hrozně líbí...ale spíš to zkončí u dalšího hafana =)

Ahoj Nadis...taky jsem si hnedle říkala,že máš Gennet za rohem 😉

lemurka.m
22. únor 2010

Reny - krásný břííícho,už se kochám... 🙂 koch,koch 😀 A prsíčka pro mě 😕 🙂

lemurka.m
22. únor 2010

Kapi - to byste byla krásná domáctnost...malá Kapi a velká Kapi 😀

lemurka.m
22. únor 2010

Teda ona ta malá Kapi je asi pěkně velká,co? 🙂

lemurka.m
22. únor 2010

A ještě v bříšku mini Kapi 🙂

kapibara
22. únor 2010

😀 😀 😀 Kapybara nůže mít až 70-80 kg 😀 😀 😀

kapibara
22. únor 2010

A ty nechceš Lemura? 😀 😀 😀

nadis.h
22. únor 2010

Lemur z práce na něj nevidím, ale vždy od něj odjíždím busíkem domů a tak myslím na ta moje děcka co tam máme v mrazáčku. 😀

Ifet mrkni ke mě do alba. Mam to tam napsané. U mě to bylo na dlouho protože jsem musela chodit každý měsíc při mrše na odběr krve na FSH. Mám ho vysoký a tak jsem nemohla stimulovat.Takže ta nepodařená stimulka byla v červnu a další ta úspěšná byla až v říjnu.

ifet
22. únor 2010

Jo už vím Nadi...dík za připomenutí🙂 jsem zvědavá, jestli mě budou taky ještě nějak sledovat, nebo jestli se na mě na ty tři měsíce vyprdnou...měla jsem totiž ještě předtím, než jsem šla do CARU vysoký prolaktin...

nadis.h
22. únor 2010

Ifet no jestli se přeléčil ten prolaktin tak je to dobrý. Ale sledovat by to měli. Kamarádce se to takhle vrátilo. Měla ho vysoký,přeléčili ho a ted šla do dalšího IVF a zas ho měla nahoře.

lemurka.m
22. únor 2010

Jasan,lemur je roztomilý a veselý zviřátko 🙂 a ten pruhovaný ocásek 🙂 Chtěla bych...

ifet
22. únor 2010

No musím jim to připomenout, abych nešla za 3 měsíce na IVF a nezjistili mi to a pak se nemusela ještě další měsíc léčit, by mě trefilo...

lemurka.m
22. únor 2010

Tak jsem si včera o půlnoci,takže dneska 🙂 udělala sýrový popcorn a celý ho zežrala 😝 No hokej jsme projeli,ale zatím to nevadí.Aspoň že ta Martina korčuluje super 🙂

nadis.h
22. únor 2010

Ifet tu kámošku poslali do nějakýho centra v Jablonci.

kapibara
22. únor 2010

Ifet...taky jsem měla zvýšený prolaktin...byla jsem na magnetické rezonanci,jestli nemám nádor na mozku...a pak mě přeléčili Dostinexem...byla jsem na endokrinologii v jablonecké nemocnici....paní doktorka endokrinolozka se zna s dr.Petrem...tak oni to pak spolu konzultují

lemurka.m
22. únor 2010

Už tu dlouho nebyla Jastr a Murášek a ještě někdo...Holky,jak se máte? 🙂

lemurka.m
22. únor 2010

Indrielko - dodatečně všechno nej k svátku 🙂 a tfuj tfuj 😅

nadis.h
22. únor 2010

Jsem líná jak veš. 😝

lemurka.m
22. únor 2010

To tu máme dneska samý zvířátka 🙂

nadis.h
22. únor 2010

Lemur.. 😀 Měla bych se obléct dokud je hezky a zajet si pro kupony do DM co tam mam od minulého týdne objednané. Ale nechce se mi ani slézt z gauče. 🙄

lemurka.m
22. únor 2010

A Naděnka má nový albíčka....heezkýý 🙂

nadis.h
22. únor 2010

Lemur odpolko to celé upravím. Musím přijít na to jak se upravujou písmena aby to bylo hezky přehledné. Některé holky to mají i barevné a já nevím jak na to. 😠

lemurka.m
22. únor 2010

Mě se tam písmenka taky naprndaly jinak než jsem to napsala 😉 Tak dej vědět až to vychytáš

nadis.h
22. únor 2010

No snad to vychytám. Taky mě štve jak je to vše namrskané do jednoho. 😠