Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
23. únor 2010

Isaosa - my jdeme ve čtvrtek a taky kolem dubna bychom mohli už stimulovat. Tak do toho půjdeme spolu 😉

reny01
23. únor 2010

holky já kdybych si mohla vybrat,tak rodím v ústí 😉 moc se mi tam líbilo 😵 bylla jsem tam měsíc po porodu a fakt spokojená.a i jídlo mi tam chutnalo 🙂

veverusa
23. únor 2010

Neuvažovala jste některá o lázních? Jaký k tomu mají postoj v Gennetu?

reny01
23. únor 2010

holky ale teď už opravdu jdu 😉 dobrou noc 🙂

veverusa
23. únor 2010

Reny dobrou. 😀

nadis.h
23. únor 2010

Do lázní bych jela. 🙂 Do nějakých masírovacích ... 😀

veverusa
23. únor 2010

Mě by taky stačili jen masáže. Miluju, když se mi cokoli děje na zádech 😅

nadis.h
23. únor 2010

Taky to mám ráda. 😅 A nebo být u kadeřnice. 😀

veverusa
23. únor 2010

Jo u kadeřnice jsem byla před týdnem a moc pěkně myla hlavu a když už říkala, že hotovo tak ze mě nějak samo vypadlo "ještě ne prosím" 😀 Sice byla překvapená, ale ještě dalších pět minutek mi hlavu masírovala. Bylo to super.

indriela
23. únor 2010

Nechci se chlubit 😀 ale mne dneska prisel papir z pojistovny, ze mam schvalene lazne na 28 dni do Lipove (zlobi mne kuze, uz jsem s tim byla nekolikrat v nemocnici, tak mi to lekar doporucil a revizak schvalil). Tak aspon jedna dobra zprava 🙂 Je to az v Jesenikach - budu daleko od domova, si budu rochnat v koupelich a chodit po promenade, tak aspon nebudu mit cas myslet na ni osklivyho... Muzu vas pribalit do cemodanu i s mimiskama 😉

nadis.h
23. únor 2010

😀 😀 To bych taky držela klidně celý den.. 😀

nadis.h
23. únor 2010

Jeee já bch jela hned.. 😎

veverusa
23. únor 2010

Jeee. Indri jako kdybych to tušila 🙂
V Jeseníkách je krásně. Jezdíme tam na letní dovolenou. A kdy frčíš?

isaosa
23. únor 2010

VEVERUSA: No prima, ve dvou jde všechno líp 😉

NADIS: No byli jsme fakt spokojený, aspoň teda já jo. P. to asi považoval aza standard a povinnost a ještě si utahoval ze sestřiček. Ale jsou prý mladý, tak maj nárok blbnout 😀
Ale na paní primářku udělal dojem, bo si ho pamatovala už z našeho rpvního IVF 😀

AD PORODNICE: Rodila jsem v Liberci a nevím .... ne že bych měla vyloženě potíž, ale některý věci se mi ne úplně líbili. Nelíbí se mi třeba, když dokotři mluví o jiných doktorch před pacienty a obzvlášť v tom smyslu "on by to tak neudělal (primář), ale já to udělám", načež mi prdla tabletu an vyvolávání.
A trochu víc by mohli pomoct s kojením. Kdybych asi víc tlačila a ptala se, tak mi poradí, to asi ne že ne, ale člověk je vyprdlej aobčas nemyslí. Prostě mi to jen jednou ukázali a konec, už se pak neptali a nechtěli vidět jak mi to jde. Ale možná jsme moc náročná 😀

veverusa
23. únor 2010

Tak kočky jdu do hajan a ráno zase do práce 😠
Dobrou noc a pěkný zítřejší den všem.

kapibara
24. únor 2010

Ahoj Kočky,
doufám,že spíte...já už asi hodinu straším.....naše čubina mě probudila svým mohutným zvracením 😝 ,to jelito,zase někde něco pozřelo 🙄 ....no,a už jsem neusla a tak vás dočítám....večer jsem usnula už v osm.....ani ordinace neproběhla.....

Nadis,Reny...já rodila v Jbc...moc spokojená...fakt se mi nechtělo domů....
Indriela....tak se konečně něco děje v gennetu...moje kámoška taky měla ten virus...zjistili ji to až v těhu a donosila a porodila zdravou holčičku...takže neboj,to bude v oukeji 😵
Isaosa...to budete s Indrielkou stimulovat podobně...
Veverusa...no,my měli překvápko 😉 napiš nám svůj příběh do alba,ať jsme v obraze 😅

Pořád myslím na ty bobany v břuchu...snad se jim daří dobře....Holky,jak na to nemyslet,co mám dělat?....

nadis.h
24. únor 2010

Dobré ránko,

vever ach jo. To bude ještě dilema.Ve finále porodím doma, protože nebudu vědět kam jet. 😀 No snad to v tom Lbc přežiju. 😖

Kapi já vstávala po ET jako Ty! 😀 Nemohla jsem vůbec spát.Respektive jsem byla brzy čilá a spát se mi nechtělo už pak. 😀 Za to ted bych prospala celé dny. 😝

petra49
24. únor 2010

Dobré ráno koníkovky. To koukám co tak brzy, to se tady moc často nestává.

Všem gratuluju, nechce se mi to rozepisovat- je toho moc.

V pátek mě čeká kontrola, tak doufám, že bude vše ok. Holky, ještě necítím pohyby, ach jo.

Jinak rodit půjdu spíš do JBC, mám to blíž a myslím, že v těch bolestech čím blíž tím líp.

Nechsete jít se mnou někdo 30.3. do JBC nemocnice na akci těšíme se na miminko, je to prý moc hezký a zdarma. Najít to můžete na www.nemjbc.cz

nadis.h
24. únor 2010

Péti já půjdu když budu moc. To už bude i pěkné počasko doufám. 😵
Pohyby příjdou ze dne na den.Nejdřív tak že budeš pozorovat jestli TO bylo ono a pak se to bude každým dnem zesilovat. 😵 Už to musí přijít každým dnem u Tebe!

petra49
24. únor 2010

Doufám, že jo a taky doufám, že mi v pátek už řekne co to je.

Budu ráda, když nás půjde víc.

ma.ja
24. únor 2010

ahojte berušky 😀
já taky dnes straším od 6, probudil mne hlad 😒 teď už jsem napapaná a přepitá, tlačí mne břich jak blázen, to pití mi dává pěkně na frak. V pátek se musím zeptat jak dlouho ještě...

Péti nesmutni, kopanečky přijdou 🙂

Kapi až přijdeš na to, jak "na to nemyslet", dej vědět. Cítíš něco? Mně bolí břich podstatně míň , než poprvé, jenže to jsem byla na tranďáku 3.den po OPU....ještě dnes mám v plánu odpočívat, zítra už chci žehlit a trochu uklidit 😒

petra49
24. únor 2010

Ahoj Majuško, jen odpočívej.

J8 si dávám ještě tak hoďku odpočinek a pak musim jít něco dělat. Včera jsem totiž neuďála vůbec nic, byla jsem pěkně líná.

Dneska je venku pěknej hnus, co?

Jinak mi přijde, že čím víc žeru, tím mám menší břicho. 😀

ma.ja
24. únor 2010

No hnus je venku fialovej 😝 jediný pozitivní na tom je, že ten bílej hnus bude brzy pryč a přijde sluníčko a jaro a teplíčko....nesnáším zimu 😝

já mám břich jak meloun, klidně ti kus pošlu. Musim kouknout, jestli máš bříško v albíčku?

jdu na telku, zas přijdu 😵

ma.ja
24. únor 2010

nemáš bříško v albíčku, jak je to možné? Máš tam krásný testíky 🙂 už se taky na ně klepu, jenže já si s tím pregnylem ještě počkám ☹

nadis.h
24. únor 2010

Mě se nic nechce.. 😝

kapibara
24. únor 2010

Ahojky,
tak já vstávám až teď,nakonec jsem zabrala po sedmé a malej brouček mě nechal spát a koukal na pohádky 😀

Nadi..no,jsou to nervičky a člověk nemůže spát..to je asi normální...a hlavně to čekání na výsledek nás drtí 😒

Maji...asi začnu procvičovat svoji mysl a pokusím se od těch myšlenek odpoutat hahaha 😀 kéž by to šlo....břich mě přestal bolet včera po tranďáku,jak mi tam vrátili mimiňáky,tak najednou to přestalo....ale já vůbec nemám žádný náznak hyperstimuláku,tak je to možná tím...ale za to až do včerejška jsem zvracela a nemohla v podstatě nic sníst...vypadám jak lunt...dneska je to poprvé,co mám na něco chuť a nezvedá se mi z toho kufr

janina79
24. únor 2010

AHojky princezny,... teda vy si dáváte jednu koníkovou ranní šichtu ne??
já vstala až v devět poprvé..... jsem ráda, že jsem doma... protože venku to je šedý mizérium....
dnes jsem netestovala... každý den to nemá cenu...
nějak mi ale splaskává břicho, prsa sice těžký, ale už taky menší,... hm hm.... to se mi moc nelíbí....

Kapi: neboj.... jak jsem ti psala... první dny to je takový náročnější, ještě navíc jsi rozbolavěllá po OPU, takže tě to teď asi bude občas píchat.... ale když budeš odpočívat a nenamáhat se, papat pěkně medicínku, tak jsi na nejlepší cestě 😉 😀 a věř tomu, že jsme to všechny měli stejný,.... každá byla na nervy... ale postupem dní se to trošku zklidní.

Maji: ty odpočívej, nenamáhej se a kolikátý to máš dnes den?

Peti: koukala jsem na tvoje albíčko, krásně popsaný příběh..... tak takhle bych to chtěla taky..... a ten tvůjmužskej... chlap jak hora...
😀
😀 Nadi: to chápu, jsi v práci?? ne doma ne? včera jsem jela kolem tebe asi v 15,30 do gennetu a nikdo tam za recepcí nebyl? kdepak jsi se toulala?? 😀 😀

nadis.h
24. únor 2010

Kapi to jo. Ono se furt čeká v podstatě na něco. 😝

Jani eeeh já nevím kde jsem byla. 😀 Možná na wecku zrovna. 😀

janina79
24. únor 2010

holky já už jsem zase zaseklá u PC, potřebovala bych noťas, abych se mohla plácnout s tim na kavalec..... 😅

nadis.h
24. únor 2010

Oohh Janička má fotku!! Kočanda!! 😉

Já doma naštěstí notebook mám.Neumím si představit s mojema vysezenýma hodinama,že bych se tlačila u normoš PC. 😝