Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
24. únor 2010

holky dneska teda to je pro mě děs v té práci. Jsem úplně abnormálně ospalá.Šla jsem se projít ven a málem s sebou šlehla.

janina79
24. únor 2010

už nechoď.... je to jasný že to těhotenství tě zmáhá a maličkej potřebuje odpočinek a ne sezení na recepci..... víš? 😕

nadis.h
24. únor 2010

Nejdu už to doklepu nějak dotěch 7.. 🙄

kapibara
24. únor 2010

Nadi...taky si myslím...sice prašule jsou potřeba,ale mimin je na prvním místě....navíc nějakej chrchlající buvol na tebe může plivnout bacila...a co potom chudák Kadlík 😉

nadis.h
24. únor 2010

Jo počkejte vy myslíte at nechodím do práce? 😀 To vydržím. Pak už se budu od 19 března jen válet doma a kynout a čekat až se Kadloušovi bude chtít ven.

kapibara
24. únor 2010

A navíc máš vlasy jako Bóža... 😀 😀 😀

nadis.h
24. únor 2010

Kapi to mám teda. 😀 😀 😀 Nosím to pořád slíznuté v culíku... Páč do toho všeho mám ještě i kuidrnaté ty Božo vlasy.. 😝

kapibara
24. únor 2010

To já si je zase nechávám dorůst...takže ten střih drží tvar max 14 dní,co přijdu od kadeřnice...a pak zas Bóža 😀

janina79
24. únor 2010

já bych chtěla taky delší ale když sinechám delší než na fotce tak mi začnou padat a jsou zničený.... hrůza...

a v culiku ty vypadáš podle tý velký fotky pěkně, jenže já jako dežonka... 😢 😖

kapi... a ty máš krásný vlasy podle profilky... kde máš fotku??? hm? 😉

nadis.h
24. únor 2010

Přesně prvních 14 dní po stříhání je to fajn. Já si to pak žehlim.Ale jak to mam ted už přerostlý a polámaný a kakaný tak se mi to už žehlit nechce. 😝

kapibara
24. únor 2010

Já vím,já vím...hledala jsem dnes nějakou možnou,ale nic jsem nenašla...tak se budu muset vyblejsknout na profilovku....ale dokážete si představit jak asi vypadám,když jen ráno vyčistím zuby a toť veškerá moje snaha o zkulturnění....chudák,manža....on se teda vždycky lekne,když mě potká...asi bych s tím měla něco dělat 😀 😀 😀

nadis.h
24. únor 2010

Kapi jsi to samé. Hodim pačesy do gumičky,vyčistim si zuby,namažu xicht krémem a jdu. Jsem hrozná. 😕

janina79
24. únor 2010

neblázni.... tohle je doma normální,... nejsme přeci nějaký barbiny..... on bude rád a nejšťastnější když budeš těhule... víš?
já to mám to samý a tak si říkám, že oni mužský se taky o sebe závratně nedbaj tak co... 😀 😀 dokonce mají všude takový strniště, no víte co myslim..... 😉 😀 😀

kapibara
24. únor 2010

Tak manža po těch letech už je zvyklý na ledacos 😀 😀 😀

nadis.h
24. únor 2010

Jani tak bych Ti asi měla půjčit svého chlapa! Holky to je až dá se říct svým způsobem šílené jak on je čistotný. Celkově. Jak na pořádek doma tak s péčí o sebe. Holí se jako ženská.Krom nohou,rukou a prsou..Parfém má tak na 14 dní max 3 týdny a pereme tak každě 3 dny.. 😝 Každé smítko na podlaze vidí..No fakt občas děs...Ale zas díky tomu nemusím nějak přehnaně uklízet doma, protože uklízíme v podstatě každý den.

kapibara
24. únor 2010

Jojo,kámoška má taky takového doma 😀 ono až se narodí Kadlík,tak ho to přejde,neboj....hlavně až začne ťapat...to bude všude samej drobek,čokoláda a hlavně to vylitý pítí...to mě zabíjí...ale starosti jsou to krásné

nadis.h
24. únor 2010

Já bych řekla,že tatínek udělá Kadlikovi nějaké korýtko kolem krku aby nedrobil.. 😀 😀 😀

kapibara
24. únor 2010

A flaša co se nerozbije 😀 😀 😀 já jsem si téměř jistá,že po Kadlikově působení,to tatínek dříve nebo později vzdá 😝

nadis.h
24. únor 2010

A nebo bude Kadlik junior stejný šampon jako tatínek. 😝 😀

kapibara
24. únor 2010

Nene.neboj...bude Bóža po mamince.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kapibara
24. únor 2010

Náš mladej si dneska ráno počmáral obě ruce modrou lihovkou....mám dost...Šmoula hadr 😠

nadis.h
24. únor 2010

šikovňák! 😀
Jee já se těším domůů až se s Váma natáhnu na gaučík. 😵

janina79
24. únor 2010

už to máš nadi za pár... 🙂 🙂
já vařim véču, vepřový masino na hříbkách... mňamka, skoro jsem neobědvala takhe hládeček... 😝

nadis.h
24. únor 2010

Víte na co mam chut? Jak dělali ve školní jídelně rýži s plátkem masa ... Bylo to úplně obyč,ale já to milovala. 😅 Už jsem i obutá..Jen vystřelit...Ale ještě tu není střídání. 🙄

janina79
24. únor 2010

:o) tak něco tokového podobného jsem právě sbaštila...... s hříbečkama a rejžičkou 😀 😀 ....

ma.ja
24. únor 2010

hmmmm, hříbečky a rejžičku a masíčko...to já taky rád, ale velkej Cvrček by to nežral. On je huba mlsná 😀

ma.ja
24. únor 2010

nikde nikdo., tak já zas jdu. Pa a krásnou dobrou noc

janina79
24. únor 2010

no to ses tu ma.ji moc neohřála.....

sem přežraná... 😀 😀

bude Esterka... 😀

nadis.h
24. únor 2010

Uff...Tak konečně jsem si lehla... 😝

Janiii no to je přesně ono.. 😀 S omajdou! 😅

Já dělala nedávno buchtičky se šodo... 😀 Ty jsem měla taky naposledy před x lety snad u babičky.. 😀

Koukám koukám na Esterku.. 😀 A víš co?? Moje ségra ( 12 let ) měla dneska ve škole nějaký výběr na soutěž v recitování a v porotě byla Esterka a ségra mi vzala od ní podpis pro mě! 😀 Mě až dojala když mi to volala. 😅

janina79
24. únor 2010

:o)) toje hezký... .. no a já mámpo Esterce, manža se rozhodnul, že budeme koukat na štafetu běh... běží Bauer....
jo a holky od 22,00 Sáblíková! 😎