• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
A ještě by mě zajímala jedna věc, je někde u gennetu parkoviště??? Už vidím, jak zase někde bloudíme...páč Liberec vůbec neznáme.... :angry:
25. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
strana 300 :grinning: :grinning: :grinning: slavíme !!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
25. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Parking je přímo u G a zadara
25. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v apoli nás brali celkem na čas, ale taky mě jednou vyrazili (teda snažili se), že nejsem objednaná - no, bylo nás tam víc, co jsme "nebyly " objednané, takže kde asi byla chyba... A jinak děkuju!!!! :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Výborně, tak už jsem zase o trochu klidnější... :wink:
25. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
haaribo neboj nic, v G jsou strašně hodní a šikovní. Když mam srovnat přístup sestřiček- tak jsou bezkonkurenční, třeba teď když mi naposleda brali krev, před OPU na sále, tak mi sestřička říkala" mně je těch ženskejch líto, co všechno musí vytrpět"... a o doktorëch ani nemluvím...taky super
25. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kolegyně, 8.3. jdeme na to!!!! :grinning:
25. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
janiku kdy máš jít na krev? nechce se mi hledat :dizzy_face:
TAK JSEM TAM HOLKY DALA FOTEČKU... TEST NEŠEL MOC VYFOTIT A TAK TONENÍ MOC DOBŘE VIDĚT... ALE PŘECI JE...
Ahoj Lemur....taky jsem se tady včera na diskuzi bavila.... :grinning: :grinning: :grinning: jako ostatně vždycky :sunglasses:
Maji....tak to jsi mě uklidnila,že Tě taky začalo bolet břicho...já právě včera v pohodě a dnes ráno takové divné pocity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj Haaribo...vítej,Tebe ještě neznám :wink: Gennet je OK,je to tam dobře zorganizovaný a příjde mi,že i takový domácký prostředí
25. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari - na MDŽ!To je dobrý znamení :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kapibaro, děkuju, no jsem na to zvědavá. Já mám spíš strach z nových testů...v Praze vždy OK...tak aby se to tady nějak nezhroutilo...
25. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani...je TAM!!!!!!!
25. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Šmarjá, no jo, máš pravdu..to mi vůbec nedocvaklo! :grinning:
25. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si tak říkám, že se tu začínáme pěkně množit :grinning: :grinning: :grinning:

ještě aby se množily ty dvoučárkový testy a bude vše jak má být...správný jaro :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Harribo....budeme všechny držet pěsti a dávej nám o sobě vědět!!!! :wink:
25. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji....máš recht....
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to je jeasné už.. :dizzy_face:
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je jasná věc, že budu podávat hlášení, když zase po delší době někam patřím... :wink:
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari - jasně,už jsi naše.... :slight_smile: :wink:
25. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
25. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
On mě ten smích přejde, až dojde na věc....
25. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě se vás zeptám, dělali v caru někomu z vás problémy s žádostí o IVF kvůli nadváze??
25. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hari - nemám zkušenost
25. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
To nevadí, ježiš, už teď jsem napnutá... :sunglasses:
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sluníčka moje, mam dožehlenou hromadu, co mne už týden strašila...jdu dát cvrčkům utrouš...a asi u toho usnu, jako vždy :grinning:
takže zatím pa
25. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
MYSLÍŠ NADI? myslíš že už nemůže zmizet?? já myslim, že je stále slabá, ale dnes je to 12. den... tak snad to je podle plánu a v sobotu, kdy to bude 14. bude zase silnější...

Haaribo: kvůli nadváze myslím že nemůžou problémy dělat... to se neboj vůbec, jo a zdravím tě do party....

Holky, dejte si tam nějaký profilky...! všechny jste růžový a nějak se v tom špatně orientuju...

Kapi a ty kdy uděáš test?? a neříkej, že neuděláš... prostě ten proužek pocikáš a nafotíš jasan? :rolling_eyes: :sweat_smile:
25. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
NA KREV JDU 1.3. V PO RÁNO... a výsledky prý budou odpolko..

včera mě začalo škrábat v krku a páit v nose a tak jsem si teď holy změřil teplotu a mám 37,4... nevíte jestli i můžu vzít nějaký prášek? piju čajík s medem a citronem.... jinak nic.... ale bojim se, když onemocnim aby to nějak neublížilo mimi... :unamused:
25. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - myslím,že můžeš jen paralen,ale jen ten obyčejný.Radši bych dala vitamínky a čajík.Tak bacily huš,huš :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky - od března dávají na primě nový český seriál o IVF,tak je budeme kontrolovat,jestli nekecají :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek