Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
1. bře 2010

Isaoso - taky mi chybí tleskající smajlík,bych každýmu plácala,jak o život 😅
Jani - kafe jedno slabý je úplně v poho 🙂
Maji - krásný překlep.....místo prsa PSA 😀 taky jsem někdy pažravá 😝
Jani - taky většinou H nosím domů 😔
Vever - netbook značka eee...to může být zavádějící 😀

lemurka.m
1. bře 2010

A musím se pochválit,bo nikdo to za mě neudělá 😵 Ten páteční sen s brkaší mě vybičoval k nadlidskému výkonu - smažené kuřecí žízečky a těstovinovým salátem ála bramborový salát a na závěr obrácený jablkový koláč 🙂 😝

reny01
1. bře 2010

jani tak odpolko chci slyšet jen dobré zprávy 🙂
lemurko teda opravdu jsi se překonávala 😀
vše co jsi psala,bych si dala 😉 jablkový koláč dělal včera mladej.nevím co to do něj vjelo 😕 hnedka upekl čtyři pekáče.tak to jsem si taky pomlsala 🙂

lemurka.m
1. bře 2010

Reny - opravdu jsme si pomlaskali 😵 jednou za čas jsem šikovná 😔 ti závidím,že ti chlap uvaří a upeče 😎 ty ses opařila? 😕

petra49
1. bře 2010

Ahoj holky

Dneska po ránu jsou ale smutné zprávy 😔 , tak doufejme, že odpoledne budou lepší

Holky, napište mi recept na ty vaše jablkový koláčky 🙂

janina79
1. bře 2010

no to já bych taky mlsala.... holky jsem jako na trní.. jakou tam budu mít hodnotu.... jsem zvědavá... 🤐

nadis.h
1. bře 2010

Ahojkyyy,

hlásím se ze záhrobí. 😝 Holky to byl humus! Kam se hrabaly moje těhu nevolnosti na začátku. Zvracela jsem každých 15 -20 minut až do večera. Nevěděla jsem co mám mít dřív v záchodě. 😀 Pak jsem si vzala večer a na noc čípek Torecanu a dnes už je to dobrý. Ale jsem slabá jako moucha. 😝

Jindři je mi to moc líto. 😢 Albíčko snad ani číst nebudu. 😢

Jani Tobě se to krátí! 😵 Nechala jsi si napsat Utrouš další?

reny01
1. bře 2010

lemur jen trochu,není to nic hroznýho.

petruško mladý dělá takový falešný štrůdl,ale později ti napíšu svůj recept oblíbený.z jablek dělám dost často,protože jich máme dost ze zahrady.

nadi to sis teda užila 😝 tak snad už to bude lepší 😉

lemurka.m
1. bře 2010

OBRÁCENÝ JABLKOVÝ KOLÁČ
3 vejce,1hrnek cukru,vanilkový cukr,1 a 1/2hrnku polohr.mouky,prdopeč,1 šlehačka,asi 6 velkých jablek,skořice

do kulaté dortové formy vložit alobal vymazaný herou,pokrájet oloupaná jablíčka a posypat skořicí,udělat těsto a nalít na jablka a upéct,po upečení otevřít formu,překlopit na tác a stáhnout alobal

můžeš ještě postříkat čokoládou,dát šlehačku,...

Brobrou chuť přeje Lemurka

reny01
1. bře 2010

lemur ten obrácený koláč mám taky někde v receptech,ale ještě jsem ho nedělala 😒 musím ho vyzkoušet 🙂

teď se zatím s vámi loučím 🙂

petra49
1. bře 2010

díky, vyzkouším

lemurka.m
1. bře 2010

Nadi - to je dobře,že už ti je líp 🙂 Nějakej buvol na tebe něco nachrchlal 😕

lemurka.m
1. bře 2010

Holky - jak jsem ostříhaná,tak po ránu vypadám jak ohnivá ježura pankáčová 😵 Já nevím,co dělám,když spím? 😨

nadis.h
1. bře 2010

Ty jo šla jsem do krámu a jsem takový slaboušek. 😅 Tak jsem zalezla pod peřinku a do večera nevystrčim ani nos. 😝

lemurka.m
1. bře 2010

Máš recht,Cecilko.Odpočívej 🙂

kapibara
1. bře 2010

Ahoj Holčiny,
tak taky nemám dobré zprávy,večer jsem začala špinit a teď mě tak šíleně bolí břicho,že čekám,kdy to vypukne...musím si snad dát brufen,jinak umřu...celou noc jsem nespala a ráno řvala jak želva 😒

Ještě jak jsem četla Jindřišku,tak mě to úplně dodělalo,chudinka...

Kurva...to je tak nespravedlivý...kdo má mít děti,když už ne my...kdo jinej????

petra49
1. bře 2010

Holky, to je teda dneska blbej den.

Já jsem sama doma až do večera a šůruju 😝

lemurka.m
1. bře 2010

Kapibarko - kdy jdeš na krev?Brufen si neber.Třeba to ještě není ztraceno

nadis.h
1. bře 2010

Kapi snad nic nepříjde!!!! 🙄 Nesmí!!!

Je to fakt nespravedlivý.

kapibara
1. bře 2010

Aspoň že mám toho prcka doma...celou noc jsem ho držela a říkala si,že jsem šťastná,že ho mám....

Dneska jsem teprve 6.den po ET....takže krev v nedohlednu...

janina79
1. bře 2010

Kapinko.... zatím brufáč určo nehamej.... vydrž to, dokud není krev je to dobrý.
u mě přišla krev po ET do večera tentýž den, tak zkus vydržet. ☹ já vim jako útěcha nic moc....

no... to je ☹ pondělí...

kapibara
1. bře 2010

Jani...jako hned po ET?Jak je to možné?

lemurka.m
1. bře 2010

Kapi - držím palečky,moc a moc 🙂

nadis.h
1. bře 2010

Jani čekám na výsledek Tvůj a půjdu si dát 20 radostí. 😀 Zeptej se jí na hodnotu ona Ti j sama neřekne. 😉

janina79
1. bře 2010

Kapi: ne... po ET ne... 7. den večer... .... přesně po týdnu.... jasný, že si řeknu

Nadi: jasan, že si řeknu.... 😉

kapibara
1. bře 2010

Nic jiného než čekat,mi stejně nezbývá.....ach jo....
Tak snad Maje to aspoň klapne....
Jani,držím pěsti

nadis.h
1. bře 2010

Kapi neházej flintu do žita až do poslední vteřiny. 😉 Je tolik případů holek kdy jsou různé komplikace a dopadne to dobře! 😉

Janča už má knedlík v krku ted. 😀 Vím jak bylo mě když jsem volala.Klepaly se mi ruce až mi vypadl telefon. 😀

janina79
1. bře 2010

😀 😀 tak krev je pozitivní... holky 😀 vypadá to prý pěkně ten výsledek mam 1212,3 jednotek 😀 😀 🙂
16.3. jdu na ultrazvuk.... na srdíčko, prý podle těch hodnot tam bude asi jedno, ale nemůžou to říci 100% to potvrdí ultrazvuk...

já jsem brečela štěstím,.... ještě teď se třesu...

lemurka.m
1. bře 2010

Jani -super gratulace,jupííí 🙂 🙂 🙂

nadis.h
1. bře 2010

Eeeehhh to bylo jasnééééééé!!!!!!!! 😀 Jupí tak vítej mezi těhulkama kočando!!! 😵 Moc gratuluji!!!