• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
nadi :grinning: se tady řechtám jak kráva :grinning:
počkej až dám tu mojí :grinning: mi jí musí tam hodit přes kopírku :wink: pořád to ještě neumim :grinning:
naposled když mi tam dával fotku,tak mi to opět vysvětloval a už se u toho moc nesmál :grinning:
tak se mi moc nechce mu zase říkat :unamused:
2. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se řechtá kráva? :confused: :grinning:

Nervásek jooo pan manžel? :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu skočit pro maso at zítra nikam nemusim.
2. bře 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se konečně dostala k netu.
Jani moc gratuluju, jsou to hezké zprávy.
Ostatním přeju, ať nezoufají, život nás zkouší, ale nedáme se :angry:

Nadi užívej si to pěkně doma.
2. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny :slight_smile:
Jdu vás jen pozdravit :wink:

U mě žádná změna,stále špiním a čím dál víc...
2. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro maso? jaký? já už jak jsem doma jsem vyčerpala nějak svoje kuchařský variace a tak je to stále, rizoto, těstoviny, kuřecí na smetaně, kuřecí řízek.... pořád kuřecí .... ach jo, nejsem zrovna nejlepší kuchařka... nebo jsem, ale umim toho málo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veverus: děkuju moc.... doufám, že to všechno bude OK.... spíš se modlim, aby bylo.... a jsem strašně zvědavá jestli jedno nebo dvě... :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nakukuju, u me tehu stale nic, potesilo me, ze me tady Nadi zminila :grinning: holt jako ti chlapi, jsem i ja jesita :grinning:
jinak gratulka novym tehulim, letos se hodlam pridat v plne zbroji a minimalne s dvojkama :grinning:
2. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: kapinko, to mě mrzí, ale ještě vydrž.... ono ani nic jiného nezbývá.... držím ti palce ... :pensive: :wink:

ahoj Murasku, my se ještě asi neznáme, tak tě zdravím a doufám, že příjdeš častěji..... já jsem tu denně... :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :wink: obcas se stavim, urcite, hodne stesti na UTZ :wink:
2. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc.... pa zatím :slight_smile: :grinning:
2. bře 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani musíš myslet pozitivně.
Už se těším jestli to taky budu řešit za dva měsíce. :wink: Snad všechno půjde hladce.

Právě jsme se vrátili z divadla. Byli jsme na "Sedm nápadů na zavraždění manžela". Byla to taková oddechovka.
2. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi už všechny spíte. Tak krásné sny a hezkou středu.
2. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a dobré ránko vylezte z peřin medvídci...,

ráno jsem se probudila, jdu na záchod a na intimce mám cosi... holky já začala špinit.... (včera mě bolel podbřišek, jako na mrchu, mám termín) a ráno tohle, tak jsem opět na nervy, co to je..... :pensive: :pensive:
vy co už máte za sebou "začátek" taky jste ze začátku špinily? Nadi, reny? ach jo... mám strach :confounded:
3. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je? maji?
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani co to čtu :frowning2: držím palečky

Nadísek jednou psala, že má mrchobřichabol pořád...

holky já měla včera depku, z Jindřišky...ze všeho, tak jsem strávila den s knížkou. Sice "červená knihovna", ale pomohlo to nemyslet na "TO". Na dnešek mám detektivku...
3. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je mi pořád stejně...takže v podstatě v pohodě...trochu bolí kozouchy a břiško jak na mrchu, někfy víc někdy míň, ale spíš cítím dělohu než vaječníky...dnes má mrcha termín...
3. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nadě gratuluju ke kontrole a ke Karlovi.

Jani, já sice na začátku nešpinila, ale zato pak 2x krvácela v 16tt. Nemusí to nic být, ale radši bych si došla ke svoji gyndařce, mě na to dala ascorutin a ustalo to. spousta lidí to píše a vše je v poho, ale došla bych si.Jo a nic nedělej, polehávej posedávej a nic bych nedělala. tak snad jsem ti trochu pomohla.

Ahoj Majuško, já dlouho žádnou knížku nepřečetla.

Za chvilku jdu vařit česnečku na večeři a pak musim do LBC a jdem s kámoškou za kolegyní z práce podívat se bna mimi.
3. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, :sunglasses:

musím nastavit pomalu, ale jistě " Jarní" režim... :grinning: Přítel jezdí konečně z práce čím dál tím dřív a já jak jsem navyklá vše dělat pozdě v zimě..Tak musím dříve vstávat a dříve začít "něco" dělat doma.. :sweat_smile:

Jani s jídlem mi ani nemluv. Já dělám pořád teplé večeře a jak říkáš... Mám pár jídel co střídám a i když mě vařit baví, tak výmysli co dělat jsou hrozný. Někdy mi příjde, že už máme jen to jedno pořád.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A samo když se zeptáš chlapa co by si dal tak Ti řekne... Je mi to jedno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ahoj Murasku, :grinning: no bodejť by ne. Já mám i takoy takový pocit, že jsi snad byla i celkově první kdo se mnou mluvil, když jsem sem "přišla" poprvé... :slight_smile:
Jinak teda držím mooooc palce na aspoň minimálně ty dvojky!! :dizzy_face: :grinning:

Vever já bych šla do divadla hned. Ale mého nikam nedodtanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se dyžtak třeba někdy "ftírnu" k Vám až půjdete zase... :grinning:

Jani to špíňo je normální. Akort ve dny kdy máš normálně dostat mrchu. Zvýšila bych utrouš na 2-2-2 to jsem si taky tak zvedla.
A ta bolest na mrchu je hrozná. Já mám celkově s žaludkem a břichem nějaký lahody už od začátku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maji neměj depky. :unamused: Já to raději ani nečetla. Vim, že bych bulela... :pensive:
3. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky spíš dělohu... jenže začala jsem... dofám, že to nebude mrcha.... protože to bych se asi zbláznilla :cry:
3. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já doufám, ale mám strach fakt strach..... je tojen slabý.... ale je...

Nadi, dobře, dám po obědě taky 2 utrouše.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mrcha nepřijede ! NESMÍ !!!

berušky jdu a zas přijdu pa :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janiku já mam taky utrouš 2-2-2 :slight_smile:
3. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tím nic nepokazíš. :wink:
3. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jan 2-0-2 takže dáme 2-2-2 ...

fujky holky je mi na blinkačku.... fuj ....

já doufám, že je to z tý mrchy.... doufám,....

ach jo, proč musíme zažívat takový strachy.... je to děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
3. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Ahoj hólky :dizzy_face:
Tak na mě taky přišel žehlovir,včera jsem prohnala žéhličku po prkně :grinning:
3. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi - tak bimbas potvrzen a frrr na neschopenku :wink: Podel nosa poznáš kosa,velký Kája bude rád,že je Kadlík po něm :slight_smile:
Vever - tak dávej tipy na manžela z dívadla :grinning:
a všem - dobrou náladu a dobré zprávy :sweat_smile:
3. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
podel = podle :dizzy_face:
3. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lemur to jsme holky pilné teda s tím žehlením. :grinning:
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi - tak ještě chvilku a bude Kárl doma a ty budeš doma a ...to bude kjása :grinning:
3. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek