• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
Tak to je zase hezký...přeci si nebudeš shánět důchodce, to je přeci blbost! :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :grinning: KDyž už, tak ať :angry:
Budu na tebe v pondělí fakt moc zvědavá! Budu držet palce a čekám podrobnou zprávu :sunglasses: Jdete ke komu?
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab., děkuju, já popravdě ani nevím. Mě tak vyrazilo dech, že nás objednali tak rychle, že mi to bylo vcelku jedno.... Máme tam být na 12:30, tak potom odpo dám vědět co a jak...oni až nám to vyčíslí, tak se teprve uvidí...
4. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš peti: a já když to dobře dopadne tak v 31 skoro 32 letech. ale obecně teď jsou prvorodičky starší...

haaribo: depky jsem měla dřív, ted už to beru jak to je a jsem šťastná, že začátek se povedl....
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky chodila jste nějaká na solárko nebo chodíte? já chodila v zimě a nevim nevim, ale asi v těhotenství to neni nejlepší ne?
4. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ono je to asi jedno a když si neřekneš, ke komu chceš (já jsem si řekla, Nadis mi poradila :wink: ), tak tě prostě objednají k tomu, kdo má zrovna čas... Stejně jsem ale zvědavá, jsi takovej můj předskokan :grinning:
4. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, solárko bych v těhotenství vynechala...
4. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: hm.... já chodit nebudu, jen tak mě to napadlo, kamarádka je v pátým a chodi.....
4. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžeš po solárku zflekatět!
4. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc je tam teda dost horko na mimčo, si myslím... to je jako horká koupel nebo sauna... ale to je na každým, co si v těhu dovolí a co ne... Já teda ve svým věku budu radši opatrná víc, než bude nutný...
4. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani v kolik jste byli v pondělí v G? Bylo to asi 8,50-8,55? Přesně ten kluk, co o něm píšeš, přišel nahoru, když jsem tam čekala na lístek na peníze. A pak jsme se potkaly mezi dveřma na schodišti? Měla jsi bílou bundu?
4. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo měla,.... já si tě nepamatuju,... byla jsi tam sama?? no škoda, jsi měla říct, pokecali bysme..... :wink: :grinning:
4. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byla jsem tam sama. Docela jsme čekali, než mi dole píchla injekci a pak mne poslala nahoru, to už Jirka nevydržel a šel čekal do auta. Myslela jsem, že jsi tam byla dřív, mne říkali na krev přijít v 7,30....
4. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: dej si profilovku, ať nejsi růžová jen....

holky dala jsem si do profilu, že už čekám mimi a oni po mě chtěli termín poslední MS a tak jsem ho zadala a podle výpočtu jsem už v pátém týdnu... to je mazec... já počítám 3. :astonished: :grinning:
4. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jako fotku? No, jeslti ot musí bejt moje foto, tak to bude problémeček... ALe zkusím něco najít...
5tt už zní líp než 3tt, co? :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máte, co jste chtěly :grinning:
4. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš Gabi, šikulka :grinning:
4. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky až dnes přišla na to, jak se dělá "album". Jen do něj namám co dát :pensive:
4. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super GABi..... :grinning: :grinning:

a ještě něco do albíčka, každá tam má co dát.... :grinning:

holčiny jedu do krámu..... musim využít toho slunka venku a příjdu tak za hodinku takže krásné podlene... :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak hezky nakup :grinning:

my jsme pořád jak u sežranýho krámu. Teď co jsem doma, tak jen vařim a chodíme nakupovat. Včera jsem zkoušela navrhnout, že bychom mohli jít na procházku...a neprošlo to. Jelo se na nákup...
4. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: nákup ... pak jako kobylky všechno sežerem, nákup a zase všechno sežerem... to je u nás normálka.... uplná normálka.... :grinning: tak zatím čusík holčiny
4. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pa
4. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musim odpol na nákup... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčiny :grinning:

Tak ta sviňucha mrcha dorazila,musela jsem jít nakoupit boženy...kupodivu ani nejsem nějak moc rozhozená,víceméně jsem s tím i počítala,tak asi proto...

Tchán mě včera donutil se objednat k léčitelce,sám tam jezdil i s tchýní a pomohla jim....já tomu moc nevěřím,ale jsem na to zvědavá...a on mi to dal příkazem,že se na mě už koukat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: on teda neví,že jsem podstoupila IVF,ale já fakt vypadám hrozně...už jsem jak kostra...ty hormony mi daly šíleně zabrat,myslím,že se z toho budu dlouho vzpamatovávat...a proto jsem i ráda,že mrcha dorazila,pač v takovýmhle stavu být těhotná...no,nevim,jak b to dopadlo....

Nemáte někdo zkušenosti s léčitelema?Já se tomu nebráním...stačí mi,když mě pošle nějakou energii :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My až zítra pojedeme s MM, tady u nás jedině v jednotě :grinning:
4. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi, já k léčiteli chodila, ale moc tomu nevěřím a žádný účinky to nemělo.
Kamarádka chodí k tomu samýmu, věří tomu stoprocentně a moc jí to pomáhá, tak asi tak :wink:

A mrcha mě mrzí, je mi líto, že IVF nevyšlo ... JSi statečná holka, já to obrečela jak želva... věřila jsem tomu na bambilion procent...
4. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě k té profilovce...já bych sem nějakou ráda dala,ale my bydlíme v díře největší,takže nechci,aby mě někdo poznal....fakt nestojím o to,aby si tady o tom povídal kde kdo v hospodě...tak mě omluvte...až budu těhu,tak vám ji sem šoupnu,ju?
4. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi ,tak abychom nebydlely v té samé díře :grinning:
4. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab...díky...já to obulela,když jsem začala špinit,ale teď už jsem s tím byla aspoň nějak smířená....já taky těm léčitelům nějak moc nevěřím,ale jen pro zvědavost chci slyšet,co mi řekne....
4. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gab...myslím,že ne...ty jsi psala,že jsi někde od Turnova,ne?....a k jakému léčiteli jsi chodila?a co ti řekl?
4. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapi, mezi Turnovem a Jičínem, ale když se jede přes Lomnici...
Chodila jsem k jendomu v Jičíně, on je z Moravy a dojíždí. Nejdřív, že mě pročistí, pak že mám něco se štítnou žlázou. Nic jsem sní neměla a pročištění nepomohlo a neotěhotněla jsem. Akorát jsem dala prachy za přípravky... No, nic pro mě, ale nikomu to neberu...
4. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek