• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

19. srpna 2016 
tak uz nazhav telefon a pockej co ti reknou, aspon budes mit pocit, ze jsi pro to udelala vse :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo.... no tak jo.... ale na UTZ nám jít 16.3. až,prý dřív nebude nic vidět
5. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jsi dopadla Jani? co ti rekli? treba jen zvysis davku utrose a bude to dobry..
jsou to ale nervy, co?
ze nekdo ma tehu ani nevi a cele bez problemu a my se tady musime porad tak nervit :angry:
5. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, to bylo neprosperujici tehotenstvi, mela jsem i srdicko , vsechno ok a najednou konec. Taky dost velky hematom v deloze...
taky jsem spinila, byla jsem na kontrole v Car a doktor rikal, ze je to normalni, pak jsem spinila asi za tyden, sla na ambulanci do nemocnice (BYLO to v noci) a miminko uz se nevyvijelo :pensive:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že ten pátek opravdu stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak něco pro zasmání, jaká jsem krávěna...jsem si šla přečíst příbalový leták k mamatestu...a on se tam má test máchat 15 vteřin a já ho tam máchala jen asi 3 vteřiny...holky nevím kde jsem k tomu přišla...fakt debilka :angry:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prý to je normální, prý se embrio víc zavrtává a proto taková stará krev.... doktor tam bude po 11,15 a tak můžu volat ještě jemu pak.... prý to nesmí přejít v krev ale jinak OK....? tak ještě zavolám po 11,15 ... ach ho... je to hrůza.... ale divný, že to je přes noc.... a přes cen,kdy třeba něco dělám a měla by být větší pravděpodobnost tak to není.... :frowning2:
5. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janiku to už je za půl hoďky, myslím na tebe a držím palečky
5. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - tak uz jen chvili a budes moudrejsi!! drzim paluchy na smae dobre zpravy!
ma,ja a co te napadlo jen tak kratce? :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji :grinning: :grinning: :grinning: takhle krátce jenom?se z tebe picnu :grinning:
5. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
reny máme dnes stejnou kuchtu- taky máme svíčkovou, mňam

murasku já nevim, kde jsem to vzala, zkrátka jsem to za ty 3 měsíce zapoměla :astonished:
no jo, jenže co poradí.... buď ať příjedu, nebo že to je normální..... :frowning2:
ma.ja a ty ted testujes? jsem nejak mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani hlídej hlavně,aby nešly kousky sliznice.

Maji já jsem nikdy test nemáchala...Já ho jen přímo počůrala a fertig. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvarila jsem si kavu a budu te Jani sledovat, pisni co mudr...
hlavne at je to dobry!!!
5. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Zdar kobylí žínky :slight_smile:

Maji - musíš pořádně máchat :wink:
Jani - ať se drží :slight_smile:
Reny - malou vykurýruj
Murášku - co je u tebe nového?
5. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
murásku mam testit až zítra, dnes jsem 13.den po ET...no ale však to znáš...nedočkavky a pak se nervujou...no jenže mam mít nerva z toho jestli to vyšlo s testováním nebo bez něj...to vyjde úplně nastejno...nervák jako nervák :confounded:
5. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
berušky vy jste tak hodný, děkuji za rady, konečně vím jak na to :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji - ty máš chlapa nedočkavce,chce testit dřív než ty :wink: A jak dopadlo stříhání mašinkou?Udělalas pěkný trávníček? :sweat_smile:
Jani - solárko bych vynechala,na prcka takhle svítit a teplit :confused: Mamidrink zkusím a nemají taky nějaký Tatidrink? :dizzy_face:
5. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemur on by na to nejradši čural sám.... :grinning: :grinning: :grinning: trávníček...no my to už berem bez nástavce, takže teď to není ani trávníček, teď je to spíš mecháček :dizzy_face: mam ráda mecháček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - vítej a přeju brzo plné bříško :slight_smile: Chodím k primářce a jsem spokojená,je příjemná,uklidní mě a trpělivě odpovídá na bambilion mých otázek :grinning:
Sluníčko - neschopenku bych dala od OPU
Vever - super,že máte zdravé bičíkovce :slight_smile: Nová verze koníka - já jsem ráda,že jsem se naučila koníkovat tady,to zas bude :astonished:
5. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji - tak mu taky nech jeden pocikať :grinning: Taky mám ráda mecháček :slight_smile: a u miminek miluju ten sameťáček tenisáček :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.ja - ty ses ale trdylko :grinning: :grinning:
jezis jakej travnicek nebo mechacek? :grinning: :grinning: to je na tema po 22hodine, ne?
5. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš - gratuluju k neg. triplům,na tuniku mám ještě času :confused: a jak teda gumička roztažená a neroztažená :grinning: :grinning:
Haribo - tak v pondělí přeju úspěšný první krok :slight_smile:
Kapi - ten život nás ale zkouší,viď :pensive: pořád mačkám pěsti 0106
5. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si sama nevystříháš,to nemáš........... :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dala sprchu umyla hlavu, abych kdyžgak byla připrav. ,... a za chvíli jdu volat.... ne kousky sliznice to nejsou.... divný, že to je v noci... přes den ne... :frowning2:
5. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indri - takže výsledky máš po kupě,teď regeneračka a pak píchat :wink: abys v těch lázních nepotkala nějakého lázeňského šviháka :astonished: a dneska zase bude Blažena a Miluna a Evík :grinning: :grinning: :grinning: se tak těším,jakože já se jmenuju jááá :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak okénko vzkazů uzavírám :sunglasses: to máte za to,že tu nejste,když tu jsem já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lemur - ja se z tebe picnu :grinning:
jani, tak zhav draty!!! tipuju, ze ti reknou zvysit utrogestan a klid, tak sup sup informuj nas!
5. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky někdy picla :wink: Pic kozu do vazu :sweat_smile:
5. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: pic pic :sunglasses:
5. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek